Festival 2019 maakondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
Vene Kultuurikeskus, 19.01.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass)
Kestus:
10:00 - 11:37
Nimekirja viimati muudetud:
16. jaan 2019 13:46:04

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
10:00 - 10:15 1 KOIT TANTSUKOOL Põrkekas Kristina Raja 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:19
2 KOIT TANTSUKOOL Monohõim Kristin Tagam 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:48
3 Carolina tantsustuudio Suur maalritöö Merle Kaare,Mari-Ann Kaare.Kätlin Raja 1..4 Tallinn, Harju maakond 5:00
4 ST Desiree Mäng Juhendaja ja tantsijad 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:00
10:15 - 10:30 5 Flamencostuudio Fiesta Mustlasrumba Anne Anderson 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:04
6 Prodance Tantsustuudio Muraste Tõelised sõbrad tulevad tantsides Grisse Koppel ja Lilian Veetamm 1..4 Harku vald, Harju maakond 2:30
7 Prodance Tantsustuudio Peetri Tantsurõõm Grisse Koppel ja Lilian Veetamm 1..4 Rae vald, Harju maakond 2:00
8 PJKtants2 Haned kadunud Tantsijad ja Kärt Tõnisson 1..4 Tallinn, Harju maakond 5:00
10:30 - 10:45 9 RAM Pärlid See vihm, mis paneb tantsima. Taimi Ainjärv 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:55
10 Tantsustuudio "Star Dance" Moodne Kõnnak Jaroslav Galitskij 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:59
11 TMHG Hommikuni pidu Jaroslav Galitski 1..4 Tallinn, Harju maakond 1:46
12 Rahukad 3A Maagilised tuuled värvilistes torudes Tantsijad ja juhendaja 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:15
10:45 - 11:00 13 Tallinna Rahumäe Põhikool Kohe juhendaja ja lapsed 1..4 Tallinn, Harju maakond 4:02
10:50 VAHEAEG 10:00
11:00 - 11:15 14 Tantsugeen multinektar Janette Norkko 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:00
15 Goltsman Ballet Studio Ka lamades saab tantsida! Maria Goltsman, Heili Parras 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:40
16 Goltsman Ballet Studio ei näe, ei kuule, ei räägi Lapsed ise, aitas Maria Goltsman 1..4 Tallinn, Harju maakond 1:44
17 Goltsman Ballet Studio Kaartide Marss tantsulavastusest "Alice Imedemaal" Maria Goltsman 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:30
18 Goltsman Ballet Studio Imeilus tarantella Maria Goltsman mud Tallinn, Harju maakond 2:37
11:15 - 11:30 19 Stuudio dotE Triibud ja Täpid Kati Ly Koit 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:41
20 Stuudio dotE Kuningas ei eksi Kristi Veskimäe 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:00
21 Stuudio dotE Pöialpoiss ja seitseteist Lumivalgekest Kati Ly Koit ja Kätlin Raja mud Tallinn, Harju maakond 3:05
22 Stuudio dotE Röövikust libilikaks Kati Ly Koit ja Hanna Pintson mud Tallinn, Harju maakond 2:35
11:30 - 11:45 23 Tantsuteater Polly Käänulised teed Polina Žukova-Lazartšuk, Jelena Alimova mud Tallinn, Harju maakond 1:36
24 Kopli Lasteaed Kohe tõuseb päike Sandra Lelov mud Tallinn, Harju maakond 2:58

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee