Festival 2019 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Ida- ja Lääne-Virumaa tantsupäev / Kohtla-Järve Kultuurikeskus, 10.02.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
12:00 - 14:56
Nimekirja viimati muudetud:
6. veebr 2019 11:28:10

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
12:00 Sissejuhatus 10:00
12:00 - 12:15 1 EK STUDIO Roheline valgusfoor Ekaterina Russis mud Narva, Ida-Viru maakond 2:38
2 Releve dance studio Imeline päev mud Narva, Ida-Viru maakond 2:22
12:15 - 12:30 3 tantsustuudio Step Up Imelised loomad Maria Popova mud Narva, Ida-Viru maakond 2:00
4 ARABESK Tahaksin olla ... Tatjana Tarakanova 1..4 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:18
5 EK STUDIO Tuule tiibadel Ekaterina Russis 1..4 Narva, Ida-Viru maakond 3:30
6 Lions Õhtused tuled Elena Loseva 1..4 Narva, Ida-Viru maakond 3:20
12:30 - 12:45 7 ANTREE KaeraJaan Nadezda Sljusarenko 1..4 Sillamäe, Ida-Viru maakond 1:43
8 Esteetika- Ja Tantsukool Kutse Tantsule 1..4 Rakvere, Lääne-Viru maakond 2:31
9 ARABESK Une maja Tatjana Tarakanova 1..4 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:10
10 MARJAKE DISKOL Vera Ryzhkova 1..4 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:29
11 ANTREE Liblikad ja lepetriinud Nadezda Sljusarenko 1..4 Sillamäe, Ida-Viru maakond 1:50
12 Esteetika- Ja Tantsukool Tantsuväelased õppustel Karolin Möllits 1..4 Rakvere, Lääne-Viru maakond 2:31
12:45 - 13:00 13 tantsustuudio Step Up Superkangelased Maria Popova 1..4 Narva, Ida-Viru maakond 2:40
14 Dance Studio Inspiration Lõbus Peppi Olesja Skorobogatova,Irina Gorbunova 4..7 Narva, Ida-Viru maakond 2:32
15 EK STUDIO Tuisk Ekaterina Russis 4..7 Narva, Ida-Viru maakond 3:41
16 VMG 12.klass Viimane tants sõpradega 12. klass 10..12 Väike-Maarja vald, Lääne-Viru maakond 2:16
17 ANTREE Lindude maailmas Nadezhda Slyusarenko 10..12 Sillamäe, Ida-Viru maakond 2:54
13:02 VAHEAEG 15:00
13:15 - 13:30 18 Step stuudio Vabarigi rütmid. 100 lööki minutis. Boriss Männima 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 4:00
19 Zagadka Hadris Marina Ravlusevitch, Natalja Abramova 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:38
20 ANTREE Vildid Viktoria Titusko 4..7 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:17
21 Impulse Dance Stuudio Tuule vastu Jekaterina Timofejeva 6..9 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:25
13:30 - 13:45 22 ANTREE Minu Venemaa Nadezda Sljusarenko 6..9 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:18
23 Viis Tähte Ü tle mullõ Ainikki Seppar 10..12 Toila vald, Ida-Viru maakond 2:55
24 ANTREE VENE SAATUS Nadezhda Slyusarenko 10..12 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:57
25 Zagadka Mustlasmotiivid Marina Ravlusevitch, Natalja Abramova 10..12 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:18
13:45 - 14:00 26 ARABESK Naljakad inimesekesed Tatjana Tarakanova 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:26
27 Step stuudio Dzambalaja Boriss Männima 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:44
28 ANTREE Džässis ainult tütdrukud Nadezda Sljusarenko 4..7 Sillamäe, Ida-Viru maakond 2:09
29 tantsukollektiiv Rutm Vivaldi muusika saatel Asja Seletskaja 6..9 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:00
14:00 - 14:15 30 Impulse Dance Stuudio Aeg Jekaterina Timofejeva 6..9 Sillamäe, Ida-Viru maakond 2:46
31 tantsukollektiiv Rutm Veekeeris Milana Kraskina 6..9 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:41
32 Varjud Shopahoolikud Jelena Kissin 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 3:13
14:11 VAHEAEG 10 min // ERIPREEMIATE VÄLJAKUULUTAMINE 45:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee