Festival 2019 maakondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
Ida- ja Lääne-Virumaa tantsupäev / Kohtla-Järve Kultuurikeskus, 10.02.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
15:40 - 17:34
Nimekirja viimati muudetud:
31. jaan 2019 17:39:20

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
15:30 - 15:45 1 RADOST Väljaütlemata Viktoria Prodanova 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:07
2 RADOST Nahkhiired Elena Kovtun, Tatjana Semtsenkova 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:51
15:45 - 16:00 3 RADOST Jooks kurivaimust Tatjana Semtsenkova 10..12 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:40
4 RADOST Torm Viktoria Prodanova 10..12 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:51
5 Nüüdistantsu klass "Kolonnide vahel..." Yulia Batova 10..12 Jõhvi, Ida-Viru maakond 4:00
6 Lions Lahingusse lähevad ainult vanurid Elena Loseva 4..7 Narva, Ida-Viru maakond 3:59
16:00 - 16:15 7 Lions Taevast maa peale Elena Loseva 4..7 Narva, Ida-Viru maakond 2:35
8 Lions Sära! Elena Loseva 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 3:59
9 Lions Žuravli Elena Loseva 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 2:50
10 Syzygy Kaugenemine Viktoria Prodanova 10..12 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:19
16:15 - 16:30 11 ANTREE Tehke muusikat valjemini! Nadezhda Slyusarenko 10..12 Sillamäe, Ida-Viru maakond 2:32
12 ANTREE Seal pole mind Nadezda Sljusarenko 6..9 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:25
13 ANTREE Palju õnne meremees! Nadezda Sljusarenko 6..9 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:18
14 ANTREE Öö muuseumis Nadezhda Slyusarenko 10..12 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:51
16:30 - 16:45 15 ARABESK "S"-SUPER! Tatjana Tarakanova 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:55
16:35 paus 3:00
16:30 - 16:45 16 Dance Studio Inspiration Ja Hakkas müristama Gelja Varšavskaja 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 3:27
17 Esteetika- Ja Tantsukool Hetk, mil kõik on teisiti 4..7 Rakvere, Lääne-Viru maakond 2:48
16:45 - 17:00 18 Esteetika- Ja Tantsukool Tuld! 6..9 Rakvere, Lääne-Viru maakond 2:22
19 Impulse Dance Stuudio Impulse Jekaterina Timofejeva 6..9 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:06
20 Varjud Pulss Valeria Vetoškina 4..7 Narva, Ida-Viru maakond 2:57
21 Varjud Õnneseened Valeria Vetoškina 4..7 Narva, Ida-Viru maakond 3:24
22 Varjud Neoon Valeria Vetoškina 6..9 Narva, Ida-Viru maakond 2:51
17:00 - 17:15 23 Varjud Pauk Diana Trifonova, Darja Tšeprakova, Anna Bahmatšova 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 2:25
24 Varjud Küberneiud Valeria Vetoškina 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 2:53
25 Zagadka See Marina Ravlusevitch, Natalja Abramova 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:10
26 Zagadka Amasoonlased Natalja Sabartsina 10..12 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:17
17:15 - 17:30 27 tantsukollektiiv Rutm Kaitse all Asja Seletskaja 6..9 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:23
28 tantsustuudio Step Up Maagia on lähedal Maria Popova 6..9 Narva, Ida-Viru maakond 2:47
29 tantsustuudio Step Up Naine on Jumalanna Maria Popova, Jana Artjuhh, Alina Kukushkina, Erika Konevskihh 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 3:17
30 tantsustuudio Step Up Lendav vett Maria Popova 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 3:13
17:30 - 17:45 31 tantsustuudio Step Up Ideaal Jana Artjuhh 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 2:32

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee