Festival 2019 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Ida- ja Lääne-Virumaa tantsupäev / Kohtla-Järve Kultuurikeskus, 10.02.19
Vanuseklassid:
(8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
18:00 - 21:01
Nimekirja viimati muudetud:
5. veebr 2019 14:21:32

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 Sissejuhatus 10:00
18:00 - 18:15 1 RADOST Väljaütlemata Viktoria Prodanova 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:07
2 ANTREE Seal pole mind Nadezda Sljusarenko 6..9 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:25
18:15 - 18:30 3 Nüüdistantsu klass "Kolonnide vahel..." Yulia Batova 10..12 Jõhvi, Ida-Viru maakond 4:00
4 Syzygy Kaugenemine Viktoria Prodanova 10..12 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:19
5 tantsustuudio Step Up Lendav vett Maria Popova 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 3:13
6 ANTREE Tehke muusikat valjemini! Nadezhda Slyusarenko 10..12 Sillamäe, Ida-Viru maakond 2:32
18:30 - 18:45 7 Lions Žuravli Elena Loseva 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 2:50
8 RADOST Torm Viktoria Prodanova 10..12 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:51
9 Varjud Pulss Valeria Vetoškina 4..7 Narva, Ida-Viru maakond 2:57
10 Lions Taevast maa peale Elena Loseva 4..7 Narva, Ida-Viru maakond 2:35
18:45 - 19:00 11 Varjud Neoon Valeria Vetoškina 6..9 Narva, Ida-Viru maakond 2:51
12 tantsustuudio Step Up Ideaal Jana Artjuhh 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 2:32
13 Zagadka Amasoonlased Natalja Sabartsina 10..12 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:17
14 Varjud Pauk Diana Trifonova, Darja Tšeprakova, Anna Bahmatšova 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 2:25
18:58 VAHEAEG 15:00
19:00 - 19:15 15 Zagadka See Marina Ravlusevitch, Natalja Abramova 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:10
19:15 - 19:30 16 Varjud Õnneseened Valeria Vetoškina 4..7 Narva, Ida-Viru maakond 3:24
17 Esteetika- Ja Tantsukool Hetk, mil kõik on teisiti 4..7 Rakvere, Lääne-Viru maakond 2:48
18 Lions Lahingusse lähevad ainult vanurid Elena Loseva 4..7 Narva, Ida-Viru maakond 3:59
19 RADOST Nahkhiired Elena Kovtun, Tatjana Semtsenkova 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:51
19:30 - 19:45 20 ARABESK "S"-SUPER! Tatjana Tarakanova 4..7 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:55
21 Esteetika- Ja Tantsukool Tuld! 6..9 Rakvere, Lääne-Viru maakond 2:22
22 Impulse Dance Stuudio Impulse Jekaterina Timofejeva 6..9 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:06
23 ANTREE Palju õnne meremees! Nadezda Sljusarenko 6..9 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:18
19:45 - 20:00 24 tantsustuudio Step Up Maagia on lähedal Maria Popova 6..9 Narva, Ida-Viru maakond 2:47
25 tantsukollektiiv Rutm Kaitse all Asja Seletskaja 6..9 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:23
26 tantsustuudio Step Up Naine on Jumalanna Maria Popova, Jana Artjuhh, Alina Kukushkina, Erika Konevskihh 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 3:17
27 Varjud Küberneiud Valeria Vetoškina 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 2:53
20:00 - 20:15 28 ANTREE Öö muuseumis Nadezhda Slyusarenko 10..12 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:51
29 Lions Sära! Elena Loseva 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 3:59
30 RADOST Jooks kurivaimust Tatjana Semtsenkova 10..12 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 2:40
31 Dance Studio Inspiration Ja Hakkas müristama Gelja Varšavskaja 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 3:27
20:16 VAHEAEG 10 min // ERIPREEMIATE VÄLJAKUULUTAMINE 45:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee