Festival 2019 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Harjumaa tantsupäev / Viimsi Kool, 02.02.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
18:00 - 22:06
Nimekirja viimati muudetud:
1. veebr 2019 13:35:30

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 Sissejuhatus 10:00
18:00 - 18:15 1 JJ-Street Kehra See Hip-Hop elustiil on siinsamas Kerli Kiiler 10..12 Kehra, Harju maakond 3:00
2 Active Studio Metsikud tantsud Svetlana Lõsakova 4..7 Padise vald, Harju maakond 3:04
18:15 - 18:30 3 Petsikad Imeline aeg Ljudmilla Loss-Maiberg mud Kuusalu vald, Harju maakond 2:30
4 Prodance Tantsustuudio Viimsi SÄRA! Grisse Koppel ja Lilian Veetamm 1..4 Viimsi vald, Harju maakond 2:40
5 V.A.T Stuudio KIILI Pöörleb Maarja Eliisabet Roosalu ja tantsijad 1..4 Kiili vald, Harju maakond 3:57
6 Vasalemma Kunstide Kooli tantsurühm Kassi silmad Killu Tiigimäe, tantsuringi õpilased 1..4 Vasalemma vald, Harju maakond 4:44
18:30 - 18:45 7 ProDance Tantsustuudio Südalinn Leia alati midagi head! Grisse Koppel 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:20
8 Vääna Mõisakooli tantsuring Tuletants Svea Sokka 1..4 Harku vald, Harju maakond 3:11
9 Petsikad Keegi kuskilt Ljudmilla Loss-Maiberg 1..4 Kuusalu vald, Harju maakond 1:55
10 V.A.T Stuudio SAKU Tants sõbraga Maarja Eliisabet Roosalu 1..4 Saku vald, Harju maakond 2:33
11 Kose Gümnaasiumi 3.-4 klasside tantsuring Noorus pole hukka saanud Juhendajate ja tantsijate ühislooming 1..4 Kose vald, Harju maakond 4:06
18:45 - 19:00 12 Lola Tüdrukute pidu Angelina Koch 1..4 Rae vald, Harju maakond 2:54
13 MyDance Tantsuklubi Peetri treeninggrupp Öölaps Ilona Vapper 1..4 Rae vald, Harju maakond 1:58
14 V.A.T Stuudio KIILI Jäneste pidu Maris Kahre 1..4 Kiili vald, Harju maakond 3:02
15 Keeris1 "Krõllitajad" Ene Mets 1..4 Viimsi vald, Harju maakond 3:00
19:00 - 19:15 16 V.A.T Stuudio KIILI Lenda kui liblikas Riin Uusna 1..4 Kiili vald, Harju maakond 3:09
17 Stuudio dotE Hingelained Kertu Raja ja Gertrud Kuusmaa 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:16
18 Keeris2 "Võiliilelaps" Ene Mets 1..4 Viimsi vald, Harju maakond 2:55
19:13 VAHEAEG 15:00
19:15 - 19:30 19 Carolina Master Näost näkku-mälestused Marine Debrist Markus Monak 10..12 Tallinn, Harju maakond 4:00
19:30 - 19:45 20 SG Võlumaailm tantsijad ise 4..7 Saue vald, Harju maakond 3:21
21 Peetri Lasteaed Põhikooli 7b klass Jalgpall on parim...kuid tants veelgi tantsijad 4..7 Rae vald, Harju maakond 3:28
22 Carolina-Laagri Rullid rulli...ehk imemasin tantsijad ja juhendaja 4..7 Saue, Harju maakond 3:00
23 Peetri Lasteaed Põhikool 6c klass Nagu jõgi tantsijad 6..9 Rae vald, Harju maakond 3:36
19:45 - 20:00 24 Peetri Põhikool-Lasteaed, 8 klass Vastandumine tantsijad 6..9 Rae vald, Harju maakond 3:31
25 Carolina Master Läbi vee Gertrud Kuusmaa 4..7 Tallinn, Harju maakond 4:00
26 Keeris3 "Täring" Ene Mets 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 3:00
20:00 - 20:15 27 Keeris4 "Noored" Lisa Jennyfer Benita 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 2:50
28 Harku valla huvikool, Dancemix tantsutrupp Iidne saladus Kelly Anijärv 4..7 Harku vald, Harju maakond 3:06
29 V.A.T Stuudio SAKU Hea asi Maarja Eliisabet Roosalu 6..9 Saku vald, Harju maakond 3:15
30 Keeris " Ihaldatud " Britta Rohtmets 6..9 Viimsi vald, Harju maakond 2:35
31 V.A.T Stuudio KIILI Paprika Maarja Eliisabet Roosalu, Karmen Teesi Pregel, Richard Kask 4..7 Kiili vald, Harju maakond 2:39
20:15 - 20:30 32 Saue Street Tantsi kuni jaksad Birgit Käsper 6..9 Saku vald, Harju maakond 3:42
33 Carolina Master Doyen Kristi Veskimäe 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:00
34 Keeris3 "Naerukajak" Anu Mölder 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 3:00
20:28 VAHEAEG 15:00
20:30 - 20:45 35 Agentuur Evita Tantsu- ja Modellikool Ninja Laura Tooming 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:31
20:45 - 21:00 36 V.A.T Stuudio KIILI Voodi alt Maris Kahre 4..7 Kiili vald, Harju maakond 2:46
37 Ardu kooli tantsurühm KAKS POOLT Riina Ridala, Kristel Hromenkov 4..7 Kose vald, Harju maakond 3:19
38 Keeris4 "Sirius" Ene Mets 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 2:55
39 Prodance Tantsustuudio Kuusalu Ma kuulun tantsule Grisse Koppel 6..9 Kuusalu vald, Harju maakond 3:00
21:00 - 21:15 40 Carolina Master Maal Mari-Ann Kaare 6..9 Tallinn, Harju maakond 4:00
41 V.A.T Stuudio KIILI Superkangelased Maris Kahre 6..9 Kiili vald, Harju maakond 2:50
42 Keeris "Kapriis" Ene Mets 6..9 Viimsi vald, Harju maakond 2:35
43 Danceact Bailatino/Cheerleaders Kus mu sõrmus on? Jane Kensap-Künnapas, Teele Palts 6..9 Rae vald, Harju maakond 2:48
44 Prodance Tantsustuudio Viimsi Hiina uusaastapidu Grisse Koppel ja Lilian Veetamm 6..9 Viimsi vald, Harju maakond 2:30
21:15 - 21:30 45 Hoop-side Koopainimesed Angelina Koch 6..9 Rae vald, Harju maakond 3:51
21:21 VAHEAEG 10 min // ERIPREEMIATE VÄLJAKUULUTAMINE 45:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee