Kingitused Eestile maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik
- Toimumiskoht:
- Pärnu Kontserdimaja/Pärnumaa, 11.02.18
- Vanuseklassid:
- (3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
- Kestus:
- 18:00 - 21:09
- Nimekirja viimati muudetud:
- 5. veebr 2018 15:18:43
NB!
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.
Aeg | Nr | Trupi nimi | Tantsu pealkiri | Tantsu autor | VA | Aadress | Kestus |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | Sissejuhatus | 10:00 | |||||
18:00 - 18:15 | 1 | Janne Ristimetsa Tantsustuudio lapsed | "Talveunes" | Evelyn Piirak | 4..7 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:05 |
2 | Laine Mägi Tantsukool | "Härjarakend-ptruu" | Clelia Madi | 6..9 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:40 | |
18:15 - 18:30 | 3 | Tantsukool WAF Dance | "HÄNGIMINE HÕBE - TANTSIMINE KULD " | ANN-MARII REIVÄLI | 10..12 | Pärnu, Pärnu maakond | 5:00 |
4 | Laine Mägi Tantsukool | "KESTan 100-ga" | Liis-Katrin Avandi | 10..12 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:14 | |
5 | Pärlike | "Uus algus" | Jelena Vaganova | 4..7 | Pärnu, Pärnu maakond | 4:22 | |
18:30 - 18:45 | 6 | RÜHT võimlemiskool, rühm Pärlid | "Iseendale" | Sairi Sutt | 4..7 | Pärnu, Pärnu maakond | 2:39 |
7 | Tantsukool WAF Dance | "PUNASTE NINADE MARSS" | Karoline Suhhov | 4..7 | Pärnu, Pärnu maakond | 2:07 | |
8 | Laine Mägi Tantsukool | "Sihtides rahu" | Ingrid Jasmin | 6..9 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:46 | |
9 | Pärlike | "Unenägu" | Jelena Vaganova | 6..9 | Pärnu, Pärnu maakond | 4:10 | |
18:45 - 19:00 | 10 | Laine Mägi Tantsukool | "Leidmine kadumises" | Ingrid Jasmin | 10..12 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:57 |
11 | Tantsukool WAF Dance | "ALVER AEVAD" | Karoline Suhhov | 10..12 | Pärnu, Pärnu maakond | 2:41 | |
12 | Laine Mägi Tantsukool | "Nähtamatu valgus" | Ingrid Jasmin | 10..12 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:13 | |
18:57 | Vaheaeg | 15:00 | |||||
19:00 - 19:15 | 13 | Janne Ristimetsa Tantsustuudio lapsed | "Sisemine kasvamine" | Janne Ristimets | 4..7 | Pärnu, Pärnu maakond | 5:00 |
19:15 - 19:30 | 14 | Tantsukool WAF Dance | "Rööprähklejad Jõudehetkel " | ANNIKA VIIBUS | 10..12 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:00 |
15 | Maru | "dr Frankenstein" | Maarja Tammai | 10..12 | Pärnu, Pärnu maakond | 2:59 | |
16 | Janne Ristimetsa Tantsustuudio lapsed | "Pruudi loomine" | Evelyn Piirak ja grupp | 10..12 | Pärnu, Pärnu maakond | 5:00 | |
19:30 - 19:45 | 17 | Janne Ristimetsa Tantsustuudio lapsed | "Valge fookuses" | Evelyn Piirak | 6..9 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:47 |
18 | Black and Brownie Tantsukool | "Teeõhtu Imedemaal" | 4..7 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:12 | ||
19 | Laine Mägi Tantsukool | "100 kirja Eesti Vabariigile" | Lisette Laanela | 4..7 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:00 | |
20 | Akrobaatikaklubi Tirel | "Moana" | Martina Puusepp | 4..7 | Pärnu, Pärnu maakond | 2:36 | |
19:45 - 20:00 | 21 | Laine Mägi Tantsukool | "Spioonid" | Clelia Madi | 4..7 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:00 |
22 | Tantsukool WAF Dance | "Viimane sõdalaste klann" | Liina Ojatamm | 6..9 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:00 | |
23 | Laine Mägi Tantsukool | "Segadus köögis" | Sandra Põld | 6..9 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:21 | |
24 | JJ-Street Vogue | "Naised mustas" | Kätriin Kübar | 10..12 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:20 | |
20:00 - 20:15 | 25 | Tantsukool WAF Dance | "Apocalypto: Lunastus" | ANN-MARII REIVÄLI | 10..12 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:25 |
20:04 | Lõpetamine | 65:00 |
Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee