Festival 2019 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Pärnumaa tantsupäev / Pärnu Kontserdimaja, 09.02.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
12:00 - 15:10
Nimekirja viimati muudetud:
4. veebr 2019 23:12:01

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
12:00 Sissejuhatus 10:00
12:00 - 12:15 1 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Ärka Janne Ristimets mud Pärnu, Pärnu maakond 3:38
2 Preilid printsessid Kes see küll tuleb? Merlin Tallo mud Pärnu, Pärnu maakond 1:50
12:15 - 12:30 3 Rüht võimlemiskool Lumemöldrid Anu Nõmm mud Pärnu, Pärnu maakond 2:00
4 Laine Mägi Tantsukool Külmapoisid Ingrid Jasmin mud Pärnu, Pärnu maakond 2:16
5 Müramee Uinuvad kaunitarid Kadi Keskülla mud Häädemeeste vald, Pärnu maakond 4:05
6 Lustakad jalakesed Mullimaale Grete-Lisette Gulbis mud Pärnu, Pärnu maakond 2:06
7 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Poiste ja tüdrukute maailmad Janne Ristimets mud Pärnu, Pärnu maakond 2:38
12:30 - 12:45 8 Laine Mägi Tantsukool Ämblikud on väga head loomad Liis-Katrin Avandi 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 3:09
9 Tantsukool WAF Dance Pildid Mark Monak 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 3:34
10 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Parajad tuulikud Janne Ristimets 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:57
11 Rüht võimlemiskool Rändajad Anu Nõmm 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 1:56
12:45 - 13:00 12 Laine Mägi Tantsukool Kelleks saada Liis-Katrin Avandi 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:05
13 Pärlike Merineitsikesed Jelena Vaganova 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 3:15
14 Tori Põhikool Rulli, rulli Andra Sõmer 1..4 Tori vald, Pärnu maakond 3:15
15 Tähekesed Tähti täis on öö Angela Absalon, Grete-Lisette Gulbis 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 1:46
16 Võimlemiskool Rüht Lootsue tuluke Liina Ojatamm 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:25
13:00 - 13:15 17 Laine Mägi Tantsukool Põhjavesi Laine Mägi 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 3:50
13:05 VAHEAEG 15:00
13:15 - 13:30 18 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Hukka läinud mets ehk sugu võsa Andrea Annus, Kati Kuura 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:50
19 Pärnu Vanalinna Põhikooli 4.klass "Lend" Omalooming 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:50
20 PSHG 6.a Valgeks Silvia Pärtelson , Johanna Kivimäe 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:51
13:30 - 13:45 21 Liikumiskunst No näed siis Helin Elisabeth Lillepa ja Evelin Tõnisson 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:58
22 Sütevaka Sõbrad, ma mahun teile kohvrisse! Mia Orm 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:33
23 Pärnu Koidula Gümnaasium Iselaadi meelelaad tantsijad 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:20
24 Tantsukool WAF Dance Vorm&roknroll Karoline Suhhov 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 4:00
13:45 - 14:00 25 Laine Mägi Tantsukool Hingedepäev Joanna Kärt Pärtel 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
26 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Ilu hetkes Janne Ristimets 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:28
27 Laine Mägi Tantsukool Hokimatš Ingrid Jasmin 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:38
14:00 - 14:15 28 Tantsutiim MP - Dance Minu ümber Ksenia Gluškina, Anu Nõmm 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 1:56
29 Laine Mägi Tantsukool Tantsime vihmas Ingrid Jasmin 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:47
30 Laine Mägi Tantsukool Värvitu olek Grete Kuusik 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
31 Tantsukool WAF Dance Kas pingviinidel on põlved ehk unetud Liina Ojatamm 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:47
32 Laine Mägi Tantsukool Kadunud hetked Ingrid Jasmin 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:38
14:15 - 14:30 33 Laine Mägi Tantsukool Kahepooluseline Ingrid Jasmin 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 4:15
34 Ian Dance Company Mõlemal juhul Markus Monak 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:10
14:25 VAHEAEG 10 min // ERIPREEMIATE VÄLJAKUULUTAMINE 45:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee