Koolitants 2020 maakondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
P, 26.01 Pärnu- ja Läänemaa tantsupäev Pärnu Kontserdimaja, 26.01.20
Vanuseklassid:
(6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass)
Kestus:
15:45 - 17:11
Nimekirja viimati muudetud:
22. jaan 2020 15:27:41

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
15:45 - 16:00 1 Black and Brownie Tantsukool Teekond lavale Kristjan Ploomipuu 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:36
2 Laine Mägi Tantsukool ILMATÜDRUKUD EESTIST INGRID JASMIN 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:53
3 Laine Mägi Tantsukool TSIRKUS ELINA JANTSON 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:33
4 Laine Mägi Tantsukool SUVESEIKLUSED INGRID JASMIN 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:35
5 Laine Mägi Tantsukool UNISTUSTE TÄHESÄRA MIA ORM 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:58
16:00 - 16:15 6 Laine Mägi Tantsukool PUURILINNUD INGRID JASMIN 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:16
7 Pärlike Vabad lapsed Jelena Vaganova 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:57
8 Pärlike Jakuti tüdruk Jelena Vaganova 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
9 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Tunnen/ei tunne Carolina Tagobert 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:51
16:15 - 16:30 10 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Täiuslik oma ebatäiuslikkuses Janne Ristimets 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
11 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Lõbustuspargi unelm Janne Ristimets 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 3:55
12 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Kuu peal ära uisuta Carolina Tagobert 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 1:38
16:26 paus 5:00
16:30 - 16:45 13 Rüht võimlemiskool Mereleid minu käes Anu Nõmm 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:30
14 Sütevaka 7.a Istume aja maha Johanna Kivimäe ja Silvia Pärtelson 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:55
15 Studio Happy Dancers Põhjamaa puudutus Grete-Lisette Gulbis 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:51
16 Tantsukool WAF Dance Mäng Liina Ojatamm 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
17 Tantsukool WAF Dance Laul kurbadest lugudest Karoline Suhhov 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:26
16:45 - 17:00 18 RÜHT võimlemiskool, rühm Pärlid Deemonid ja inglid ühislooming 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 1:50
19 JJ-Street Tantsukool Ütle mina Jessica Lainde 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:05
20 Tori Põhikool Õhuloss Andra Sõmer 1..4 Tori vald, Pärnu maakond 2:56
21 JJ-Street Vändra Head ööd! Kerli Kiiler 6..9 Vändra vald, Pärnu maakond 2:25
22 Haapsalu Noorte Huvikeskus Uneviiplemine Triin Reemann ja tantsijad 6..9 Haapsalu, Lääne maakond 4:30
17:00 - 17:15 23 T-Stuudio Maasikatest Karoline Suhhov 6..9 Haapsalu, Lääne maakond 3:00
24 Teekond Killuke meist Margareth Kampmann 6..9 Haapsalu, Lääne maakond 3:40

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee