Festival 2019 maakondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
Võru- ja Põlvamaa tantsupäev / Võru Kannel, 17.03.19
Vanuseklassid:
(8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
15:45 - 17:35
Nimekirja viimati muudetud:
13. märts 2019 17:08:16

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
15:45 - 16:00 1 TTS Õnnelik nüüd Triinu Arund 6..9 Võru vald, Võru maakond 3:32
2 Esteetika Tantsukool Maa ja taeva vahel Egne Oinus 6..9 Vastseliina vald, Võru maakond 3:19
3 Esteetika- ja tantsukool Osula Vabadus? Kätlin Kase 4..7 Võru vald, Võru maakond 2:55
4 Esteetika- ja tantsukool Rõuge Veidrad doktorid Kätlin Kase 4..7 Rõuge vald, Võru maakond 3:08
5 Just Tantsukool Võru VI tantsuklass "Moonutatud taju" Tantsijad ja juhendaja 4..7 Võru, Võru maakond 3:40
16:00 - 16:15 6 E STuudio Koori- ja Tantsukool Visioon Euro Jäljed Andre Laine 10..12 Põlva, Põlva maakond 4:00
7 Tantsuselts Pärliine Kas kõik tulevad? Jah, kõik! grupitöö 6..9 Antsla, Võru maakond 2:33
8 VK Sirutus Ameerika, Ameerika Tea Kõrs 4..7 Võru, Võru maakond 3:04
16:15 - 16:30 9 VK Sirutus Enne und Kadi Voitka 10..12 Võru, Võru maakond 3:15
10 MEIE STUUDIO Madal profiil Merit Täht 6..9 Põlva, Põlva maakond 2:56
11 MEIE STUUDIO Kuku või pikali Merit Täht 4..7 Põlva, Põlva maakond 2:47
12 MEIE STUUDIO Meie Super Novad Merit Täht 4..7 Põlva, Põlva maakond 2:37
13 MEIE STUUDIO Piirideta Merit Täht 10..12 Põlva, Põlva maakond 3:00
16:30 - 16:45 14 MEIE STUUDIO Suvemälestus Reelika Poroson 4..7 Põlva, Põlva maakond 2:25
15 MEIE STUUDIO ITK Reelika Poroson 10..12 Põlva, Põlva maakond 3:35
16 MEIE STUUDIO Pindpinevus Tiina Ilves 6..9 Põlva, Põlva maakond 4:03
17 MEIE STUUDIO Munavargad Andre Laine 4..7 Põlva, Põlva maakond 3:00
16:45 - 17:00 18 MEIE STUUDIO Piljard Andre Laine 10..12 Põlva, Põlva maakond 3:05
19 MEIE STUUDIO Täna kinos Andre Laine 6..9 Põlva, Põlva maakond 3:15
20 MEIE STUUDIO Shrek ja tüütu Eesel Andre Laine 4..7 Põlva, Põlva maakond 2:45
21 MEIE STUUDIO Pesapall on elu Andre Laine 4..7 Põlva, Põlva maakond 3:00
17:00 - 17:15 22 VÕRU TANTSUKESKUS Poisid trompetiga Andre Laine 4..7 Võru, Võru maakond 2:55
23 VÕRU TANTSUKESKUS Sinu seljas Andre Laine 6..9 Võru, Võru maakond 4:00
24 VÕRU TANTSUKESKUS Nõiad hoos Andre Laine 6..9 Võru, Võru maakond 3:30
25 Ciara Tantsukool: contemporary Muutumatu Eleri Laanemets 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:00
17:15 - 17:30 26 Just Tantsukool Charles Bukowski kirjutas, et mingit võimalust pole, kõigil on ainult üks saatus ja mitte keegi ei leia seda õiget. Helle Mari Toomel 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:45
27 Shaté Tantsukool Tants Irena Pauku 4..7 Tartu, Tartu maakond 3:00
28 Shaté Tantsukool u08 Irena Pauku 6..9 Tartu, Tartu maakond 3:00
29 Dreamstudio HipsHops Ahto Pääsik 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:41
17:30 - 17:45 30 Dreamstudio Väljuv sissepääs Ahto Pääsik ja Carolyn Veensalu 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:30

Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee