Koolitants 2020 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
P, 19.01 Võru- ja Põlvamaa tantsupäev Võru Kannel, 19.01.19
Vanuseklassid:
(6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass)
Kestus:
18:00 - 20:24
Nimekirja viimati muudetud:
17. jaan 2020 12:30:22

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 Sissejuhatus 15:00
18:15 - 18:30 1 VK Sirutus Tüdrukud Tea Kõrs 1..4 Võru, Võru maakond 3:00
2 Just Tantsukool Võru III tantsuklass "Kaemi noh" Tantsijad ja juhendaja 1..4 Võru, Võru maakond 3:13
3 MEIE STUUDIO Mõni tuleb, mõni läheb Andre Laine 1..4 Põlva, Põlva maakond 3:00
4 VÕRU TANTSUKESKUS D `Artagnan ja kolm musketäri Andre Laine 1..4 Võru, Võru maakond 2:48
5 VK Sirutus KUKELA Tea Kõrs 1..4 Võru, Võru maakond 2:15
18:30 - 18:45 6 Uhtjärve Uuekad KALALKÄIK Kristi Pai 1..4 Antsla vald, Võru maakond 2:23
7 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Maailma loomine Eliise Abel 1..4 Võru, Võru maakond 3:07
8 Tantsuselts Pärliine Seeneralli Leili Väisa 1..4 Antsla, Võru maakond 1:30
9 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Metsahaldjad Eliise Abel 1..4 Võru, Võru maakond 2:21
10 VK Sirutus Massinavärk Tea Kõrs 1..4 Võru, Võru maakond 3:00
18:45 - 19:00 11 VÕRU TANTSUKESKUS Laske sisse, andke kommi Egely Pruuli 1..4 Võru, Võru maakond 3:50
12 MEIE STUUDIO Nälg tuli majja Andre Laine 1..4 Põlva, Põlva maakond 3:02
18:54 VAHEAEG 15:00
19:00 - 19:15 13 SIJA /VK Sirutus ja VK Jaanika/ Sata, Sata Tea Kõrs 6..9 Võru, Võru maakond 3:20
14 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina Lainetel Ly Berishvili, Janeli Sikaste 6..9 Võru, Võru maakond 3:03
19:15 - 19:30 15 Variatsioonid Sõit läbi öö Maire Udras 6..9 Võru, Võru maakond 3:30
16 Tantsuselts Pärliine Õnnetoojad Leili Väisa 6..9 Antsla, Võru maakond 3:30
17 VÕRU TANTSUKESKUS Päästetud Andre Laine 6..9 Võru, Võru maakond 3:10
18 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina Sähvatus Janeli Sikaste 6..9 Võru, Võru maakond 2:55
19:30 - 19:45 19 Variatsioonid Tüdruk pika kleidiga Maire Udras 6..9 Võru, Võru maakond 3:08
20 SIJA /VK Sirutus ja VK Jaanika/ Une meeles Tea Kõrs 6..9 Võru, Võru maakond 3:19
21 MEIE STUUDIO Lähedal Merit Täht 6..9 Põlva, Põlva maakond 2:53
22 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina Nõiaõhtu Ly Berishvili 6..9 Võru, Võru maakond 2:52
19:45 - 20:00 23 JJ-Street Dance Company - Räpina Tantsupõranda ässad Lenel Karu 10..12 Räpina, Põlva maakond 2:30
19:49 VAHEAEG 10 min // KOOLITANTSU KOMPANII TANTSUFILM "JÄLJED" // ERIPREEMIATE VÄLJAKUULUTAMINE 35:00

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee