Festival 2019 maakondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
Viljandimaa tantsupäev / Sakala Keskus, 17.02.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
10:00 - 11:36
Nimekirja viimati muudetud:
15. veebr 2019 10:48:13

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
10:00 - 10:15 1 Viljandi Gümnaasiumi Hebe Laine Lisbet Neering 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 2:50
2 S-Stuudio diipburksženšenn Leanika Mändma, Keiti Leon, Lotta Laureen Loo 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 2:45
3 S-Stuudio ole rohkem, aga mitte liiga palju Leanika Mändma 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 3:10
4 S-Stuudio thrilleston Leanika Mändma 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 3:19
5 S-Stuudio Kes? Kus? Mis? Leanika Mändma 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:08
10:15 - 10:30 6 S-Stuudio Kaemus Reelika Poroson 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 4:02
7 S-Stuudio kahekõne Reelika Poroson, Leanika Mändma 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 3:00
8 S-Stuudio Variserlik Reelika Poroson 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 3:15
9 S-Stuudio Võlumaailm Leanika Mändma, Reelika Poroson mud Viljandi, Viljandi maakond 2:45
10:30 - 10:45 10 Tantsukool Maerobic E-go Amatöörid Herta Soro Mari-Liis Martin 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 2:04
11 Tantsukool Maerobic Noored2 Kaardimäng Mari-Liis Martin, Laura Mander 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 3:27
12 Tantsukool Maerobic Street E-Go Vabaks Merili Maalmeister 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 3:08
13 Tantsukool Maerobic Noored1 Nutivõrk Herta Soro 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:16
10:45 - 11:00 14 Tantsukool Maerobic RM5 Iga hinna eest Annika Karin Vahter 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 2:24
15 Tantsukool Maerobic Noored1 "Kütid" Egely Pruuli 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:51
16 Tantsukool Maerobic RM0 "Kiisude tantsutrall" Egely Pruuli mud Viljandi, Viljandi maakond 1:54
17 Tantsukool Maerobic RM1 "Džungliloomade kokkutulek" Juhendaja + grupitöö mud Viljandi, Viljandi maakond 3:22
11:00 - 11:15 18 FACE Moe- ja Tantsukool Elüüsiumi väljad Carolina Tagobert 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 2:55
19 FACE Moe- ja Tantsukool Koos on tore! Kadi Keskülla mud Viljandi, Viljandi maakond 2:43
20 Tantsu eelkooli Midrimaa rühm eF Aa eN Tee Aa Leanika Mändma mud Viljandi, Viljandi maakond 2:20
21 Tantsu eelkooli Mesimummu rühm nurr-nurr Leanika Mändma mud Viljandi, Viljandi maakond 1:55
22 Tantsu eelkooli Krõlli rühm sulpsti Leanika Mändma mud Viljandi, Viljandi maakond 1:23
23 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Noored I Unustatud Rita Muttel 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:00
11:15 - 11:30 24 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Lapsed I Nukude soov Rita Muttel mud Viljandi, Viljandi maakond 2:35
25 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Mudilased Liblikapüüdjad Rita Muttel mud Viljandi, Viljandi maakond 2:47
26 JJ-Street Meie ruulime mängu Kreete Uustalu 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 2:50
27 JJ-Street Nõjatu taha Kreete Uustalu 6..9 Tartu, Tartu maakond 3:00
11:30 - 11:45 28 JJ-Street Lustakad jalakesed Kreete Uustalu 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:00
29 Türi Põhikooli 9b klass Võitlus helgema tuleviku nimel Lisette Taube, Ines Altsivanovitš 6..9 Türi, Järva maakond 2:20

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee