Festival 2019 maakondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
Vene Kultuurikeskus, 19.01.19
Vanuseklassid:
(8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
15:30 - 17:25
Nimekirja viimati muudetud:
12. jaan 2019 19:30:49

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
15:30 - 15:45 1 Akreta Kampe Tutvumine iseendaga Akreta-Dia Kampe 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:20
2 Carolina tantsustuudio Hingus Mari Ann Kaare 4..7 Tallinn, Harju maakond 4:00
3 Carolina tantsustuudio Kiirus Roman Mihhailov.Katya Makarova 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:00
4 Carolina tantsustuudio Mängu ilu Roman Mihhailov 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:00
15:45 - 16:00 5 Carolina tantsustuudio Surnud mõrsjad Rauno Zubko 10..12 Tallinn, Harju maakond 5:00
6 ETA Tantsukool Kullesest kallim tantsijad ja juhendajad 4..7 Tallinn, Harju maakond 4:00
7 Estraaditantsukool "Peppy-dance" Hinge muusika Olga Juśkova 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:32
8 Free Flow Studio - Tühjus Kõik saab korda Trine Puolokkainen, Tuule Tensing, Paula-Yosha-Kachina Moerbeek Karp 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:05
16:00 - 16:15 9 Leesikad Tulerahvas juhendaja ja tantsijad 4..7 Tallinn, Harju maakond 5:00
10 Mustad Kassid Need on TUNDED, mitte tujud ! Marlen Peeba 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:00
11 P.I.P.E. Risttee Dima Kruus 10..12 Tallinn, Harju maakond 4:00
16:15 - 16:30 12 P.I.P.E. illusioonid Roman Mihhailov, Alex Troitskii,Joseph Tosh 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:00
13 Tallinna Kopli noortemaja tantsustuudio "FIREWORK DANCE COMPANY" "REEDE ÕHTU" Olesja Kazeko 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:12
14 Tallinna Kopli noortemaja tantsustuudio "FIREWORK DANCE COMPANY" "AEG ON TANTSIDA!" Olesja Kazeko 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:54
15 Tallinna Kopli Noortemaja estraadi ja rahva tantsustuudio EXTEMP Ainult oota Anita Kurõljova 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:40
16:32 paus 10:00
16:30 - 16:45 16 Dreamstudio Väljuv sissepääs Ahto Pääsik ja Carolyn Veensalu 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:30
16:45 - 17:00 17 Dreamstudio Säiläwäy Ahto Pääsik 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:13
18 Dreamstudio HipsHops Ahto Pääsik 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:41
19 Stuudio dotE Teel Tähtede poole Ahto Pääsik 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:37
20 Stuudio dotE idipuhaP Ahto Pääsik 4..7 Tallinn, Harju maakond 1:53
21 Stuudio dotE Kätlemiseni Ahto Pääsik 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:45
17:00 - 17:15 22 Stuudio dotE Juurtest eemale... Kertu Raja ja Kätlin Raja 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:30
23 RightWay Tallinn Keegi teine Anna-Maria Laius 6..9 Tallinn, Harju maakond 1:40
24 Tantsugeen CFS N2 Mulle meeldib nii Anna-Maria Laius 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:21
25 Tantsugeen CFS N3 Kujuta rahu Anna-Maria Laius 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:45
17:15 - 17:30 26 Tantsustuudio "Star Dance" Mälestused Elina Orlova, Olga Lans 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:14
27 Tantsustuudio "Star Dance" Sesoonide puu Jaroslav Galitskij 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:36
28 Tantsuteater Polly Maagiline mets Kelly Anijärv, Polina Žukova-Lazartšuk 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:30

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee