Koolitants 2020 maakondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
P, 19.01 Võru- ja Põlvamaa tantsupäev Võru Kannel, 19.01.19
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
10:15 - 11:18
Nimekirja viimati muudetud:
17. jaan 2020 12:28:28

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
10:15 - 10:30 1 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina Vaksalis Ly Berishvili 4..7 Võru, Võru maakond 2:49
2 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina Lootos Ly Berishvili, Janeli Sikaste 10..12 Võru, Võru maakond 4:00
3 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina Mägede hääl Ly Berishvili, Janeli Sikaste 10..12 Võru, Võru maakond 2:33
4 VÕRU TANTSUKESKUS Usinad sipelgad Andre Laine mud Võru, Võru maakond 2:23
5 VÕRU TANTSUKESKUS Kaotatud mäng Andre Laine 4..7 Võru, Võru maakond 3:01
10:30 - 10:45 6 VÕRU TANTSUKESKUS Patta tagasi Andre Laine 4..7 Võru, Võru maakond 3:10
7 VÕRU TANTSUKESKUS Hall mass Egely Pruuli 4..7 Võru, Võru maakond 3:03
8 VK Sirutus Kuradipolka Tea Kõrs 10..12 Võru, Võru maakond 2:54
9 VK Sirutus PROTOTÜÜP Kadi Voitka 10..12 Võru, Võru maakond 2:27
10:45 VAHEAEG 5:00
10:45 - 11:00 10 Just Tantsukool Võru mudilased "Ükskord nägin unes..." Ester Tamm mud Võru, Võru maakond 3:00
11 Just Tantsukool Võru VI tantsuklass "ÖÖ" Ester Tamm 4..7 Võru, Võru maakond 4:00
12 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Pokud rännuteel Eliise Abel mud Võru, Võru maakond 3:20
11:00 - 11:15 13 Võru Lasteaed Sõleke VIRMALISTE MÄNG Kristi Pai mud Võru, Võru maakond 2:43
14 MEIE STUUDIO Lõbusad vihmaussid Andre Laine mud Põlva, Põlva maakond 2:55
15 MEIE STUUDIO Näljased haid Andre Laine 4..7 Põlva, Põlva maakond 3:00
16 MEIE STUUDIO Ärivaist Tiina Ilves 4..7 Põlva, Põlva maakond 2:20
11:15 - 11:30 17 Uhtjärve Uuekad SOKUMÄNG Kristi Pai 4..7 Antsla vald, Võru maakond 2:41

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee