Festival 2019 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Pärnumaa tantsupäev / Pärnu Kontserdimaja, 09.02.19
Vanuseklassid:
(8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
18:00 - 20:40
Nimekirja viimati muudetud:
8. veebr 2019 16:59:52

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 Sissejuhatus 10:00
18:00 - 18:15 1 Stuudio dotE OMMM... Liisa Laine 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:00
2 Stuudio dotE Öine ninjago Liisa Laine 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:00
18:15 - 18:30 3 TagLioni Nagu paber laevuke Liina Ojatamm 4..7 Häädemeeste vald, Pärnu maakond 3:35
4 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Erilised püsimatud Janne Ristimets 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:15
5 Piparmünt Õhinapõhine retk Grete-Lisette Gulbis 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:03
6 Tantsukool WAF Dance Lumejänesed Karoline Suhhov 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
18:30 - 18:45 7 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Puberteet Janne Ristimets 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 4:59
8 Tantsukool WAF Dance Sume Suveöö Annika Viibus 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 4:15
9 Tantsukool WAF Dance Ära rääma Markus Monak, Mark Monak 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
10 Tantsukool WAF Dance Poisi Eine Markus Monak 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:45
18:45 - 19:00 11 Tantsukool WAF Dance Domina Mark Monak 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:17
12 JJ-Street Pärnu Vogue Naine Kerli Kiiler 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
13 Ian Dance Company Aatomfäär Markus Monak 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:40
19:00 VAHEAEG 15:00
19:15 - 19:30 14 JJ-Street Pärnu Saatanlik jõuk Kätriin Kübar 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
15 Tori Põhikool Liblikad Andra Sõmer 4..7 Tori vald, Pärnu maakond 3:45
16 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Sirgumise ilu Janne Ristimets 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:15
17 RVK Tantsustuudio Tänapäeva nukud Hellevi Maasepp 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:32
19:30 - 19:45 18 Laine Mägi Tantsukool Halloween Clelia Madi 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:14
19 Tantsutiim MP - Dance Piisake vett, palun Anu Nõmm 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:04
20 Shart Unenägu Anna Fedorova 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 4:17
21 RÜHT võimlemiskool, rühm Pärlid Hüüdke Geronimo! Sairi Sutt 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:14
19:45 - 20:00 22 Tähed Mandala Angela Absalon, Grete-Lisette Gulbis 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:57
23 JJ-Street Vogue Rio de Friikero Kätriin Kübar 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:30
24 Tantsukool WAF Dance Zoktooberfest Ann-Marii Reiväli 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 2:30
19:55 VAHEAEG 10 min // ERIPREEMIATE VÄLJAKUULUTAMINE 45:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee