Kingitused Eestile maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik
- Toimumiskoht:
- Viimsi Keskkool / Harjumaa, 09.03.18
- Vanuseklassid:
- (3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
- Kestus:
- 18:00 - 22:11
- Nimekirja viimati muudetud:
- 9. märts 2018 22:17:44
NB!
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.
Aeg | Nr | Trupi nimi | Tantsu pealkiri | Tantsu autor | VA | Aadress | Kestus |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | SISSEJUHATUS | 10:00 | |||||
18:00 - 18:15 | 1 | Petsikad | "Üllatus" | Ljudmilla Loss-Maiberg | mud | Kuusalu vald, Harju maakond | 2:06 |
2 | Keeris | ""Lenda koos meiega "" | Ene Mets | 1..4 | Viimsi vald, Harju maakond | 3:00 | |
18:15 - 18:30 | 3 | V.A.T Stuudio KIILI | "Taevas on meie peos" | Maris Kahre | 1..4 | Kiili vald, Harju maakond | 3:00 |
4 | MyDance Tantsuklubi Vasalemma treeninggrupp | "Tantsida on hea" | Killu Tiigimäe | 1..4 | Vasalemma vald, Harju maakond | 1:44 | |
5 | V.A.T Stuudio KIILI | "Aed" | Maris Kahre | 1..4 | Kiili vald, Harju maakond | 3:00 | |
6 | Petsikad | "Mööda jälgi" | Ljudmilla Loss-Maiberg | 1..4 | Kuusalu vald, Harju maakond | 4:01 | |
7 | Peetrikesed | "Oleks minu olemine" | juhendaja, tantsijad | 1..4 | Rae vald, Harju maakond | 2:50 | |
18:30 - 18:45 | 8 | Tallinna Tantsukool väikesed | "Sulgjas nälg" | Gloria Krieger | 1..4 | Viimsi vald, Harju maakond | 2:58 |
9 | V.A.T Stuudio SAKU | "Lotte tantsurõõm" | Alexandra Katariina Org | 1..4 | Saku vald, Harju maakond | 3:00 | |
10 | RAM Pärlid | "Rõõm" | Taimi Ainjärv | 1..4 | Tallinn, Harju maakond | 3:23 | |
11 | MyDance Tantsuklubi Peetri treeninggrupp | "Valge Unenägu" | Ilona Vapper | 1..4 | Rae vald, Harju maakond | 3:10 | |
18:45 - 19:00 | 12 | V.A.T Stuudio KIILI | "Vee all" | Maarja Eliisabet Roosalu | 1..4 | Kiili vald, Harju maakond | 3:21 |
13 | Peetri Põhikool-Lasteaed, 6-7 klass | "Spioneerima" | Tantsija, juhendaja | 4..7 | Rae vald, Harju maakond | 3:40 | |
14 | Peetrikesed | "Leid" | Tantsijad, juhendaja | 4..7 | Rae vald, Harju maakond | 3:30 | |
15 | Peetri Põhikool-Lasteaed, 6-7 klass | "vallatused" | Tantsija, juhendaja | 4..7 | Rae vald, Harju maakond | 3:15 | |
19:03 | VAHEAEG | 10:00 | |||||
19:00 - 19:15 | 16 | Petsikad | "End otsides" | Ljudmilla Loss-Maiberg | 4..7 | Kuusalu vald, Harju maakond | 2:55 |
19:15 - 19:30 | 17 | Peetri Kool 6b | "Veider iga" | Tantsijad | 4..7 | Rae vald, Harju maakond | 3:45 |
18 | Peetri Põhikool-Lasteaed, 8 klass | "Pärst kõike, siiski inimene" | Tantsija, juhendaja | 6..9 | Rae vald, Harju maakond | 3:20 | |
19 | Peetri Põhikool-Lasteaed, 8 klass | "Koolipidu" | merleen Läänemägi | 6..9 | Rae vald, Harju maakond | 3:45 | |
20 | Vaida Põhikooli tantsutrupp Hoop-Side | "Suveaeg" | Tantsijad | 6..9 | Rae vald, Harju maakond | 2:40 | |
19:30 - 19:45 | 21 | Freedom | "Vabadus" | Anastasia Kravets | 10..12 | Kehra, Harju maakond | 3:19 |
22 | Keeris3 | ""Salamander"" | Ene Mets | 4..7 | Viimsi vald, Harju maakond | 3:00 | |
23 | Keeris2 | "Ennemuistsed jutud : "Olendid " " | Ene Mets | 4..7 | Viimsi vald, Harju maakond | 3:00 | |
24 | Keeris4 | ""Ahelateis"" | Lisa Jennyfer Benita | 6..9 | Viimsi vald, Harju maakond | 3:00 | |
19:45 - 20:00 | 25 | Peetrikesed | "Esimene, tähtis mees" | Tantsija, juhendaja | 4..7 | Rae vald, Harju maakond | 2:20 |
26 | Peetri Põhikool-Lasteaed, 8 klass | "Pesupäev" | Tantsija, juhendaja | 4..7 | Rae vald, Harju maakond | 3:40 | |
27 | Tantspiratsioon | "Teele" | Keithy Kuuspu | 4..7 | Viimsi vald, Harju maakond | 3:00 | |
28 | PartnerAkro | "Musta kassi kont" | Kaja Kann | 4..7 | Keila, Harju maakond | 3:49 | |
20:00 - 20:15 | 29 | V.A.T Stuudio SAKU | "Üksteise järgi ühes mullis" | Riin Uusna | 4..7 | Saku vald, Harju maakond | 3:44 |
30 | Dance Kids | "Autoõnnetus" | Keiti Aasavelt | 4..7 | Harku vald, Harju maakond | 2:36 | |
31 | V.A.T Stuudio KIILI | "Lase rütmil end kaasa viia" | Riin Uusna | 4..7 | Kiili vald, Harju maakond | 2:40 | |
20:12 | VAHEAEG | 10:00 | |||||
20:15 - 20:30 | 32 | Thug Life | "Kommipood" | 4..7 | Rae vald, Harju maakond | 2:50 | |
33 | Tantspiratsioon | "Süsteemi viga" | Keithy Kuuspu | 4..7 | Viimsi vald, Harju maakond | 3:00 | |
34 | V.A.T Stuudio KIILI | "Päikesekuningad" | Maarja Eliisabet Roosalu | 4..7 | Kiili vald, Harju maakond | 2:30 | |
20:30 - 20:45 | 35 | Maardu gäng | "Ole valvel!" | Enriko Pedaksalu | 6..9 | Maardu, Harju maakond | 3:00 |
36 | Pankrot | "Pankrot" | Mari-Liis Siig | 6..9 | Anija vald, Harju maakond | 2:55 | |
37 | The Faceless | "Näotud" | Agnes Blank | 10..12 | Keila, Harju maakond | 3:40 | |
38 | V.A.T Stuudio KIILI | "Lõvide kuningriik" | Maris kahre | 4..7 | Kiili vald, Harju maakond | 3:10 | |
20:45 - 21:00 | 39 | Diva Tantsustuudio | "Metsamäng" | Kadi Tali | 4..7 | Saku vald, Harju maakond | 3:30 |
40 | Keeris3 | ""Skulptuurid"" | Anu Mölder, Ene Mets | 4..7 | Viimsi vald, Harju maakond | 3:00 | |
41 | V.A.T Stuudio KIILI | "Kuulujutud" | Maris Kahre | 4..7 | Kiili vald, Harju maakond | 3:00 | |
42 | Dancelife DUO | "Dancelife DUO" | 6..9 | Viimsi vald, Harju maakond | 2:40 | ||
21:00 - 21:15 | 43 | Dancelife Kuusalu Showgrupp | "Isamaa ilu hoieldes" | Grisse Koppel | 6..9 | Kuusalu vald, Harju maakond | 3:40 |
44 | Keeris4 | ""Dzunglireiv"" | Getriin Kotsar | 6..9 | Viimsi vald, Harju maakond | 3:00 | |
45 | Vaida Põhikooli tantsutrupp Hoop-Side | "Tänavalt staariks" | Tantsijad ja juhendaja | 6..9 | Rae vald, Harju maakond | 2:50 | |
21:11 | kell 21:21 VAHEAEG (10 min) // Koolitantsu Kompanii: Eliisa Sirelpuu tantsulavastus "Minu rada" (25 min) // Eripreemiate ja edasipääsejate väljakuulutamine | 60:00 |
Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee