Festival 2019 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Saaremaa tantsupäev / Kuressaare Kultuurikeskus, 09.02.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
15:00 - 17:07
Nimekirja viimati muudetud:
8. märts 2019 18:06:32

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
15:00 Sissejuhatus 13:00
15:00 - 15:15 1 Ciara Tantsukool (Kuressaare): lastetants Aeg on käes mud Kuressaare, Saare maakond 3:00
15:15 - 15:30 2 Tantsukool SEMIIR Mummud Anu Kull mud Kuressaare, Saare maakond 2:04
3 Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira Ärka! Annette Rungi 1..4 Kuressaare, Saare maakond 3:30
4 Minu Tantsukool Valjala väiksed Boom-kehast ja hingest Laura Olesk 1..4 Valjala vald, Saare maakond 3:07
5 Ciara Tantsukool Kus on kodukoht? Roosmarii Sarapuu 1..4 Tartu, Tartu maakond 3:37
15:30 - 15:45 6 Tantsukool SEMIIR Tõuseb Torm Iiri Morgun 1..4 Kuressaare, Saare maakond 3:03
7 Minu Tantsukool Valjala suured Võimekus Laura Olesk 4..7 Valjala vald, Saare maakond 2:12
8 Tantsukool SEMIIR Kuld Läbi Raskuste Kelly Kasjanenko 6..9 Kuressaare, Saare maakond 3:06
9 Saaremaa Ühisgümnaasiumi 101.lend Kosjalaul Jutta Loviisa Juht 10..12 Kuressaare, Saare maakond 3:43
10 Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira Mo kodu- So kodu Annette Rungi 4..7 Kuressaare, Saare maakond 3:05
15:45 - 16:00 11 Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira mina=TERVIK Annette Rungi 6..9 Kuressaare, Saare maakond 2:54
12 Tantsukool SEMIIR Rahutus Anu Kull, Gretten Vaga 4..7 Kuressaare, Saare maakond 3:11
13 Salme neidude tantsutrupp Emotsioonide mäss Katrin Paju 6..9 Salme vald, Saare maakond 3:27
14 Tantsukool SEMIIR 404 Kelly Kasjanenko 10..12 Kuressaare, Saare maakond 3:31
16:00 - 16:15 15 Tantsukool SEMIIR See On Kultuur Kelly Kasjanenko, Taavi Nõmm 4..7 Kuressaare, Saare maakond 3:35
16 Minu Tantsukool Valjala suured Striitpop Laura Olesk 4..7 Valjala vald, Saare maakond 2:02
17 Tantsukool SEMIIR D.O.G. Kelly Kasjanenko 6..9 Kuressaare, Saare maakond 3:17
18 Tantsukool SEMIIR Z-R0S Kelly Kasjanenko 10..12 Kuressaare, Saare maakond 3:42
16:15 - 16:30 19 LiPs Tantsutrupp Aafrika Juhan Kanemägi ja Iiv Aavik 10..12 Leisi vald, Saare maakond 3:31
16:22 VAHEAEG 10 min // ERIPREEMIATE VÄLJAKUULUTAMINE 45:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee