Festival 2019 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Jõgevamaa tantsupäev / Jõgeva Kultuurikeskus, 03.02.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
18:00 - 20:51
Nimekirja viimati muudetud:
31. jaan 2019 00:21:20

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 Sissejuhatus 8:00
18:00 - 18:15 1 Jõgeva Muusikakool Monte Magus hetk tantsijad ja juhendaja 6..9 Jõgeva vald, Jõgeva maakond 2:20
2 Tantsukool Cestants Sõbraga Marianne Allingu mud Jõgeva, Jõgeva maakond 2:30
3 Tantsukool Cestants Tonditants Kerli Pamberg-Mägi mud Jõgeva, Jõgeva maakond 2:25
18:15 - 18:30 4 Tantsukool Cestants Kiisud keerutavad tantsu Marianne Allingu mud Jõgeva, Jõgeva maakond 2:21
5 Tantsustuudio Dance Dream Põltsamaa Mudilased Lumejänesed Rita Muttel mud Põltsamaa, Jõgeva maakond 2:25
6 Tantsukool Cestants Hookuspookus Abrakadabra Kristel Saar 1..4 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:25
7 Tantsustuudio Dance Dream Põltsamaa Lapsed I Videvik Rita Muttel 4..7 Põltsamaa, Jõgeva maakond 2:00
8 Jõgeva Muusikakool Pärlid Liiklejad Eline Selgis 1..4 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:33
18:30 - 18:45 9 Tantsustuudio Dance Dream Põltsamaa Lapsed Kastitrollid Rita Muttel 1..4 Põltsamaa, Jõgeva maakond 2:10
10 Tantsukool Cestants Anna aega Marianne Allingu 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:35
11 Jõgeva Muusikakool Slide Üksinda kodus Eline Selgis 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 3:10
12 Jõgeva Muusikakool Monte Nautides vabadust Tantsijad 6..9 Jõgeva vald, Jõgeva maakond 2:30
13 Tantsukool Cestants Oma teha Silver Soorsk 6..9 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:00
18:45 - 19:00 14 Tallinna Kanutiaia Huvikooli Sixtina tantsustuudio VARJUD Kertu Raja 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:16
15 Tantsukool Cestants Aeg luubis, kuubis ja tuubis Silver Soorsk 10..12 Jõgeva, Jõgeva maakond 3:00
16 Jõgeva Muusikakool Föönix Puudu/tus Eline Selgis 10..12 Jõgeva vald, Jõgeva maakond 5:00
17 Tantsukool Cestants Sügis Silver Soorsk 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 3:37
19:02 VAHEAEG 15:00
19:15 - 19:30 18 Tantsustuudio Dance Dream Põltsamaa Noored Öölaps Rita Muttel 4..7 Põltsamaa, Jõgeva maakond 2:52
19 Tantsukool Cestants Kadunud lossivõti Kreete Pärtelpoeg 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 3:22
20 Tantsukool Cestants Lõpetage kiusamine Kreete Pärtelpoeg 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 3:39
21 Tantsukool Cestants Lihtsalt tüdrukud Kerli Pamberg-Mägi 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:46
19:30 - 19:45 22 Tantsukool Cestants Härrasmehed Levo Kirn, Kristel Saar 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:39
23 Tantsukool Cestants Tormi eest varju otsides Marica Glišovič 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 3:00
24 Tantsukool Cestants Reisile koos meiega Kristel Saar 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:30
25 Tantsukool Cestants Emotsioonid Mariko Passel 6..9 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:45
19:45 - 20:00 26 Tallinna Kanutiaia Huvikooli Sixtina tantsustuudio KIRGEDE TORM Eghert-Sören Nõmm 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:00
27 Lutsu kivid Edasi Kentucki poisid, valu punanahkadele Mariko Passel 6..9 Palamuse vald, Jõgeva maakond 2:34
28 Tantsukool Cestants Kõige tähtsam päikesesüsteemis Mariko Passel 10..12 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:39
29 Tallinna Kanutiaia Huvikooli Sixtina tantsustuudio Ma kuulen juba pulmakelli Kertu Raja 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:47
30 Jõgeva Muusikakool Föönix Lumepehme Madli Teller 10..12 Jõgeva vald, Jõgeva maakond 3:30
20:00 - 20:15 31 Tallinna Kanutiaia Huvikooli Sixtina tantsustuudio PRÄMA Eghert-Sören Nõmm, Laura Pakasaar 6..9 Tallinn, Harju maakond 3:40
20:06 VAHEAEG 10 min // ERIPREEMIATE VÄLJAKUULUTAMINE 45:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee