Festival 2019 maakondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
Jõgevamaa tantsupäev / Jõgeva Kultuurikeskus, 03.02.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
15:30 - 17:18
Nimekirja viimati muudetud:
31. jaan 2019 00:13:01

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
15:30 - 15:45 1 Tantsukool Cestants Emotsioonid Mariko Passel 6..9 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:45
2 Tantsukool Cestants Kõige tähtsam päikesesüsteemis Mariko Passel 10..12 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:39
3 Tantsukool Cestants Tormi eest varju otsides Marica Glišovič 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 3:00
4 Tantsukool Cestants Reisile koos meiega Kristel Saar 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:30
5 Tantsukool Cestants Hookuspookus Abrakadabra Kristel Saar 1..4 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:25
15:45 - 16:00 6 Tantsukool Cestants Härrasmehed Levo Kirn, Kristel Saar 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:39
7 Tantsukool Cestants Lõpetage kiusamine Kreete Pärtelpoeg 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 3:39
8 Tantsukool Cestants Kadunud lossivõti Kreete Pärtelpoeg 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 3:22
9 Tantsukool Cestants Aeg luubis, kuubis ja tuubis Silver Soorsk 10..12 Jõgeva, Jõgeva maakond 3:00
16:00 - 16:15 10 Tantsukool Cestants Oma teha Silver Soorsk 6..9 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:00
11 Tantsukool Cestants Sügis Silver Soorsk 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 3:37
12 Tantsukool Cestants Lihtsalt tüdrukud Kerli Pamberg-Mägi 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:46
13 Tantsukool Cestants Tonditants Kerli Pamberg-Mägi mud Jõgeva, Jõgeva maakond 2:25
14 Tantsukool Cestants Anna aega Marianne Allingu 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:35
16:15 - 16:30 15 Tantsukool Cestants Kiisud keerutavad tantsu Marianne Allingu mud Jõgeva, Jõgeva maakond 2:21
16 Tantsukool Cestants Sõbraga Marianne Allingu mud Jõgeva, Jõgeva maakond 2:30
16:22 VAHEAEG 5:00
16:15 - 16:30 17 Jõgeva Muusikakool Föönix Puudu/tus Eline Selgis 10..12 Jõgeva vald, Jõgeva maakond 5:00
16:30 - 16:45 18 Jõgeva Muusikakool Pärlid Liiklejad Eline Selgis 1..4 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:33
19 Jõgeva Muusikakool Slide Üksinda kodus Eline Selgis 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 3:10
20 Jõgeva Muusikakool Monte Nautides vabadust Tantsijad 6..9 Jõgeva vald, Jõgeva maakond 2:30
21 Jõgeva Muusikakool Föönix Lumepehme Madli Teller 10..12 Jõgeva vald, Jõgeva maakond 3:30
16:45 - 17:00 22 Jõgeva Muusikakool Monte Magus hetk tantsijad ja juhendaja 6..9 Jõgeva vald, Jõgeva maakond 2:20
23 Lutsu kivid Edasi Kentucki poisid, valu punanahkadele Mariko Passel 6..9 Palamuse vald, Jõgeva maakond 2:34
24 Tantsustuudio Dance Dream Põltsamaa Lapsed Kastitrollid Rita Muttel 1..4 Põltsamaa, Jõgeva maakond 2:10
25 Tantsustuudio Dance Dream Põltsamaa Lapsed I Videvik Rita Muttel 4..7 Põltsamaa, Jõgeva maakond 2:00
26 Tantsustuudio Dance Dream Põltsamaa Mudilased Lumejänesed Rita Muttel mud Põltsamaa, Jõgeva maakond 2:25
17:00 - 17:15 27 Tantsustuudio Dance Dream Põltsamaa Noored Öölaps Rita Muttel 4..7 Põltsamaa, Jõgeva maakond 2:52
28 Tallinna Kanutiaia Huvikooli Sixtina tantsustuudio VARJUD Kertu Raja 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:16
29 Tallinna Kanutiaia Huvikooli Sixtina tantsustuudio Ma kuulen juba pulmakelli Kertu Raja 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:47
30 Tallinna Kanutiaia Huvikooli Sixtina tantsustuudio KIRGEDE TORM Eghert-Sören Nõmm 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:00
31 Tallinna Kanutiaia Huvikooli Sixtina tantsustuudio PRÄMA Eghert-Sören Nõmm, Laura Pakasaar 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:40

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee