Kingitused Eestile maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik
- Toimumiskoht:
- Paide Muusika- ja Teatrimaja, 14.04.18
- Vanuseklassid:
- (3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12-16; (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass); (16)17-22
- Kestus:
- 11:30 - 16:02
- Nimekirja viimati muudetud:
- 12. apr 2018 10:03:39
NB!
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.
Aeg | Nr | Trupi nimi | Tantsu pealkiri | Tantsu autor | VA | Aadress | Kestus |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | SISSEJUHATUS | 10:00 | |||||
11:30 - 11:45 | 1 | Sütevaka | "Taaskohtumine" | Mia Orm | 4..7 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:55 |
2 | Järve Gümnaasium | "Läbi loori" | Õpilased | 4..7 | Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond | 3:40 | |
11:45 - 12:00 | 3 | Lihtsalt Poisid | "Kõikide laps" | Tarmo Alt | 4..7 | Paide, Järva maakond | 3:14 |
4 | VMG 9. klass | "Vihmaloits" | VMG 9. klass | 6..9 | Väike-Maarja vald, Lääne-Viru maakond | 2:42 | |
5 | Paide Gümnaasiumi Zetod | "Zetopop" | Ühistöö | 6..9 | Paide, Järva maakond | 3:00 | |
6 | Vaida Põhikooli tantsutrupp Hoop-Side | "Suveaeg" | Tantsijad | 6..9 | Rae vald, Harju maakond | 2:40 | |
12:00 - 12:15 | 7 | Pärnu Koidula Gümnaasium | "Sürreaalne hingerüü" | tantsijad ja juhendaja | 10..12 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:15 |
8 | Saaremaa Ühisgümnaasiumi 101.lend | "Aita mööda saata öö" | Jutta Loviisa Juht | 10..12 | Kuressaare, Saare maakond | 3:42 | |
9 | Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium | "Arhee ehk inimestest" | Markus Monak | 10..12 | Pärnu, Pärnu maakond | 5:00 | |
12:15 - 12:30 | 10 | Haapsalu Noorte Huvikeskus | "Kartulid" | Triin Reemann | 4..7 | Haapsalu, Lääne maakond | 4:30 |
11 | Võru Kreutzwaldi Kool | "Häid lambaid mahub palju!" | tantsijad ja juhendajad | 4..7 | Võru, Võru maakond | 3:30 | |
12 | Error Tantsukool | "Sina oled mängust vaba" | Eneli Raud | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 3:42 | |
13 | Just Tantsukool | "Anna aega. " | Ühislooming | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 4:00 | |
12:30 - 12:45 | 14 | PJKtants | "LInnuvaatlejad" | Tantsijad ja Kärt Tõnisson | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 4:45 |
12:38 | VAHEAEG | 15:00 | |||||
12:45 - 13:00 | 15 | Tantsuselts Pärliine | "Mõttelend" | juhendaja ja tantsijad | 6..9 | Antsla, Võru maakond | 5:00 |
16 | S-Stuudio | "liigakaua." | Karoline Suhhov | 6..9 | Viljandi, Viljandi maakond | 4:45 | |
13:00 - 13:15 | 17 | Tantsutrupp LP | "Tähtedelt" | Egely Pruuli ja grupitöö | 6..9 | Karula vald, Valga maakond | 4:04 |
18 | Carolina Master | "Unetu" | Rauno Zubko | 10..12 | Tallinn, Harju maakond | 4:00 | |
19 | Tantsukool WAF Dance | "Rööprähklejad Jõudehetkel " | ANNIKA VIIBUS | 10..12 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:00 | |
13:15 - 13:30 | 20 | Janne Ristimetsa Tantsustuudio lapsed | "Pruudi loomine" | Evelyn Piirak ja grupp | 10..12 | Pärnu, Pärnu maakond | 5:00 |
21 | LonGTeRMiK | "Universumi tuhud" | 10..12 | Viljandi, Viljandi maakond | 5:00 | ||
22 | ARABESK | "Keegi rääkis" | Olga Gorbunova | 4..7 | Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond | 3:13 | |
13:30 - 13:45 | 23 | Tantsuteater Focus | "Tarantella" | ljudmila Verbitska | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 4:10 |
24 | Varjud | "Lähen õue" | Nadežda Sutõrina | 4..7 | Narva, Ida-Viru maakond | 2:54 | |
25 | Flamencostuudio Fiesta | "Pühapäev Havannas" | Natalia Meirino, Anne Anderson | 6..9 | Tallinn, Harju maakond | 4:00 | |
26 | Leesikad | "Laupäeva õhtu Louisianas" | Kristiina Siig | 6..9 | Tallinn, Harju maakond | 2:40 | |
13:45 - 14:00 | 27 | Tantsuansambel "Neposedõ" | "Mordva tants " | Oksana Dokina | 10..12 | Tallinn, Harju maakond | 3:20 |
28 | Leesikad | "Moldaavia kaja" | Kristiina Siig | 10..12 | Tallinn, Harju maakond | 2:56 | |
29 | SHATÉ TANTSUKOOL | "Indiat meenutades" | Pille Roosi ja Maris Ootsing | 10..12 | Tartu, Tartu maakond | 2:50 | |
13:57 | VAHEAEG | 15:00 | |||||
14:00 - 14:15 | 30 | Stuudio dotE Tantsukool | "Metsasosinad" | Liisa Laine | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 3:39 |
14:15 - 14:30 | 31 | Varjud | "Silmad lahti" | Valeria Vetoškina | 4..7 | Narva, Ida-Viru maakond | 2:25 |
32 | Carolina tantsustuudio | "jääs" | Markus Monak | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 3:00 | |
33 | RADOST | "Vabasta mind" | Viktoria Prodanova | 6..9 | Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond | 3:53 | |
34 | T-Stuudio | "Vagusad" | Karoline Suhhov | 6..9 | Haapsalu, Lääne maakond | 3:00 | |
14:30 - 14:45 | 35 | Laine Mägi Tantsukool | "Sihtides rahu" | Ingrid Jasmin | 6..9 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:46 |
36 | Dreamstudio | "OO" | Julia Koneva | 6..9 | Tallinn, Harju maakond | 3:25 | |
37 | MEIE STUUDIO II | "Põgenemine armastuse nimel" | Andre Laine | 10..12 | Põlva, Põlva maakond | 3:01 | |
38 | Föönix | "Kohtumised" | Eline Selgis | 10..12 | Jõgeva, Jõgeva maakond | 3:00 | |
14:45 - 15:00 | 39 | Laine Mägi Tantsukool | "Leidmine kadumises" | Ingrid Jasmin | 10..12 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:57 |
40 | ETA Tantsukool | "Uduloss" | Eliisa Sirelpuu | 10..12 | Tallinn, Harju maakond | 3:08 | |
41 | VK Janika Tantsuline Eliit | "Külmale maale" | Elina Gorelašvili | 10..12 | Tartu, Tartu maakond | 2:27 | |
14:57 | VAHEAEG 10 min // Koolitantsu Kompanii lavastus "Aus?" 30 min // Laureaatide ja nominentide väljakuulutamine | 65:00 |
Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee