Festival 2019 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Valgamaa tantsupäev / Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus, 16.03.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
18:00 - 20:37
Nimekirja viimati muudetud:
13. märts 2019 17:13:18

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 Sissejuhatus 13:00
18:00 - 18:15 1 Tantsuklubi HOP Kiisud keerutavad tantsu Kerli Vessin mud Tõrva, Valga maakond 1:41
18:15 - 18:30 2 Tantsustuudio LYS Vikerkaarevärvides taevakaar. Ulvi Riitsalu mud Tõrva, Valga maakond 2:47
3 Stuudio Joy (Mudilased) Liivamees Alexander Makarov mud Valga, Valga maakond 2:30
4 Tantsuklubi HOP Tantsukingad Kerli Vessin mud Tõrva, Valga maakond 3:24
5 Stuudio Joy& Läänemere Gümnaasium Maagia kool Alexander Makarov 1..4 Tallinn, Harju maakond 4:00
6 Esteetika- ja tantsukool Otepää 7-10 Teater Kätlin Kase 1..4 Otepää, Valga maakond 2:31
18:30 - 18:45 7 Studio Joy (Richard) Aeg Lendab Alexander Makarov 1..4 Valga, Valga maakond 3:30
8 Tantsustuudio LYS Koristada on lõbus Ulvi Riitsalu 1..4 Tõrva, Valga maakond 2:16
9 Tantsuklubi HOP See on tulevik Age Toomjõe 1..4 Tõrva, Valga maakond 2:08
10 studio Joy "Richard" Planeet NOIR Linda Mila 1..4 Valga, Valga maakond 3:40
18:45 - 19:00 11 Tantsuklubi HOP Tsirkus Age Toomjõe 1..4 Tõrva, Valga maakond 2:29
12 Stuudio Joy& Läänemere Gümnaasium KOSMOSEREISIJAD Alexander Makarov 4..7 Tallinn, Harju maakond 3:30
13 Tantsuklubi HOP Püüdes unistusi Kerli Vessin 1..4 Tõrva, Valga maakond 2:56
14 Tantsuklubi HOP Episood struktuuris Egely Pruuli 6..9 Tõrva, Valga maakond 4:00
19:01 VAHEAEG 15:00
19:15 - 19:30 15 Tantsuklubi HOP Hopa pa rei Age Toomjõe 4..7 Tõrva, Valga maakond 2:51
16 Tantsutrupp LP "Kuukummardus" Egely Pruuli 6..9 Karula vald, Valga maakond 4:00
17 studio Joy "Richard" Metsa hingamine Linda Mila 4..7 Valga, Valga maakond 3:40
18 Tantsutrupp LP "Pööramata liivakell" Egely Pruuli 6..9 Karula vald, Valga maakond 3:05
19:30 - 19:45 19 Esteetika- ja tantsukool Otepää 13-16 Arm Kätlin Kase 6..9 Otepää, Valga maakond 3:03
20 Tantsuklubi HOP Jõud kõrgustest Kerli Vessin ja tantsijad 6..9 Tõrva, Valga maakond 2:38
21 Studio Joy (B-boys Squad) Üks kord Mehhikos Alexander Makarov 4..7 Valga, Valga maakond 3:15
22 Esteetika- ja tantsukool Otepää 11-14 Tüdrukuteõhtu Kätlin Kase 4..7 Otepää, Valga maakond 2:42
19:45 - 20:00 23 Barra Dance Jumanji Katya Makarova 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:00
24 Studio Joy (Klaim) HÄIRIVAD MÕTTED Alexander Makarov 6..9 Valga, Valga maakond 3:00
19:52 VAHEAEG 10 min // ERIPREEMIATE VÄLJAKUULUTAMINE 45:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee