Festival 2019 maakondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
Pärnumaa tantsupäev / Pärnu Kontserdimaja, 09.02.19
Vanuseklassid:
(8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
16:00 - 17:33
Nimekirja viimati muudetud:
29. jaan 2019 23:36:47

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
16:00 - 16:15 1 JJ-Street Pärnu Saatanlik jõuk Kätriin Kübar 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
2 JJ-Street Pärnu Vogue Naine Kerli Kiiler 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
3 JJ-Street Vogue Rio de Friikero Kätriin Kübar 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:30
4 RVK Tantsustuudio Tänapäeva nukud Hellevi Maasepp 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:32
16:15 - 16:30 5 RÜHT võimlemiskool, rühm Pärlid Hüüdke Geronimo! Sairi Sutt 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:14
6 Shart Unenägu Anna Fedorova 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 4:17
7 Tantsutiim MP - Dance Piisake vett, palun Anu Nõmm 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:04
8 TagLioni Nagu paber laevuke Liina Ojatamm 4..7 Häädemeeste vald, Pärnu maakond 3:35
9 Piparmünt Õhinapõhine retk Grete-Lisette Gulbis 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:03
16:30 - 16:45 10 Tähed Mandala Angela Absalon, Grete-Lisette Gulbis 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:57
11 Tori Põhikool Liblikad Andra Sõmer 4..7 Tori vald, Pärnu maakond 3:45
12 Laine Mägi Tantsukool Halloween Clelia Madi 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:14
16:43 paus 3:00
16:45 - 17:00 13 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Puberteet Janne Ristimets 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 4:59
14 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Sirgumise ilu Janne Ristimets 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:15
15 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Erilised püsimatud Janne Ristimets 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:15
16 Tantsukool WAF Dance Sume Suveöö Annika Viibus 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 4:15
17:00 - 17:15 17 Tantsukool WAF Dance Zoktooberfest Ann-Marii Reiväli 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 2:30
18 Tantsukool WAF Dance Lumejänesed Karoline Suhhov 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
19 Tantsukool WAF Dance Ära rääma Markus Monak, Mark Monak 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
20 Ian Dance Company Aatomfäär Markus Monak 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:40
17:15 - 17:30 21 Tantsukool WAF Dance Domina Mark Monak 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:17
22 Tantsukool WAF Dance Poisi Eine Markus Monak 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:45
23 Stuudio dotE OMMM... Liisa Laine 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:00
17:30 - 17:45 24 Stuudio dotE Öine ninjago Liisa Laine 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee