Koolitants 2020 maakondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
P, 26.01 Pärnu- ja Läänemaa tantsupäev Pärnu Kontserdimaja, 26.01.20
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
09:45 - 11:30
Nimekirja viimati muudetud:
20. jaan 2020 14:46:43

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
9:45 - 10:00 1 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Rõõm Janne Ristimets mud Pärnu, Pärnu maakond 2:58
2 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Kambavaim mud Pärnu, Pärnu maakond 4:00
3 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Killukesi seest ja väljast Janne Ristimets 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 4:11
4 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Elu pöörleb nagu keeristorm Carolina Tagobert 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:13
10:00 - 10:15 5 Pärnu Koidula Gümnaasium Fantasmagooria tantsijad ja juhendaja 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
6 Pärlike Vene tants Jelena Vaganova 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:02
7 JJ-Street Pärnu Halastus Kerli Kiiler ning Jessica Lainde 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
8 Laine Mägi Tantsukool EBAMAINE SANDRA PÕLD 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:12
9 Laine Mägi Tantsukool DISKOPEPUD ELINA JANTSON mud Pärnu, Pärnu maakond 2:12
10:15 - 10:30 10 Laine Mägi Tantsukool PARDIKESTE KASVAMINE LAINE MÄGI mud Pärnu, Pärnu maakond 3:09
11 Laine Mägi Tantsukool UNISTUSTE POOLE TEEL INGRID JASMIN 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
12 Laine Mägi Tantsukool HIP HIP HOP GRETE KUUSIK 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:03
13 Laine Mägi Tantsukool NÄHTAMATUD AHELAD INGRID JASMIN 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
10:30 - 10:45 14 JJ-Street Pärnu Vogue Tere tulemast Abusadale! Kerli Kiiler 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 2:10
10:33 paus 5:00
10:30 - 10:45 15 Rüht võimlemiskool Sind südames hoian Ksenia Gluskina, Anu Nõmm 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:30
16 Rüht võimlemiskool Unenägu Kai Esna 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 2:36
17 Tantsukool WAF Dance Etüüd puuviljadele Karoline Suhhov 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:41
10:45 - 11:00 18 Tantsukool WAF Dance Värvid Karoline Suhhov 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:27
19 Black and Brownie Tantsukool Väärtus Grete Kuusik 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
20 Tori Põhikool Sammu rütmis Andra Sõmer 4..7 Tori vald, Pärnu maakond 3:29
11:00 - 11:15 21 Müramee Sõpradega koos! Kadi Keskülla mud Häädemeeste vald, Pärnu maakond 2:27
22 TagLioni Vaata, ma kukun Liina Ojatamm 4..7 Häädemeeste vald, Pärnu maakond 3:25
23 Kuldpastlad Armastus merel Riina Gilden 10..12 Kullamaa vald, Lääne maakond 2:56
24 Kullamaa tantsulapsed Võitegu Riina Gilden 4..7 Kullamaa vald, Lääne maakond 3:27
25 T-Stuudio Liikuvad mõtted Karoline Suhhov 10..12 Haapsalu, Lääne maakond 4:00
11:15 - 11:30 26 T-Stuudio Õunaaia romanss juhendaja ja grupp 10..12 Haapsalu, Lääne maakond 3:52
27 T-Stuudio Kohvile Karoline Suhhov 10..12 Haapsalu, Lääne maakond 3:00
28 Haapsalu Noorte Huvikeskus Papagoi ja mõtted Triin Reemann ja tantsijad 4..7 Haapsalu, Lääne maakond 3:06

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee