Festival 2019 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
Võru- ja Põlvamaa tantsupäev / Võru Kannel, 17.03.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
12:00 - 15:07
Nimekirja viimati muudetud:
13. märts 2019 17:09:19

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
12:00 Sissejuhatus 13:00
12:00 - 12:15 1 PROFIT Meil ei ole igav Kristi Pai mud Võru, Võru maakond 2:34
12:15 - 12:30 2 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Värvilised unistused Teivi Siimon mud Võru, Võru maakond 3:00
3 MEIE STUUDIO Linnutee tõlgid Tiina Ilves mud Põlva, Põlva maakond 4:03
4 Just Tantsukool Võru mudilased "ikkagi pean minema sängi ma" Ester Kruuda mud Võru, Võru maakond 3:03
5 Võru Lasteaed Sõleke Karu Jaan oli kaeras Eve Kirs mud Võru, Võru maakond 2:29
12:30 - 12:45 6 MEIE STUUDIO Himu Reelika Poroson 1..4 Põlva, Põlva maakond 3:20
7 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Unehaldjad Eliise Abel 1..4 Võru, Võru maakond 2:30
8 Tähtvere Tantsukeskus Lilleball Elina Gorelašvili 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:40
9 Tantsuselts Pärliine Mulle meeldib reisida Leili Väisa 1..4 Antsla, Võru maakond 2:10
10 MEIE STUUDIO Liiklejad liikluses Heleri Kängsepp 1..4 Põlva, Põlva maakond 2:36
12:45 - 13:00 11 VK Sirutus VÄIKERÄSTAD Tea Kõrs 1..4 Võru, Võru maakond 3:05
12 Värska ANK tanstutrupp Püüan Sind Triinu Arund 1..4 Värska vald, Põlva maakond 3:23
13 VÕRU TANTSUKESKUS Külapoiste käigud Andre Laine 1..4 Võru, Võru maakond 2:30
14 Uhtjärve Uuekad Tahaks olla lumi... Kristi Pai 1..4 Antsla vald, Võru maakond 3:11
13:00 - 13:15 15 Just Tantsukool Võru II tantsuklass "Arhitektide maailmas" Tantsijad ja juhendaja 1..4 Võru, Võru maakond 2:40
16 VK Sirutus Mesimumm, summ-summ Tea Kõrs 1..4 Võru, Võru maakond 2:45
17 MEIE STUUDIO Minu nädal Andre Laine 1..4 Põlva, Põlva maakond 4:00
18 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Merel Eliise Abel 1..4 Võru, Võru maakond 2:28
19 VÕRU TANTSUKESKUS Oled olemas Andre Laine 1..4 Võru, Võru maakond 3:35
13:18 VAHEAEG 15:00
13:30 - 13:45 20 AURA Jooks huntidega Aurora Musto 4..7 Võru, Võru maakond 3:14
21 Ciara Tantsukool: II aste E Meid ei murra Liisa Popova 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:57
22 Uhtjärve Uuekad Une-Katid Kristi Pai 4..7 Antsla vald, Võru maakond 2:28
23 MEIE STUUDIO Heidikute hümn Heleri Kängsepp 6..9 Põlva, Põlva maakond 2:56
13:45 - 14:00 24 SIJA /VK Sirutus ja VK Jaanika/ Liikumine ajas Tea Kõrs, Eliise Abel 6..9 Võru, Võru maakond 3:00
25 MEIE STUUDIO Mitteverbaalne suhtlemine Heleri Kängsepp 10..12 Põlva, Põlva maakond 2:46
26 VK Sirutus Tunded Viljar Olesk 10..12 Võru, Võru maakond 3:10
27 MEIE STUUDIO Väravamäng Andre Laine 4..7 Põlva, Põlva maakond 3:00
14:00 - 14:15 28 Variatsioonid Rüüt-rüüt Maire Udras 4..7 Võru, Võru maakond 3:00
29 VK Sirutus Imelik lugu Tea Kõrs 4..7 Võru, Võru maakond 2:30
30 MEIE STUUDIO Bussis Andre Laine 6..9 Põlva, Põlva maakond 3:30
31 Tantsuselts Pärliine Kiä lätt kullõma? juhendaja ja tantsijad 6..9 Antsla, Võru maakond 4:15
14:15 - 14:30 32 MEIE STUUDIO Setu poiss Andre Laine 10..12 Põlva, Põlva maakond 3:00
33 VK Sirutus Oma laulu ei leia ma üles Tea Kõrs 10..12 Võru, Võru maakond 2:40
14:22 VAHEAEG 10 min // ERIPREEMIATE VÄLJAKUULUTAMINE 45:00

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee