Festival 2019 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Tartumaa 1. tantsupäev / Teater Vanemuine suur maja, 27.01.19
Vanuseklassid:
(6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
18:00 - 21:32
Nimekirja viimati muudetud:
23. jaan 2019 09:31:04

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 Sissejuhatus 8:00
18:00 - 18:15 1 Tähtvere Juunior Bande Pahanduste pahandus Bertram Sargla, Dolores-Carina Sütt 1..4 Tartu, Tartu maakond 3:00
2 Error Tantsukool Igatsedes sõpra Liisa Mugra 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:09
3 SK Finess Tantsukool Vaba päev Nele Kimmel 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:18
18:15 - 18:30 4 Shaté Tantsukool Sõbrale Sandra Ivanov 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:49
5 Triiniks Nagu kellavärk Ingrid Hamer 1..4 Nõo vald, Tartu maakond 2:45
6 Just Tantsukool Iga lüli loeb Ühislooming 1..4 Tartu, Tartu maakond 3:27
7 Crystal Teepidu muusikatoosis Helle-Riin Sõmer 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:55
18:30 - 18:45 8 Error Tantsukool Mõmmi Gäng Richard Klamp, Genneth Grünthal 1..4 Tartu, Tartu maakond 1:13
9 Tähtvere Tantsukeskus Peatus Uperkuut Kerstin Lõhmus 1..4 Tartu, Tartu maakond 3:00
10 Kambja kultuurikeskuse 1.-3. klassi tantsurühm Seiklus merel Heleri Kängsepp 1..4 Kambja vald, Tartu maakond 2:28
11 Õnnemaa Tantsustuudio Neptune Valgus südames Merit Leiman 1..4 Kambja vald, Tartu maakond 3:18
12 RN Stuudio Sõpru peab hoidma Merit Täht 1..4 Elva, Tartu maakond 2:05
18:45 - 19:00 13 Shaté Tantsukool Pidupäev Triin Tamm 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:05
14 Ciara Tantsukool: I aste Rännutee Vanessa Rahnu 1..4 Tartu, Tartu maakond 3:07
15 Error Tantsukool Rohkem värve Liisa Mugra 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:01
18:54 VAHEAEG 15:00
19:00 - 19:15 16 Tähtvere Tantsukeskus Lindude lahing Marit Männiste ja Maris Kahre 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:45
17 SK Finess Tantsukool Meduuside maagia Nele Kimmel 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:53
19:15 - 19:30 18 Mart Reiniku Kool Jaaniussi otsingul Merili Sööt ja lapsed 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:16
19 Tähtvere Tantsukeskus Kui ise ei tee, siis ei tee keegi Dolores-Carina Sütt 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:00
20 Charlotte Öölaps Annike Tolmats 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:28
21 Error Tantsukool Surematu gruuv Alar Orula 1..4 Tartu, Tartu maakond 3:57
22 Triiniks Putukate Pidu Juhendaja ja tantsijad 1..4 Nõo vald, Tartu maakond 1:56
19:30 - 19:45 23 Sparkles järelkasv Ootus Sigrid Salomon 1..4 Tartu vald, Tartu maakond 4:10
24 Tähtvere Tantsukeskus Ainult paremaks Marit Männiste 1..4 Tartu, Tartu maakond 3:12
25 RN Stuudio Ajas tagasi Merit Täht 1..4 Elva, Tartu maakond 2:40
26 Merili Tantsustuudio Rännata võib üle maa ikka naeruga! Merili Sööt; Marlene Altmäe 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:19
19:45 - 20:00 27 Error Tantsukool Sammuke Brigitte Karelsohn 1..4 Tartu, Tartu maakond 3:09
28 Triiniks Päkapikkude liikumisvahetund Helle-Riin Sõmer 1..4 Nõo vald, Tartu maakond 2:52
29 Tähtvere Tantsukeskus Võilillelapsed Marit Männiste ja Maris Kahre 1..4 Tartu, Tartu maakond 3:01
19:55 VAHEAEG 15:00
20:00 - 20:15 30 Error Tantsukool Tants on suurem kui elu nutitelefonis Sandra Liisa Pärl 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:23
31 Triiniks Mida? Inger Reti Ivanov 4..7 Nõo vald, Tartu maakond 2:40
20:15 - 20:30 32 Tähtvere Tantsukeskus Biidi politseinik Kerstin Lõhmus 4..7 Tartu, Tartu maakond 3:00
33 Error Tantsukool Sõdalaste teekond Jekaterina Semennikova 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:47
34 Tähtvere Tantsukeskus Tagasi tulevikku Hanna-Liina Koddanipork, Jaagup Ajaots, Marta Vunsh 6..9 Tartu, Tartu maakond 2:30
35 Shaté Tantsukool Hiphop Ekspress Marlene Kirt, Irena Pauku 6..9 Tartu, Tartu maakond 3:15
20:30 - 20:45 36 RN Stuudio Formatsioon Mari-Liis Kurvits 6..9 Elva, Tartu maakond 2:36
37 Error Tantsukool Reaalsuskontroll Marta Kadai, Ingrid Pae 6..9 Tartu, Tartu maakond 2:40
38 RN Stuudio CRMC Mari-Liis Kurvits, Christopher Meier, Rigo Roos 10..12 Elva, Tartu maakond 3:00
39 Error Tantsukool Süsteemi vastu Jekaterina Semennikova ja tantsijad 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:37
40 Tähtvere Tantsukeskus Biidimurdjad Kaspars Meilands 10..12 Tartu, Tartu maakond 2:40
20:47 VAHEAEG 10 min // ERIPREEMIATE VÄLJAKUULUTAMINE 45:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee