Festival 2019 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Vene Kultuurikeskus, 19.01.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass)
Kestus:
12:00 - 14:47
Nimekirja viimati muudetud:
16. jaan 2019 12:58:06

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
12:00 Sissejuhatus 20:00
12:15 - 12:30 1 Tantsugeen multinektar Janette Norkko 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:00
2 Kopli Lasteaed Kohe tõuseb päike Sandra Lelov mud Tallinn, Harju maakond 2:58
3 Stuudio dotE Röövikust libilikaks Kati Ly Koit ja Hanna Pintson mud Tallinn, Harju maakond 2:35
4 Goltsman Ballet Studio Imeilus tarantella Maria Goltsman mud Tallinn, Harju maakond 2:37
12:30 - 12:45 5 Tantsuteater Polly Käänulised teed Polina Žukova-Lazartšuk, Jelena Alimova mud Tallinn, Harju maakond 1:36
6 Flamencostuudio Fiesta Mustlasrumba Anne Anderson 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:04
7 KOIT TANTSUKOOL Monohõim Kristin Tagam 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:48
8 Prodance Tantsustuudio Muraste Tõelised sõbrad tulevad tantsides Grisse Koppel ja Lilian Veetamm 1..4 Harku vald, Harju maakond 2:30
12:45 - 13:00 9 Tallinna Rahumäe Põhikool Kohe juhendaja ja lapsed 1..4 Tallinn, Harju maakond 4:02
10 Goltsman Ballet Studio Ka lamades saab tantsida! Maria Goltsman, Heili Parras 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:40
11 Stuudio dotE Pöialpoiss ja seitseteist Lumivalgekest Kati Ly Koit ja Kätlin Raja mud Tallinn, Harju maakond 3:05
12:59 VAHEAEG 15:00
13:00 - 13:15 12 Carolina tantsustuudio Suur maalritöö Merle Kaare,Mari-Ann Kaare.Kätlin Raja 1..4 Tallinn, Harju maakond 5:00
13:15 - 13:30 13 Tantsustuudio "Star Dance" Moodne Kõnnak Jaroslav Galitskij 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:59
14 Prodance Tantsustuudio Peetri Tantsurõõm Grisse Koppel ja Lilian Veetamm 1..4 Rae vald, Harju maakond 2:00
15 Stuudio dotE Kuningas ei eksi Kristi Veskimäe 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:00
13:30 - 13:45 16 KOIT TANTSUKOOL Põrkekas Kristina Raja 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:19
17 ST Desiree Mäng Juhendaja ja tantsijad 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:00
18 TMHG Hommikuni pidu Jaroslav Galitski 1..4 Tallinn, Harju maakond 1:46
19 Rahukad 3A Maagilised tuuled värvilistes torudes Tantsijad ja juhendaja 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:15
20 Goltsman Ballet Studio ei näe, ei kuule, ei räägi Lapsed ise, aitas Maria Goltsman 1..4 Tallinn, Harju maakond 1:44
13:45 - 14:00 21 RAM Pärlid See vihm, mis paneb tantsima. Taimi Ainjärv 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:55
22 Stuudio dotE Triibud ja Täpid Kati Ly Koit 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:41
23 Goltsman Ballet Studio Kaartide Marss tantsulavastusest "Alice Imedemaal" Maria Goltsman 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:30
24 PJKtants2 Haned kadunud Tantsijad ja Kärt Tõnisson 1..4 Tallinn, Harju maakond 5:00
14:02 VAHEAEG 10 min // ERIPREEMIATE VÄLJAKUULUTAMINE 45:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee