Koolitants 2020 maakondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
P, 26.01 Pärnu- ja Läänemaa tantsupäev Pärnu Kontserdimaja, 26.01.20
Vanuseklassid:
(6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass)
Kestus:
18:00 - 20:31
Nimekirja viimati muudetud:
22. jaan 2020 15:28:02

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 Sissejuhatus 15:00
18:15 - 18:30 1 Laine Mägi Tantsukool ILMATÜDRUKUD EESTIST INGRID JASMIN 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:53
2 Tori Põhikool Õhuloss Andra Sõmer 1..4 Tori vald, Pärnu maakond 2:56
3 Rüht võimlemiskool Mereleid minu käes Anu Nõmm 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:30
4 Laine Mägi Tantsukool UNISTUSTE TÄHESÄRA MIA ORM 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:58
5 Pärlike Jakuti tüdruk Jelena Vaganova 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
18:30 - 18:45 6 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Kuu peal ära uisuta Carolina Tagobert 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 1:38
7 Laine Mägi Tantsukool TSIRKUS ELINA JANTSON 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:33
8 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Lõbustuspargi unelm Janne Ristimets 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 3:55
9 Pärlike Vabad lapsed Jelena Vaganova 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:57
18:45 - 19:00 10 JJ-Street Tantsukool Ütle mina Jessica Lainde 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:05
11 Laine Mägi Tantsukool SUVESEIKLUSED INGRID JASMIN 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:35
18:50 VAHEAEG 10:00
19:00 - 19:15 12 Studio Happy Dancers Põhjamaa puudutus Grete-Lisette Gulbis 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:51
13 Tantsukool WAF Dance Laul kurbadest lugudest Karoline Suhhov 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:26
14 T-Stuudio Maasikatest Karoline Suhhov 6..9 Haapsalu, Lääne maakond 3:00
15 RÜHT võimlemiskool, rühm Pärlid Deemonid ja inglid ühislooming 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 1:50
16 Sütevaka 7.a Istume aja maha Johanna Kivimäe ja Silvia Pärtelson 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:55
19:15 - 19:30 17 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Tunnen/ei tunne Carolina Tagobert 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:51
18 JJ-Street Vändra Head ööd! Kerli Kiiler 6..9 Vändra vald, Pärnu maakond 2:25
19 Haapsalu Noorte Huvikeskus Uneviiplemine Triin Reemann ja tantsijad 6..9 Haapsalu, Lääne maakond 4:30
20 Teekond Killuke meist Margareth Kampmann 6..9 Haapsalu, Lääne maakond 3:40
19:30 - 19:45 21 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Täiuslik oma ebatäiuslikkuses Janne Ristimets 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
22 Tantsukool WAF Dance Mäng Liina Ojatamm 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
23 Black and Brownie Tantsukool Teekond lavale Kristjan Ploomipuu 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:36
24 Laine Mägi Tantsukool PUURILINNUD INGRID JASMIN 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:16
19:46 VAHEAEG 10 min // Koolitantsu Kompanii tantsufilm "Jäljed" // Eripreemiate väljakuulutamine 45:00

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee