Festival 2019 maakondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
Võru- ja Põlvamaa tantsupäev / Võru Kannel, 17.03.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
09:30 - 11:29
Nimekirja viimati muudetud:
13. märts 2019 17:11:31

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
9:30 - 9:45 1 AURA Jooks huntidega Aurora Musto 4..7 Võru, Võru maakond 3:14
2 VK Sirutus Tunded Viljar Olesk 10..12 Võru, Võru maakond 3:10
3 VK Sirutus Oma laulu ei leia ma üles Tea Kõrs 10..12 Võru, Võru maakond 2:40
4 VK Sirutus Imelik lugu Tea Kõrs 4..7 Võru, Võru maakond 2:30
5 VK Sirutus Mesimumm, summ-summ Tea Kõrs 1..4 Võru, Võru maakond 2:45
9:45 - 10:00 6 VK Sirutus VÄIKERÄSTAD Tea Kõrs 1..4 Võru, Võru maakond 3:05
7 SIJA /VK Sirutus ja VK Jaanika/ Liikumine ajas Tea Kõrs, Eliise Abel 6..9 Võru, Võru maakond 3:00
8 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Unehaldjad Eliise Abel 1..4 Võru, Võru maakond 2:30
9 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Merel Eliise Abel 1..4 Võru, Võru maakond 2:28
10 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Värvilised unistused Teivi Siimon mud Võru, Võru maakond 3:00
10:00 - 10:15 11 Just Tantsukool Võru II tantsuklass "Arhitektide maailmas" Tantsijad ja juhendaja 1..4 Võru, Võru maakond 2:40
12 Just Tantsukool Võru mudilased "ikkagi pean minema sängi ma" Ester Kruuda mud Võru, Võru maakond 3:03
13 Variatsioonid Rüüt-rüüt Maire Udras 4..7 Võru, Võru maakond 3:00
14 VÕRU TANTSUKESKUS Külapoiste käigud Andre Laine 1..4 Võru, Võru maakond 2:30
10:15 - 10:30 15 VÕRU TANTSUKESKUS Oled olemas Andre Laine 1..4 Võru, Võru maakond 3:35
10:20 paus 5:00
10:15 - 10:30 16 MEIE STUUDIO Setu poiss Andre Laine 10..12 Põlva, Põlva maakond 3:00
17 MEIE STUUDIO Väravamäng Andre Laine 4..7 Põlva, Põlva maakond 3:00
10:30 - 10:45 18 MEIE STUUDIO Bussis Andre Laine 6..9 Põlva, Põlva maakond 3:30
19 MEIE STUUDIO Minu nädal Andre Laine 1..4 Põlva, Põlva maakond 4:00
20 MEIE STUUDIO Himu Reelika Poroson 1..4 Põlva, Põlva maakond 3:20
10:45 - 11:00 21 MEIE STUUDIO Mitteverbaalne suhtlemine Heleri Kängsepp 10..12 Põlva, Põlva maakond 2:46
22 MEIE STUUDIO Heidikute hümn Heleri Kängsepp 6..9 Põlva, Põlva maakond 2:56
23 MEIE STUUDIO Liiklejad liikluses Heleri Kängsepp 1..4 Põlva, Põlva maakond 2:36
24 MEIE STUUDIO Linnutee tõlgid Tiina Ilves mud Põlva, Põlva maakond 4:03
25 Tantsuselts Pärliine Mulle meeldib reisida Leili Väisa 1..4 Antsla, Võru maakond 2:10
11:00 - 11:15 26 Tantsuselts Pärliine Kiä lätt kullõma? juhendaja ja tantsijad 6..9 Antsla, Võru maakond 4:15
27 Võru Lasteaed Sõleke Karu Jaan oli kaeras Eve Kirs mud Võru, Võru maakond 2:29
28 PROFIT Meil ei ole igav Kristi Pai mud Võru, Võru maakond 2:34
29 Uhtjärve Uuekad Tahaks olla lumi... Kristi Pai 1..4 Antsla vald, Võru maakond 3:11
11:15 - 11:30 30 Uhtjärve Uuekad Une-Katid Kristi Pai 4..7 Antsla vald, Võru maakond 2:28
31 Värska ANK tanstutrupp Püüan Sind Triinu Arund 1..4 Värska vald, Põlva maakond 3:23
32 Ciara Tantsukool: II aste E Meid ei murra Liisa Popova 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:57
33 Tähtvere Tantsukeskus Lilleball Elina Gorelašvili 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:40

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee