Festival 2019 maakondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
Viljandimaa tantsupäev / Sakala Keskus, 17.02.19
Vanuseklassid:
(6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
16:00 - 17:35
Nimekirja viimati muudetud:
14. veebr 2019 11:42:55

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
16:00 - 16:15 1 FACE Moe- ja Tantsukool Kummikuhooaeg Maarja Kukumägi 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 2:48
2 FACE Moe- ja Tantsukool ülemteenri käsilased Maarja Kukumägi 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:58
3 FACE Moe- ja Tantsukool Tsirkuse narrid Maarja Kukumägi 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 4:20
4 FACE Moe- ja Tantsukool uu? Maarja Kukumägi, Carolina Tagobert, Karl Kask. 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 2:20
16:15 - 16:30 5 FACE Moe- ja Tantsukool operatsioon X Maarja Kukumägi, Veronika Sadkevitš, Carolina Tagobert 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 2:50
6 Minimovers Pidzaamapidu Kertu Mölder 4..7 Karksi-Nuia, Viljandi maakond 3:28
7 S-Stuudio tolmuses maailmas Leanika Mändma ja tantsijad 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 3:00
8 S-Stuudio veeline Leanika Mändma ja tantsijad 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 3:59
16:30 - 16:45 9 S-Stuudio kõik on 1 Leanika Mändma 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 4:05
10 S-Stuudio Tembutus Reelika Poroson 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:25
11 S-Stuudio Konfrontatsioon Reelika Poroson 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 3:10
12 "Tantsustuudio Treetan" - Suure-Jaani Noorteka noorem trupp "Hingeloom" Reelika Poroson 1..4 Suure-Jaani vald, Viljandi maakond 2:56
16:45 - 17:00 13 "Tantsustuudio Treetan" - Suure-Jaani Noorteka vanem trupp "Ulg" Reelika Poroson 4..7 Suure-Jaani vald, Viljandi maakond 2:27
16:49 paus 3:00
16:45 - 17:00 14 Tantsukool Maerobic RM3 Kutsumata külalised Annika Karin Vahter 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 2:49
15 Tantsukool Maerobic RM5 Kui ei suuda öelda ei Annika Karin Vahter 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:26
16 Tantsukool Maerobic Tegelased Tuule taskud Annika Karin Vahter, Herta Soro 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 3:13
17:00 - 17:15 17 Tantsukool Maerobic RM6 Kurjad mehikesed Laura Mander 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 2:44
18 Tantsukool Maerobic Tibid Ralli Kristiin Kulpson 10..12 Viljandi, Viljandi maakond 3:01
19 Tantsustuudio Dance Dream KK Maša ja Karu Rita Muttel 1..4 Kolga-Jaani vald, Viljandi maakond 3:41
20 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Lapsed Mõmmi ja Aabits Rita Muttel 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 2:20
17:15 - 17:30 21 Tantsustuudio Dance Dream Viljandi Noored I Mask Rita Muttel/ Mari-Liis Martin 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:00
22 Tantsutrupp Vou ÕDE Elle Agar 10..12 Abja-Paluoja, Viljandi maakond 3:36
23 Tantsutrupp Vou TELETÄHT Elle Agar 1..4 Abja-Paluoja, Viljandi maakond 3:31
24 Tantsutrupp Vou Aeg on raha Elle Agar 6..9 Abja-Paluoja, Viljandi maakond 3:10
17:30 - 17:45 25 Viljandi Jakobsoni Kooli balletistuudio Lotte koolitee Katrin Hommik 1..4 Viljandi, Viljandi maakond 2:50

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee