Festival 2019 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Vene Kultuurikeskus, 20.01.19
Vanuseklassid:
(8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
12:00 - 15:44
Nimekirja viimati muudetud:
17. jaan 2019 00:37:18

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
12:00 Sissejuhatus 15:00
12:15 - 12:30 1 Tantsuteater Focus Aasal. Ljudmila Verbitska 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:05
2 Mustamäe Laste Loomingu Maja showtantsuring "Jete" Vihm Eneli Rüütli, Diana Senkel 4..7 Tallinn, Harju maakond 4:15
3 ETA Tantsukool Helmi Tuuli Peremees 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:30
4 ArteFlamenco Andaluusia Maria Rääk/Ivan Gallego 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:40
12:30 - 12:45 5 KOIT TANTSUKOOL Hingeleek Kristina Raja 4..7 Tallinn, Harju maakond 4:00
6 Tantsuteater Focus Kreeka päikese all. Ljudmila Verbitska 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:15
7 Leesikad Rännaku rein Madli Teller 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:40
8 Tantsuansambel "Neposedõ" Vene rahvatants "Akulinka" Natalja Baranova 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:05
12:45 - 13:00 9 Mustamäe Laste Loomingu Maja tantsuring "Filigraan" Balkani tants Natalya Kulishenko 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:45
10 Leesikad Pöördes Lisanna Tälli 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:43
11 Flamencostuudio Fiesta Triana tangos Ursula Moreno 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:02
12 Tallinna Kopli Noortemaja estraadi ja rahva tantsustuudio EXTEMP Mis maa see on Anita Kurõljova 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:20
13:00 - 13:15 13 Leesikad Vaid Vaprust Karel Vähi 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:44
14 Tantsuansambel "Neposedõ" Röövik Natalja Baranova 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:55
15 ETA Tantsukool Töö ja vile koos Liisa Laine 10..12 Tallinn, Harju maakond 4:00
13:15 - 13:30 16 Rahukad 4 Mullimaailm Tantsijad 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:28
17 Tantsijakoolituse väikegrupp Sviiter5 Lomely, Anne-Mari ja Elisabeth 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:05
18 Stuudio dotE Ahh, unusta need poisid Kertu Raja, Allar Valge 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:50
13:27 VAHEAEG 13:00
13:30 - 13:45 19 Carolina tantsustuudio Kohver Kertu Raja Merle Kaare 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:00
20 Tantsuteater Polly Miniatuur Ellingtoni muusikale Kerstin Vnukova 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:51
13:45 - 14:00 21 KOIT TANTSUKOOL Ühtses külmuses Janne Reha 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:40
22 Stuudio dotE Rohkem veel... Liisa Laine 4..7 Tallinn, Harju maakond 4:00
23 Danza Tantsukool Kuuvalguses Triin Veskimeister 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:49
14:00 - 14:15 24 ETA Tantsukool Episoodiliselt kaheti Liisa Laine 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
25 Tallinna Kopli noortemaja tantsustuudio "FIREWORK DANCE COMPANY" "KUSKIL SEAL UNISTADES....." Olesja Kazeko 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:58
26 Tantsustuudio "Star Dance" Punasel vaibal Olga Lans 6..9 Tallinn, Harju maakond 1:51
27 Carolina tantsustuudio Elupuu Laureen Melikov 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:00
28 GC Piruett Aurorad Varjupaik Angelica Daisi Stewart 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:29
14:15 - 14:30 29 Stuudio dotE Omasoodu Gertrud Kuusmaa 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:37
30 Danza Tantsukool Teekonna lõpus ma ütlen... Anastasia Koot 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:51
31 Eesti Tantsuagentuuri Tantsukool Hinge deemonid Liisa Laine 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:50
32 Danza Tantsukool Libisedes... Triin Veskimeister 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:00
14:30 - 14:45 33 ETA Tantsukool Jänese jäse Julia Koneva 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:50
34 Tantsustuudio "Star Dance" Ohutum viis Elina Orlova 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:01
35 ETA Tantsukool psst Eliisa Sirelpuu 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:26
36 Danza Tantsukool ÖÖ Greetel Joanna Võrk 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:23
14:45 - 15:00 37 Kullo KT Stuudio (L)end Sandra Põld 10..12 Tallinn, Harju maakond 4:00
38 Dreamstudio Meehuul Julia Koneva 10..12 Tallinn, Harju maakond 4:00
39 ETA Dorale Eliisa Sirelpuu 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:22
14:59 VAHEAEG 10 min // ERIPREEMIATE VÄLJAKUULUTAMINE 45:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee