Koolitants 2020 piirkondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
L, 07.03 Lääne-, Pärnu-, Saare- ja Harju- ja Hiiumaa/Haapsalu Kultuurikeskus, 07.02.20
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass)
Kestus:
09:10 - 11:42
Nimekirja viimati muudetud:
29. veebr 2020 12:59:19

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
9:00 - 9:15 1 Haapsalu Noorte Huvikeskus Papagoi ja mõtted Triin Reemann ja tantsijad 4..7 Haapsalu, Lääne maakond 3:06
2 T-Stuudio Maasikatest Karoline Suhhov 6..9 Haapsalu, Lääne maakond 3:00
9:15 - 9:30 3 Kullamaa tantsulapsed Võitegu Riina Gilden 4..7 Kullamaa vald, Lääne maakond 3:27
4 V.A.T Stuudio SAKU Kaart käes Maarja Eliisabet Roosalu 6..9 Saku vald, Harju maakond 2:53
5 Vääna Mõisakooli tantsuring Midagi head ja ilusat Svea Sokka ja tantsijate ühislooming 4..7 Harku vald, Harju maakond 3:08
6 Black and Brownie Tantsukool Teekond lavale Kristjan Ploomipuu 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:36
9:30 - 9:45 7 Tantsukool WAF Dance Värvid Karoline Suhhov 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:27
8 Tantsukool WAF Dance Laul kurbadest lugudest Karoline Suhhov 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:26
9 Tantsukool WAF Dance Mäng Liina Ojatamm 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
10 Laine Mägi Tantsukool HIP HIP HOP GRETE KUUSIK 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:03
9:45 - 10:00 11 Laine Mägi Tantsukool UNISTUSTE POOLE TEEL INGRID JASMIN 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
12 Laine Mägi Tantsukool PUURILINNUD INGRID JASMIN 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:16
13 Sütevaka 7.a Istume aja maha Johanna Kivimäe ja Silvia Pärtelson 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:55
14 Studio Happy Dancers Põhjamaa puudutus Grete-Lisette Gulbis 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:51
15 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Killukesi seest ja väljast Janne Ristimets 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 4:11
10:00 - 10:15 16 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Kambavaim mud Pärnu, Pärnu maakond 4:00
17 TagLioni Vaata, ma kukun Liina Ojatamm 4..7 Häädemeeste vald, Pärnu maakond 3:25
18 Collaborate 3,2,1… SUVI! Agnes Blank 6..9 Kuusalu vald, Harju maakond 2:55
10:15 - 10:30 19 DanceAct Tantsutsuudio Milline mina Teele Palts, Jane Kensap-Künnapas 6..9 Rae vald, Harju maakond 3:05
20 Hoop-side Tahaks jälle olla noor Angelina Koch 6..9 Rae vald, Harju maakond 4:00
10:23 paus 5:00
10:15 - 10:30 21 Keeris4 " Vihmas" Lisa Jennyfer Benita 6..9 Viimsi vald, Harju maakond 2:45
10:30 - 10:45 22 Keeris3 Valgus minu sees Lisa Jennyfer Benita 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 3:00
23 Keeris3 "Särame koos" Anu Mölder 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 3:00
24 Keeris2 "Mäng" Ene Mets 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 3:00
25 LC Ma vajan Sind Caroly Nigul ja Lisette Arminaits 6..9 Maardu, Harju maakond 3:03
10:45 - 11:00 26 Prodance Tantsustuudio Kuusalu Lõvikuningas Mia Vatsk 4..7 Kuusalu vald, Harju maakond 3:00
27 Leesikad Padepolka Hedvig Haarde 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:19
28 Tallinna Kopli noortemaja tantsustuudio "FIREWORK DANCE COMPANY" "MEIE ESIMENE KOOLITANTS" Olesja Kazeko 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:40
29 Tallinna Kopli noortemaja tantsustuudio "FIREWORK DANCE COMPANY" "UUS PÕLVKOND TULEB" Olesja Kazeko 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:54
30 Saue Street Võidukalt lõpuni Birgit Käsper 6..9 Saku vald, Harju maakond 3:03
11:00 - 11:15 31 Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) MUSTLASNEID Viiri Martin 6..9 Kärdla, Hiiu maakond 3:06
32 Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) USSIPESA Tiina Kaev 6..9 Kärdla, Hiiu maakond 2:34
33 Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) ELU ON MUUSIKA Tiina Kaev 4..7 Kärdla, Hiiu maakond 3:23
34 Käina KK Mudilased Täpid Helgi Taelma mud Käina vald, Hiiu maakond 1:39
11:15 - 11:30 35 Keerutajad Eksinud? Anne Keerd 4..7 Pöide vald, Saare maakond 3:46
36 Lauren ja Mia Lotta Kaks õde Mariliis Vipp 4..7 Kuressaare, Saare maakond 2:57
37 Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira Mari Jürile Annette Rungi 6..9 Kuressaare, Saare maakond 2:44
38 Saaremaa Ühisgümnaasiumi 103. lend maXimum Kelly Kasjanenko 10..12 Kuressaare, Saare maakond 2:28
39 Tantsukool SEMIIR MEIE Anu Kull, Gretten Vaga 6..9 Kuressaare, Saare maakond 3:09
11:30 - 11:45 40 Tantsukool SEMIIR Eluringi Süsteem Kelly Kasjanenko 4..7 Kuressaare, Saare maakond 3:24
41 Tantsukool SEMIIR Rõõm Kunstist Anu Kull, Gretten Vaga 4..7 Kuressaare, Saare maakond 3:00
42 SaareSära Tantsukool Mis on kummikeks? Marju Võrno mud Kuressaare, Saare maakond 1:45

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee