Festival 2019 maakondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
Tartumaa 1. tantsupäev / Teater Vanemuine suur maja, 27.01.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
09:30 - 11:17
Nimekirja viimati muudetud:
26. jaan 2019 11:22:45

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
9:30 - 9:45 1 Just Tantsukool Võõrad suled Helle Mari Toomel 6..9 Tartu, Tartu maakond 3:30
2 Just Tantsukool Märkamiseni Ühislooming 4..7 Tartu, Tartu maakond 4:00
3 Tähtvere Tantsukeskus Galaktika Maris Kahre 4..7 Tartu, Tartu maakond 3:33
4 Tähtvere Tantsukeskus Pisikesed Piimavuntsid Bertram Sargla mud Tartu, Tartu maakond 1:30
5 Tähtvere Tantsukeskus Koka rokk Kadi-Liis Kuum mud Tartu, Tartu maakond 1:50
9:45 - 10:00 6 Tähtvere Tantsukeskus Magusamast magusam Dolores-Carina Sütt mud Tartu, Tartu maakond 1:45
7 Ciara Tantsukool: tantsujalakesed Särav järvesilm Vanessa Rahnu mud Tartu, Tartu maakond 2:28
8 Caroliina Ehituskivid polegi nii rasked Helle-Riin Sõmer mud Tartu, Tartu maakond 1:19
9 Error Tantsukool Hõimlased Kärt Lige 6..9 Tartu, Tartu maakond 3:45
10 Error Tantsukool Lootustandvalt eksinud Marianne Männi 4..7 Tartu, Tartu maakond 3:14
10:00 - 10:15 11 Error Tantsukool Liblikate väljasõit rohelusse Marianne Männi mud Tartu, Tartu maakond 3:11
12 Error Tantsukool Mina tean! Marianne Männi mud Tartu, Tartu maakond 3:13
13 Error Tantsukool Väikese rebase päev Grete Elanor Palgi, Michelle Lukken mud Tartu, Tartu maakond 2:17
14 Error Tantsukool Seis Brigitte Karelsohn, Alar Orula 10..12 Tartu, Tartu maakond 2:45
10:15 paus 10:00
10:15 - 10:30 15 Midrimaa lasteaed Pidu unemaal Marju Asarov mud Tartu, Tartu maakond 3:00
16 Shaté Tantsukool Tule, tule minuga Sandra Ivanov 4..7 Tartu, Tartu maakond 3:10
10:30 - 10:45 17 Shaté Tantsukool Sabatants Sandra Ivanov mud Tartu, Tartu maakond 2:02
18 Shaté Tantsukool Superkangelased Sandra Ivanov mud Tartu, Tartu maakond 1:57
19 Shaté Tantsukool Printsessi unistus Sandra Look mud Tartu, Tartu maakond 3:05
20 Shaté Tantsukool Müstilised kärbseseened Maris Ootsing mud Tartu, Tartu maakond 2:37
21 Shaté Tantsukool Ääküll Üükull Marlene Kirt, Kirsikka Kurg mud Tartu, Tartu maakond 2:00
10:45 - 11:00 22 Sparkles Võibolla pahad on hoopis head Sigrid Salomon 6..9 Tartu vald, Tartu maakond 3:10
23 Kambja kultuurikeskuse tantsurühm Next step Me oleme teel Juhendaja ja tantsijad 4..7 Kambja vald, Tartu maakond 3:00
24 RN Stuudio Mata oh a eh Merit Täht mud Elva, Tartu maakond 3:30
25 RN Stuudio Unehaldjad Merit Täht mud Elva, Tartu maakond 2:22
11:00 - 11:15 26 "Tantsustuudio Treetan" - Viiratsi lasteaia vanem trupp "Kuhu kadus?" Reelika Poroson mud Viiratsi vald, Viljandi maakond 2:00
27 "Tantsustuudio Treetan" - Kambja lasteaia vanem trupp "Plärts, plärts, plärts" Reelika Poroson mud Kambja vald, Tartu maakond 2:13
28 Triiniks Hullus Inger Reti Ivanov 10..12 Nõo vald, Tartu maakond 2:55
29 Triiniks Miks mitte mina Ingrid Hamer 4..7 Nõo vald, Tartu maakond 3:00
30 Triiniks Käpikupingviinid Tuuli Tohu mud Nõo vald, Tartu maakond 1:49
11:15 - 11:30 31 Triiniks Lepatriinud jalutamas Juhendaja ja tantsijad mud Nõo vald, Tartu maakond 1:51

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee