Festival 2019 maakondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
Ida- ja Lääne-Virumaa tantsupäev / Kohtla-Järve Kultuurikeskus, 10.02.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
09:40 - 11:31
Nimekirja viimati muudetud:
6. veebr 2019 11:27:48

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
9:30 - 9:45 1 tantsukollektiiv Rutm Vivaldi muusika saatel Asja Seletskaja 6..9 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:00
2 tantsukollektiiv Rutm Veekeeris Milana Kraskina 6..9 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:41
9:45 - 10:00 3 Zagadka Hadris Marina Ravlusevitch, Natalja Abramova 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:38
4 Zagadka Mustlasmotiivid Marina Ravlusevitch, Natalja Abramova 10..12 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:18
5 Step stuudio Dzambalaja Boriss Männima 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:44
6 Step stuudio Vabarigi rütmid. 100 lööki minutis. Boriss Männima 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 4:00
10:00 - 10:15 7 ARABESK Tahaksin olla ... Tatjana Tarakanova 1..4 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:18
8 ARABESK Une maja Tatjana Tarakanova 1..4 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:10
9 ARABESK Naljakad inimesekesed Tatjana Tarakanova 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:26
10 MARJAKE DISKOL Vera Ryzhkova 1..4 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:29
11 Viis Tähte Ü tle mullõ Ainikki Seppar 10..12 Toila vald, Ida-Viru maakond 2:55
10:15 - 10:30 12 ANTREE Liblikad ja lepetriinud Nadezda Sljusarenko 1..4 Sillamäe, Ida-Viru maakond 1:50
13 ANTREE KaeraJaan Nadezda Sljusarenko 1..4 Sillamäe, Ida-Viru maakond 1:43
14 ANTREE Vildid Viktoria Titusko 4..7 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:17
15 ANTREE Džässis ainult tütdrukud Nadezda Sljusarenko 4..7 Sillamäe, Ida-Viru maakond 2:09
16 ANTREE Minu Venemaa Nadezda Sljusarenko 6..9 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:18
10:30 - 10:45 17 ANTREE VENE SAATUS Nadezhda Slyusarenko 10..12 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:57
18 ANTREE Lindude maailmas Nadezhda Slyusarenko 10..12 Sillamäe, Ida-Viru maakond 2:54
10:39 paus 5:00
10:30 - 10:45 19 Impulse Dance Stuudio Tuule vastu Jekaterina Timofejeva 6..9 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:25
10:45 - 11:00 20 Impulse Dance Stuudio Aeg Jekaterina Timofejeva 6..9 Sillamäe, Ida-Viru maakond 2:46
21 Dance Studio Inspiration Lõbus Peppi Olesja Skorobogatova,Irina Gorbunova 4..7 Narva, Ida-Viru maakond 2:32
22 Varjud Shopahoolikud Jelena Kissin 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 3:13
23 Lions Õhtused tuled Elena Loseva 1..4 Narva, Ida-Viru maakond 3:20
11:00 - 11:15 24 EK STUDIO Roheline valgusfoor Ekaterina Russis mud Narva, Ida-Viru maakond 2:38
25 EK STUDIO Tuule tiibadel Ekaterina Russis 1..4 Narva, Ida-Viru maakond 3:30
26 EK STUDIO Tuisk Ekaterina Russis 4..7 Narva, Ida-Viru maakond 3:41
27 tantsustuudio Step Up Imelised loomad Maria Popova mud Narva, Ida-Viru maakond 2:00
11:15 - 11:30 28 tantsustuudio Step Up Superkangelased Maria Popova 1..4 Narva, Ida-Viru maakond 2:40
29 Releve dance studio Imeline päev mud Narva, Ida-Viru maakond 2:22
30 Esteetika- Ja Tantsukool Tantsuväelased õppustel Karolin Möllits 1..4 Rakvere, Lääne-Viru maakond 2:31
31 Esteetika- Ja Tantsukool Kutse Tantsule 1..4 Rakvere, Lääne-Viru maakond 2:31
32 VMG 12.klass Viimane tants sõpradega 12. klass 10..12 Väike-Maarja vald, Lääne-Viru maakond 2:16

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee