Kingitused Eestile maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik
- Toimumiskoht:
- Jõgeva Kultuurikeskus / Jõgevamaa, 17.02.18
- Vanuseklassid:
- (3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
- Kestus:
- 18:00 - 21:16
- Nimekirja viimati muudetud:
- 16. veebr 2018 10:42:50
NB!
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.
Aeg | Nr | Trupi nimi | Tantsu pealkiri | Tantsu autor | VA | Aadress | Kestus |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | Sissejuhatus | 10:00 | |||||
18:00 - 18:15 | 1 | Jõgeva Põhikooli Kerged Kondid | "Ühejalapolka" | Ave Anslan | 4..7 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 3:00 |
2 | Karikakra Nööbikesed | "Jänkukeste saunapäev" | Ave Anslan | mud | Jõgeva, Jõgeva maakond | 2:00 | |
18:15 - 18:30 | 3 | Jõgeva Põhikooli 3D klass | "Harki-risti-harki-kokku-kääri-kääri-kääri-kokku" | Ave Anslan | 1..4 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 2:30 |
4 | Tantsustuudio Dance Dream Põltsamaa Noored | "Pidupäev" | Rita Muttel | mud | Põltsamaa, Jõgeva maakond | 2:20 | |
5 | Rohutirtsu Nööbikesed | "Tahan, ei taha!" | Ave Anslan | mud | Jõgeva, Jõgeva maakond | 3:00 | |
6 | Tantsukool Cestants | "Võluvägi" | Marianne Allingu | 1..4 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 2:22 | |
7 | Pärlid | "Pidzaamapidu" | Ave Anslan | 1..4 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 3:00 | |
18:30 - 18:45 | 8 | JJ-Street Dance Company | "Kosmos - siit me tuleme!" | Kaspar Päll | 1..4 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 2:50 |
9 | Tantsukool Cestants | "Sõit heinateole" | Kristiina Pamberg | 1..4 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 3:42 | |
10 | Tantsustuudio Dance Dream Põltsamaa Mudilased | "Nukitsamehed" | Rita Muttel | 1..4 | Põltsamaa, Jõgeva maakond | 3:00 | |
11 | Tantsukool Cestants | "Tantsutiigrid" | Kristel Saar | 1..4 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 4:09 | |
18:45 - 19:00 | 12 | Tantsukool Cestants | "Tants enne külalisi" | Marianne Allingu | 1..4 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 3:12 |
13 | Slide | "Masinavärk" | Eline Selgis | 4..7 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 3:00 | |
14 | Föönix | "Kontroll" | Mareeta Ojasaar | 10..12 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 3:00 | |
15 | Lutsu kivid | "Tants Läänemerele" | 10..12 | Palamuse vald, Jõgeva maakond | 3:06 | ||
19:00 - 19:15 | 16 | JJ-Street Dance Company | "Tšikid on majas" | Lenel Karu | 6..9 | Elva, Tartu maakond | 2:20 |
17 | Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Noored I | "Sihitult" | Rita Muttel | 10..12 | Viljandi, Viljandi maakond | 2:50 | |
18 | Lockerid | "Lukustamine" | Lenel Karu | 10..12 | Tartu, Tartu maakond | 2:15 | |
19 | Tantsukool Cestants | "Apollo reis Kuule" | Kristel Saar | 6..9 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 2:37 | |
19:13 | Vaheaeg | 10:00 | |||||
19:15 - 19:30 | 20 | Tantsukool Cestants | "Kuutõbised lubajad" | Marianne Allingu | 4..7 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 2:36 |
21 | Slide | "Metsas eksinud" | Ave Anslan | 4..7 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 3:30 | |
19:30 - 19:45 | 22 | Tantsukool Cestants | "Eesti - osake helisevast maailmast" | Marianne Allingu | 4..7 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 3:30 |
23 | Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Noored I | "Nad ei tea mu nime" | Rita Muttel | 10..12 | Viljandi, Viljandi maakond | 2:40 | |
24 | Viljandi Gümnaasiumi Hebe | "Neiu ootus" | Kertu Alvre, Ave Alvre | 10..12 | Viljandi, Viljandi maakond | 3:44 | |
25 | Tantsukool Cestants | "Vihma loits" | Silver Soorsk | 10..12 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 4:02 | |
19:45 - 20:00 | 26 | Monte | "Rohkem värve" | Ave Anslan | 6..9 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 3:00 |
27 | Föönix | "Kohtumised" | Eline Selgis | 10..12 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 3:00 | |
28 | Slide | "Hurraaderii!" | Ave Anslan | 4..7 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 3:30 | |
29 | Tantsustuudio Dance Dream Põltsamaa Lapsed | "Meie ka" | Rita Muttel | 4..7 | Põltsamaa, Jõgeva maakond | 1:45 | |
20:00 - 20:15 | 30 | Monte | "Tüdrukud" | Ave Anslan | 6..9 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 3:00 |
31 | Tantsukool Cestants | "Kirbud" | Silver Soorsk | 10..12 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 4:30 | |
32 | JJ-Street Tantsukool - Põltsamaa | "Oota üks minut!" | 6..9 | Põltsamaa, Jõgeva maakond | 2:10 | ||
20:11 | Kell 20:25 Vaheaeg (10 min) // Koolitantsu Kompanii: Eliisa Sirelpuu tantsulavastus "Minu rada" // Eripreemiate ja edasipääsejate väljakuulutamine | 65:00 |
Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee