Koolitants 2020 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
P, 26.01 Pärnu- ja Läänemaa tantsupäev Pärnu Kontserdimaja, 26.01.20
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
12:00 - 14:55
Nimekirja viimati muudetud:
21. jaan 2020 11:57:52

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
12:00 Sissejuhatus 15:00
12:15 - 12:30 1 Laine Mägi Tantsukool PARDIKESTE KASVAMINE LAINE MÄGI mud Pärnu, Pärnu maakond 3:09
2 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Kambavaim mud Pärnu, Pärnu maakond 4:00
3 Müramee Sõpradega koos! Kadi Keskülla mud Häädemeeste vald, Pärnu maakond 2:27
4 Laine Mägi Tantsukool DISKOPEPUD ELINA JANTSON mud Pärnu, Pärnu maakond 2:12
5 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Rõõm Janne Ristimets mud Pärnu, Pärnu maakond 2:58
12:30 - 12:45 6 Laine Mägi Tantsukool UNISTUSTE POOLE TEEL INGRID JASMIN 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
7 Rüht võimlemiskool Sind südames hoian Ksenia Gluskina, Anu Nõmm 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:30
8 Tantsukool WAF Dance Värvid Karoline Suhhov 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:27
9 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Elu pöörleb nagu keeristorm Carolina Tagobert 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:13
12:45 - 13:00 10 Tori Põhikool Sammu rütmis Andra Sõmer 4..7 Tori vald, Pärnu maakond 3:29
11 TagLioni Vaata, ma kukun Liina Ojatamm 4..7 Häädemeeste vald, Pärnu maakond 3:25
12 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Killukesi seest ja väljast Janne Ristimets 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 4:11
13 Laine Mägi Tantsukool HIP HIP HOP GRETE KUUSIK 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:03
13:00 - 13:15 14 Haapsalu Noorte Huvikeskus Papagoi ja mõtted Triin Reemann ja tantsijad 4..7 Haapsalu, Lääne maakond 3:06
15 Kullamaa tantsulapsed Võitegu Riina Gilden 4..7 Kullamaa vald, Lääne maakond 3:27
13:08 VAHEAEG 15:00
13:15 - 13:30 16 Laine Mägi Tantsukool EBAMAINE SANDRA PÕLD 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:12
17 Kuldpastlad Armastus merel Riina Gilden 10..12 Kullamaa vald, Lääne maakond 2:56
13:30 - 13:45 18 T-Stuudio Liikuvad mõtted Karoline Suhhov 10..12 Haapsalu, Lääne maakond 4:00
19 Rüht võimlemiskool Unenägu Kai Esna 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 2:36
20 Tantsukool WAF Dance Etüüd puuviljadele Karoline Suhhov 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:41
21 JJ-Street Pärnu Vogue Tere tulemast Abusadale! Kerli Kiiler 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 2:10
22 T-Stuudio Kohvile Karoline Suhhov 10..12 Haapsalu, Lääne maakond 3:00
13:45 - 14:00 23 Pärlike Vene tants Jelena Vaganova 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:02
24 Pärnu Koidula Gümnaasium Fantasmagooria tantsijad ja juhendaja 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
25 Black and Brownie Tantsukool Väärtus Grete Kuusik 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
26 JJ-Street Pärnu Halastus Kerli Kiiler ning Jessica Lainde 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
14:00 - 14:15 27 T-Stuudio Õunaaia romanss juhendaja ja grupp 10..12 Haapsalu, Lääne maakond 3:52
28 Laine Mägi Tantsukool NÄHTAMATUD AHELAD INGRID JASMIN 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
14:10 VAHEAEG 10 min // Koolitantsu Kompanii tantsufilm "Jäljed" // Eripreemiate väljakuulutamine 45:00

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee