Festival 2019 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Viljandimaa tantsupäev / Sakala Keskus, 17.02.19
Vanuseklassid:
(6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
18:00 - 20:42
Nimekirja viimati muudetud:
14. veebr 2019 10:49:50

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 Sissejuhatus 10:00
18:00 - 18:15 1 Tantsukool Maerobic RM3 Kutsumata külalised Annika Karin Vahter 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 2:49
2 Viljandi Jakobsoni Kooli balletistuudio Lotte koolitee Katrin Hommik 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 2:50
18:15 - 18:30 3 Tantsutrupp Vou TELETÄHT Elle Agar 1..4 Abja-Paluoja, Viljandi maakond 3:31
4 S-Stuudio veeline Leanika Mändma ja tantsijad 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 3:59
5 FACE Moe- ja Tantsukool Kummikuhooaeg Maarja Kukumägi 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 2:48
6 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Lapsed Mõmmi ja Aabits Rita Muttel 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 2:20
18:30 - 18:45 7 "Tantsustuudio Treetan" - Suure-Jaani Noorteka noorem trupp "Hingeloom" Reelika Poroson 1..4 Suure-Jaani vald, Viljandi maakond 2:56
8 S-Stuudio tolmuses maailmas Leanika Mändma ja tantsijad 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 3:00
9 Tantsukool Maerobic Tegelased Tuule taskud Annika Karin Vahter, Herta Soro 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 3:13
10 Tantsustuudio Dance Dream KK Maša ja Karu Rita Muttel 1..4 Kolga-Jaani vald, Viljandi maakond 3:41
18:45 - 19:00 11 FACE Moe- ja Tantsukool uu? Maarja Kukumägi, Carolina Tagobert, Karl Kask. 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 2:20
12 Tantsukool Maerobic RM6 Kurjad mehikesed Laura Mander 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 2:44
18:52 VAHEAEG 15:00
19:00 - 19:15 13 "Tantsustuudio Treetan" - Suure-Jaani Noorteka vanem trupp "Ulg" Reelika Poroson 4..7 Suure-Jaani vald, Viljandi maakond 2:27
14 S-Stuudio Tembutus Reelika Poroson 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:25
15 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Noored I Mask Rita Muttel/ Mari-Liis Martin 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:00
19:15 - 19:30 16 Tantsukool Maerobic RM5 Kui ei suuda öelda ei Annika Karin Vahter 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:26
17 Minimovers Pidzaamapidu Kertu Mölder 4..7 Karksi-Nuia, Viljandi maakond 3:28
18 FACE Moe- ja Tantsukool ülemteenri käsilased Maarja Kukumägi 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:58
19 Tantsutrupp Vou Aeg on raha Elle Agar 6..9 Abja-Paluoja, Viljandi maakond 3:10
19:30 - 19:45 20 S-Stuudio Konfrontatsioon Reelika Poroson 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 3:10
21 FACE Moe- ja Tantsukool operatsioon X Maarja Kukumägi, Veronika Sadkevitš, Carolina Tagobert 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 2:50
22 Tantsutrupp Vou ÕDE Elle Agar 10..12 Abja-Paluoja, Viljandi maakond 3:36
23 Tantsukool Maerobic Tibid Ralli Kristiin Kulpson 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 3:01
19:45 - 20:00 24 S-Stuudio kõik on 1 Leanika Mändma 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 4:05
25 FACE Moe- ja Tantsukool Tsirkuse narrid Maarja Kukumägi 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 4:20
19:57 VAHEAEG 10 min // ERIPREEMIATE VÄLJAKUULUTAMINE 45:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee