Festival 2019 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Vene Kultuurikeskus, 19.01.19
Vanuseklassid:
(8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
18:00 - 21:07
Nimekirja viimati muudetud:
14. jaan 2019 12:12:17

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 Sissejuhatus 20:00
18:15 - 18:30 1 Tantsuteater Polly Maagiline mets Kelly Anijärv, Polina Žukova-Lazartšuk 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:30
2 Carolina tantsustuudio Hingus Mari Ann Kaare 4..7 Tallinn, Harju maakond 4:00
3 Leesikad Tulerahvas juhendaja ja tantsijad 4..7 Tallinn, Harju maakond 5:00
18:30 - 18:45 4 Tantsustuudio "Star Dance" Sesoonide puu Jaroslav Galitskij 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:36
5 ETA Tantsukool Kullesest kallim tantsijad ja juhendajad 4..7 Tallinn, Harju maakond 4:00
6 Stuudio dotE Juurtest eemale... Kertu Raja ja Kätlin Raja 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:30
18:45 - 19:00 7 Akreta Kampe Tutvumine iseendaga Akreta-Dia Kampe 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:20
8 Tallinna Kopli Noortemaja estraadi ja rahva tantsustuudio EXTEMP Ainult oota Anita Kurõljova 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:40
9 RightWay Tallinn Keegi teine Anna-Maria Laius 6..9 Tallinn, Harju maakond 1:40
10 Tantsustuudio "Star Dance" Mälestused Elina Orlova, Olga Lans 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:14
19:00 - 19:15 11 Estraaditantsukool "Peppy-dance" Hinge muusika Olga Juśkova 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:32
12 Free Flow Studio - Tühjus Kõik saab korda Trine Puolokkainen, Tuule Tensing, Paula-Yosha-Kachina Moerbeek Karp 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:05
13 P.I.P.E. Risttee Dima Kruus 10..12 Tallinn, Harju maakond 4:00
14 Carolina tantsustuudio Surnud mõrsjad Rauno Zubko 10..12 Tallinn, Harju maakond 5:00
19:18 VAHEAEG 15:00
19:30 - 19:45 15 Stuudio dotE idipuhaP Ahto Pääsik 4..7 Tallinn, Harju maakond 1:53
16 Tantsugeen CFS N2 Mulle meeldib nii Anna-Maria Laius 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:21
17 Tallinna Kopli noortemaja tantsustuudio "FIREWORK DANCE COMPANY" "AEG ON TANTSIDA!" Olesja Kazeko 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:54
18 Stuudio dotE Kätlemiseni Ahto Pääsik 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:45
19:45 - 20:00 19 Carolina tantsustuudio Mängu ilu Roman Mihhailov 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:00
20 Dreamstudio Säiläwäy Ahto Pääsik 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:13
21 Dreamstudio HipsHops Ahto Pääsik 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:41
22 Mustad Kassid Need on TUNDED, mitte tujud ! Marlen Peeba 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:00
20:00 - 20:15 23 Tallinna Kopli noortemaja tantsustuudio "FIREWORK DANCE COMPANY" "REEDE ÕHTU" Olesja Kazeko 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:12
24 Tantsugeen CFS N3 Kujuta rahu Anna-Maria Laius 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:45
25 Carolina tantsustuudio Kiirus Roman Mihhailov.Katya Makarova 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:00
26 Stuudio dotE Teel Tähtede poole Ahto Pääsik 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:37
27 P.I.P.E. illusioonid Roman Mihhailov, Alex Troitskii,Joseph Tosh 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:00
20:15 - 20:30 28 Dreamstudio Väljuv sissepääs Ahto Pääsik ja Carolyn Veensalu 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:30
20:22 VAHEAEG 10 min // ERIPREEMIATE VÄLJAKUULUTAMINE 45:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee