Festival 2019 maakondliku tantsupäeva proovigraafik
- Toimumiskoht:
- L, 12.04 Finaal / Paide Muusika- ja Teatrimaja, 13.04.19
- Vanuseklassid:
- (6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
- Kestus:
- 09:00 - 11:04
- Nimekirja viimati muudetud:
- 10. apr 2019 10:22:34
NB!
Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.
Aeg | Nr | Trupi nimi | Tantsu pealkiri | Tantsu autor | VA | Aadress | Kestus |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9:00 - 9:15 | 1 | Keerutajad ja Südameke | "Armastuse rohi" | Andre Laine | 10..12 | Paide, Järva maakond | 2:45 |
2 | 2c klass Paide Hammerbecki Põhikool | "Piimaandja pillerkaar" | Sirje Grauberg ja Mari Reiljan-Torm | 1..4 | Paide, Järva maakond | 3:00 | |
3 | ETA Tantsukool | "Töö ja vile koos" | Liisa Laine | 10..12 | Tallinn, Harju maakond | 4:00 | |
4 | Leesikad | "Vaid Vaprust" | Karel Vähi | 6..9 | Tallinn, Harju maakond | 3:44 | |
9:15 - 9:30 | 5 | ANTREE | "Minu Venemaa" | Nadezda Sljusarenko | 6..9 | Sillamäe, Ida-Viru maakond | 3:18 |
6 | Tantsuteater Focus | "Kreeka päikese all." | Ljudmila Verbitska | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 3:15 | |
7 | KOIT TANTSUKOOL | "Põrkekas" | Kristina Raja | 1..4 | Tallinn, Harju maakond | 2:19 | |
8 | Goltsman Ballet Studio | "Ka lamades saab tantsida!" | Maria Goltsman, Heili Parras | 1..4 | Tallinn, Harju maakond | 3:40 | |
9:30 - 9:45 | 9 | PJKtants2 | "Haned kadunud" | Tantsijad ja Kärt Tõnisson | 1..4 | Tallinn, Harju maakond | 5:00 |
10 | Rahukad 3A | "Maagilised tuuled värvilistes torudes" | Tantsijad ja juhendaja | 1..4 | Tallinn, Harju maakond | 3:15 | |
11 | V.A.T Stuudio KIILI | "Lenda kui liblikas" | Riin Uusna | 1..4 | Kiili vald, Harju maakond | 3:09 | |
12 | Just Tantsukool | "Iga lüli loeb" | Ühislooming | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 3:27 | |
9:45 - 10:00 | 13 | Tähtvere Tantsukeskus | "Peatus Uperkuut" | Kerstin Lõhmus | 1..4 | Tartu, Tartu maakond | 3:00 |
14 | FACE Moe- ja Tantsukool | "uu?" | Maarja Kukumägi, Carolina Tagobert, Karl Kask. | 1..4 | Viljandi, Viljandi maakond | 2:20 | |
15 | Janne Ristimetsa Tantsustuudio lapsed | "Parajad tuulikud" | Janne Ristimets | 1..4 | Pärnu, Pärnu maakond | 2:57 | |
16 | Sütevaka | "Sõbrad, ma mahun teile kohvrisse!" | Mia Orm | 6..9 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:33 | |
10:00 - 10:15 | 17 | PSHG 6.a | "Valgeks" | Silvia Pärtelson , Johanna Kivimäe | 4..7 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:51 |
18 | Pärnu Vanalinna Põhikooli 4.klass | ""Lend"" | Omalooming | 4..7 | Pärnu, Pärnu maakond | 3:50 | |
10:09 | paus | 5:00 | |||||
10:00 - 10:15 | 19 | VMG 10.klass | "Viimane tants sõpradega" | 12. klass | 10..12 | Väike-Maarja vald, Lääne-Viru maakond | 2:16 |
10:15 - 10:30 | 20 | Teekond | "Eksinud õnn" | tantsijad | 10..12 | Haapsalu, Lääne maakond | 4:00 |
21 | Zagadka | "Hadris" | Marina Ravlusevitch, Natalja Abramova | 4..7 | Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond | 2:38 | |
22 | Tantsutrupp LP | ""Kuukummardus"" | Egely Pruuli | 6..9 | Karula vald, Valga maakond | 4:00 | |
23 | studio Joy "Richard" | "Planeet NOIR" | Linda Mila | 1..4 | Valga, Valga maakond | 3:40 | |
10:30 - 10:45 | 24 | MEIE STUUDIO | "Minu nädal" | Andre Laine | 1..4 | Põlva, Põlva maakond | 4:00 |
25 | MEIE STUUDIO | "Väravamäng" | Andre Laine | 4..7 | Põlva, Põlva maakond | 3:00 | |
26 | VÕRU TANTSUKESKUS | "Külapoiste käigud" | Andre Laine | 1..4 | Võru, Võru maakond | 2:30 | |
27 | VK Sirutus | "VÄIKERÄSTAD" | Tea Kõrs | 1..4 | Võru, Võru maakond | 3:05 | |
10:45 - 11:00 | 28 | Tantsuselts Pärliine | "Kiä lätt kullõma?" | juhendaja ja tantsijad | 6..9 | Antsla, Võru maakond | 4:15 |
29 | Saaremaa Ühisgümnaasiumi 101.lend | "Kosjalaul" | Jutta Loviisa Juht | 10..12 | Kuressaare, Saare maakond | 3:43 | |
30 | Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) | "Ränduri labajalg" | Tiina Kaev | 10..12 | Kärdla, Hiiu maakond | 3:50 | |
11:00 - 11:15 | 31 | Carolina-Laagri | "Rullid rulli...ehk imemasin" | tantsijad ja juhendaja | 4..7 | Saue, Harju maakond | 3:00 |
Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee