Koolitants 2020 maakondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
P, 19.01 Võru- ja Põlvamaa tantsupäev Võru Kannel, 19.01.19
Vanuseklassid:
(6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass)
Kestus:
16:00 - 17:24
Nimekirja viimati muudetud:
17. jaan 2020 12:31:20

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
16:00 - 16:15 1 Variatsioonid Sõit läbi öö Maire Udras 6..9 Võru, Võru maakond 3:30
2 Variatsioonid Tüdruk pika kleidiga Maire Udras 6..9 Võru, Võru maakond 3:08
3 Just Tantsukool Võru III tantsuklass "Kaemi noh" Tantsijad ja juhendaja 1..4 Võru, Võru maakond 3:13
4 SIJA /VK Sirutus ja VK Jaanika/ Sata, Sata Tea Kõrs 6..9 Võru, Võru maakond 3:20
16:15 - 16:30 5 SIJA /VK Sirutus ja VK Jaanika/ Une meeles Tea Kõrs 6..9 Võru, Võru maakond 3:19
6 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Maailma loomine Eliise Abel 1..4 Võru, Võru maakond 3:07
7 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Metsahaldjad Eliise Abel 1..4 Võru, Võru maakond 2:21
8 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina Lainetel Ly Berishvili, Janeli Sikaste 6..9 Võru, Võru maakond 3:03
9 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina Sähvatus Janeli Sikaste 6..9 Võru, Võru maakond 2:55
16:30 - 16:45 10 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina Nõiaõhtu Ly Berishvili 6..9 Võru, Võru maakond 2:52
16:35 VAHEAEG 5:00
16:30 - 16:45 11 VÕRU TANTSUKESKUS Laske sisse, andke kommi Egely Pruuli 1..4 Võru, Võru maakond 3:50
16:45 - 17:00 12 VÕRU TANTSUKESKUS Päästetud Andre Laine 6..9 Võru, Võru maakond 3:10
13 VÕRU TANTSUKESKUS D `Artagnan ja kolm musketäri Andre Laine 1..4 Võru, Võru maakond 2:48
14 VK Sirutus Tüdrukud Tea Kõrs 1..4 Võru, Võru maakond 3:00
15 VK Sirutus Massinavärk Tea Kõrs 1..4 Võru, Võru maakond 3:00
16 VK Sirutus KUKELA Tea Kõrs 1..4 Võru, Võru maakond 2:15
17:00 - 17:15 17 MEIE STUUDIO Mõni tuleb, mõni läheb Andre Laine 1..4 Põlva, Põlva maakond 3:00
18 MEIE STUUDIO Nälg tuli majja Andre Laine 1..4 Põlva, Põlva maakond 3:02
19 MEIE STUUDIO Lähedal Merit Täht 6..9 Põlva, Põlva maakond 2:53
20 Tantsuselts Pärliine Õnnetoojad Leili Väisa 6..9 Antsla, Võru maakond 3:30
17:15 - 17:30 21 Tantsuselts Pärliine Seeneralli Leili Väisa 1..4 Antsla, Võru maakond 1:30
22 Uhtjärve Uuekad KALALKÄIK Kristi Pai 1..4 Antsla vald, Võru maakond 2:23
23 JJ-Street Dance Company - Räpina Tantsupõranda ässad Lenel Karu 10..12 Räpina, Põlva maakond 2:30

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee