Festival 2019 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Tartumaa 1. tantsupäev / Teater Vanemuine suur maja, 27.01.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
12:00 - 14:45
Nimekirja viimati muudetud:
26. jaan 2019 11:23:02

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
12:00 Sissejuhatus 8:00
12:00 - 12:15 1 Shaté Tantsukool Müstilised kärbseseened Maris Ootsing mud Tartu, Tartu maakond 2:37
2 Error Tantsukool Liblikate väljasõit rohelusse Marianne Männi mud Tartu, Tartu maakond 3:11
3 Tähtvere Tantsukeskus Koka rokk Kadi-Liis Kuum mud Tartu, Tartu maakond 1:50
12:15 - 12:30 4 Caroliina Ehituskivid polegi nii rasked Helle-Riin Sõmer mud Tartu, Tartu maakond 1:19
5 Shaté Tantsukool Printsessi unistus Sandra Look mud Tartu, Tartu maakond 3:05
6 RN Stuudio Mata oh a eh Merit Täht mud Elva, Tartu maakond 3:30
7 Midrimaa lasteaed Pidu unemaal Marju Asarov mud Tartu, Tartu maakond 3:00
12:30 - 12:45 8 "Tantsustuudio Treetan" - Viiratsi lasteaia vanem trupp "Kuhu kadus?" Reelika Poroson mud Viiratsi vald, Viljandi maakond 2:00
9 Shaté Tantsukool Superkangelased Sandra Ivanov mud Tartu, Tartu maakond 1:57
10 Triiniks Käpikupingviinid Tuuli Tohu mud Nõo vald, Tartu maakond 1:49
11 Error Tantsukool Väikese rebase päev Grete Elanor Palgi, Michelle Lukken mud Tartu, Tartu maakond 2:17
12 Ciara Tantsukool: tantsujalakesed Särav järvesilm Vanessa Rahnu mud Tartu, Tartu maakond 2:28
13 Tähtvere Tantsukeskus Pisikesed Piimavuntsid Bertram Sargla mud Tartu, Tartu maakond 1:30
12:45 - 13:00 14 Shaté Tantsukool Sabatants Sandra Ivanov mud Tartu, Tartu maakond 2:02
15 Error Tantsukool Mina tean! Marianne Männi mud Tartu, Tartu maakond 3:13
16 RN Stuudio Unehaldjad Merit Täht mud Elva, Tartu maakond 2:22
17 "Tantsustuudio Treetan" - Kambja lasteaia vanem trupp "Plärts, plärts, plärts" Reelika Poroson mud Kambja vald, Tartu maakond 2:13
18 Shaté Tantsukool Ääküll Üükull Marlene Kirt, Kirsikka Kurg mud Tartu, Tartu maakond 2:00
19 Triiniks Lepatriinud jalutamas Juhendaja ja tantsijad mud Nõo vald, Tartu maakond 1:51
13:00 - 13:15 20 Tähtvere Tantsukeskus Magusamast magusam Dolores-Carina Sütt mud Tartu, Tartu maakond 1:45
13:03 vaheaeg 15:00
13:15 - 13:30 21 Kambja kultuurikeskuse tantsurühm Next step Me oleme teel Juhendaja ja tantsijad 4..7 Kambja vald, Tartu maakond 3:00
22 Shaté Tantsukool Tule, tule minuga Sandra Ivanov 4..7 Tartu, Tartu maakond 3:10
23 Just Tantsukool Märkamiseni Ühislooming 4..7 Tartu, Tartu maakond 4:00
13:30 - 13:45 24 Triiniks Miks mitte mina Ingrid Hamer 4..7 Nõo vald, Tartu maakond 3:00
25 Tähtvere Tantsukeskus Galaktika Maris Kahre 4..7 Tartu, Tartu maakond 3:33
26 Error Tantsukool Lootustandvalt eksinud Marianne Männi 4..7 Tartu, Tartu maakond 3:14
27 Sparkles Võibolla pahad on hoopis head Sigrid Salomon 6..9 Tartu vald, Tartu maakond 3:10
13:45 - 14:00 28 Just Tantsukool Võõrad suled Helle Mari Toomel 6..9 Tartu, Tartu maakond 3:30
29 Error Tantsukool Hõimlased Kärt Lige 6..9 Tartu, Tartu maakond 3:45
30 Triiniks Hullus Inger Reti Ivanov 10..12 Nõo vald, Tartu maakond 2:55
31 Error Tantsukool Seis Brigitte Karelsohn, Alar Orula 10..12 Tartu, Tartu maakond 2:45
14:00 vaheaeg+eripreemiate väljakuulutamine 45:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee