Kingitused Eestile maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik
- Toimumiskoht:
- Teater Vanemuine, väike maja / Tartumaa, 18.02.18
- Vanuseklassid:
- (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
- Kestus:
- 18:00 - 22:08
- Nimekirja viimati muudetud:
- 18. veebr 2018 11:15:03
NB!
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.
Aeg | Nr | Trupi nimi | Tantsu pealkiri | Tantsu autor | VA | Aadress | Kestus |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | Sissejuhatus | 10:00 | |||||
18:00 - 18:15 | 1 | Tähtvere Tantsukeskus | "Tervete hammaste heaks" | Dolores-Carina Sütt | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 1:45 |
2 | Crystal | "Lõbus Kaera-Jaan" | Helle-Riin Sõmer | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 2:13 | |
3 | SHATÉ TANTSUKOOL | "Kuldsed kanaarilinnud" | Maris Pagel ja Krõõt Kiviste | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 2:30 | |
18:15 - 18:30 | 4 | Just Tantsukool | "Üksik saar" | Ühislooming | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 3:50 |
5 | Tähtvere Tantsukeskus | "Väikesed mootorratturid" | Maris Kahre | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 3:10 | |
6 | Tartu Katoliku Hariduskeskuse tantsugrupp | "Elas kord üks muinasjutt, see muinasjutt sai läbi!" | Selinda Särev ja Paula Paluoja | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 3:00 | |
7 | Friends tantsukool | "Tsirkuse Show" | Elisaveta Saveljev | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 2:56 | |
18:30 - 18:45 | 8 | SK Finess Tantsukool | "Meri ühendab" | Marju Asarov | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 2:40 |
9 | K-Tantsukool | "Mälestused" | Aile Einola | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 3:41 | |
10 | Tähtvere Tantsukeskus | "Sõit" | Maris Kahre ja Marit Männiste | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 3:00 | |
11 | "Alice Imedemaal" - Friends tantsukool | "Alice Imedemaal" | Elisaveta Saveljev | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 3:07 | |
18:45 - 19:00 | 12 | RN Stuudio | "Tantsides on parem" | Merit Täht | 1..4 | Elva, Tartu maakond | 2:45 |
13 | Tähtvere Tantsukeskus | "Lumi tuli maha...." | Maris Kahre ja Marit Männiste | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 3:00 | |
14 | Triiniks | "Värvid" | Helle-Riin Sõmer | 1..4 | Nõo vald, Tartu maakond | 3:11 | |
15 | Error Tantsukool | "Sein on ees" | Alar Orula | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 3:09 | |
19:01 | Vaheaeg | 15:00 | |||||
19:15 - 19:30 | 16 | "Malemäng" - Friends tantsukool | "Malemäng" | Elisaveta Saveljev | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 2:39 |
17 | Tähtvere Tantsukeskus | "Tiigrid suudavad kõike!" | Marit Männiste | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 2:15 | |
18 | Just Tantsukool | "Erinevused teevad meid eriliseks" | Ühislooming | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 4:00 | |
19 | Error Tantsukool | "Spordipäeva tants" | Brigitte Karelsohn | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 2:41 | |
19:30 - 19:45 | 20 | RN Stuudio | "Lapse tujud" | Merit Täht | 1..4 | Elva, Tartu maakond | 2:30 |
21 | Triiniks | "Poepäev" | Ingrid Hamer | 1..4 | Nõo vald, Tartu maakond | 3:10 | |
22 | SHATÉ TANTSUKOOL | "Minu Supilinn" | Triin Tamm | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 2:44 | |
23 | SK Finess Tantsukool | "Laululinnud" | Maive Mõttus, Nele Kimmel | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 3:00 | |
24 | MTÜ Tantsustuudio Tokra | "Kauged külalised" | Maili Koorep | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 2:30 | |
19:45 - 20:00 | 25 | RN Stuudio | "VURRI, HÜPPA, RÕÕMUSTA" | Merit Täht | 1..4 | Elva, Tartu maakond | 2:30 |
26 | Error Tantsukool | "Tähistaevas" | Liisa Mugra | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 2:10 | |
27 | Tähtvere Tantsukeskus | "Nõiakunsti käsiraamat" | Kerstin Lõhmus | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 2:30 | |
28 | RN Stuudio | "DISCOKUUL" | Mari-Liis Kurvits | 4..7 | Elva, Tartu maakond | 2:31 | |
29 | Error Tantsukool | "Väikelinna gängsterid" | Jekaterina Semennikova | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 2:30 | |
20:00 - 20:15 | 30 | RN Stuudio | "Formatsioon" | Mari-Liis Kurvits | 4..7 | Elva, Tartu maakond | 2:45 |
20:04 | Vaheaeg | 15:00 | |||||
20:15 - 20:30 | 31 | Error Tantsukool | "Tantsupõranda maffia" | Jekaterina Semennikova | 6..9 | Tartu, Tartu maakond | 2:49 |
32 | RN Stuudio | "HI STO RI" | Merit Täht | 6..9 | Elva, Tartu maakond | 2:33 | |
33 | DanceAct Tartu | "Kahevõitlus" | Maarja Kukumägi | 6..9 | Tartu, Tartu maakond | 2:50 | |
34 | Tähtvere Tantsukeskus | "Maksa mulle" | Marlen Timm ja Hanna-Liina Koddanipork | 6..9 | Tartu, Tartu maakond | 2:30 | |
20:30 - 20:45 | 35 | JJ-Street Dance Company | "Vaata mind" | Kreete Uustalu | 6..9 | Tartu, Tartu maakond | 3:10 |
36 | Error Tantsukool | "Unenägu" | Sandra Liisa Pärl | 6..9 | Tartu, Tartu maakond | 2:30 | |
37 | SHATÉ TANTSUKOOL | "Elu võib olla ka värviline" | Markus Niilus | 6..9 | Tartu, Tartu maakond | 2:15 | |
38 | JJ-Street Lockers | "Kartmatud" | Lenel Karu | 10..12 | Tartu, Tartu maakond | 2:55 | |
39 | EGo ja Tibid | "Tiim Dancecall" | Kristi Veskimäe, Merike Rundu, Laura Pakasaar | 10..12 | Viljandi, Viljandi maakond | 4:00 | |
20:45 - 21:00 | 40 | SHATÉ TANTSUKOOL | "Ei ole kergete killast" | Matic Zadravec ja Marlene Kirt | 10..12 | Tartu, Tartu maakond | 3:23 |
41 | RN Stuudio | "CRM" | Mari-Liis Kurvits, Rigo Roos , Christopher Meier | 10..12 | Elva, Tartu maakond | 3:41 | |
42 | JJ-Street Tantsukool | " Modernsed lõvikuningannad" | 10..12 | Tartu, Tartu maakond | 2:15 | ||
21:00 - 21:15 | 43 | Tähtvere Tantsukeskus | "Ugri jõud" | Kerstin Lõhmus, Jaagup Ajaots ja Sten Paluoja | 10..12 | Tartu, Tartu maakond | 3:00 |
21:03 | Kell 21:15 Vaheaeg (10 min) // Koolitantsu Kompanii: Eliisa Sirelpuu tantsulavastus "Minu rada" // Eripreemiate ja edasipääsejate väljakuulutamine | 65:00 |
Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee