Koolitants 2020 piirkondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
L, 07.03 Lääne-, Pärnu-, Saare- ja Harju- ja Hiiumaa/Haapsalu Kultuurikeskus, 07.03.20
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass)
Kestus:
12:00 - 15:37
Nimekirja viimati muudetud:
5. märts 2020 10:06:15

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
12:00 Sissejuhatus 15:00
12:15 - 12:30 1 SaareSära Tantsukool Mis on kummikeks? Marju Võrno mud Kuressaare, Saare maakond 1:45
2 Käina KK Mudilased Täpid Helgi Taelma mud Käina vald, Hiiu maakond 1:39
3 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Kambavaim mud Pärnu, Pärnu maakond 4:00
4 Tallinna Kopli noortemaja tantsustuudio "FIREWORK DANCE COMPANY" "MEIE ESIMENE KOOLITANTS" Olesja Kazeko 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:40
5 Keeris3 "Särame koos" Anu Mölder 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 3:00
12:30 - 12:45 6 Keerutajad Eksinud? Anne Keerd 4..7 Pöide vald, Saare maakond 3:46
7 Laine Mägi Tantsukool HIP HIP HOP GRETE KUUSIK 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 2:03
8 Haapsalu Noorte Huvikeskus Papagoi ja mõtted Triin Reemann ja tantsijad 4..7 Haapsalu, Lääne maakond 3:06
9 Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) ELU ON MUUSIKA Tiina Kaev 4..7 Kärdla, Hiiu maakond 3:23
10 Tantsukool SEMIIR Eluringi Süsteem Kelly Kasjanenko 4..7 Kuressaare, Saare maakond 3:24
12:45 - 13:00 11 Lauren ja Mia Lotta Kaks õde Mariliis Vipp 4..7 Kuressaare, Saare maakond 2:57
12 Tantsukool WAF Dance Värvid Karoline Suhhov 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:27
13 Janne Ristimetsa Tantsustuudio Killukesi seest ja väljast Janne Ristimets 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 4:11
13:00 - 13:15 14 Laine Mägi Tantsukool UNISTUSTE POOLE TEEL INGRID JASMIN 4..7 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
15 TagLioni Vaata, ma kukun Liina Ojatamm 4..7 Häädemeeste vald, Pärnu maakond 3:25
16 Vääna Mõisakooli tantsuring Midagi head ja ilusat Svea Sokka ja tantsijate ühislooming 4..7 Harku vald, Harju maakond 3:08
17 Tantsukool SEMIIR Rõõm Kunstist Anu Kull, Gretten Vaga 4..7 Kuressaare, Saare maakond 3:00
13:15 - 13:30 18 Kullamaa tantsulapsed Võitegu Riina Gilden 4..7 Kullamaa vald, Lääne maakond 3:27
19 Keeris3 Valgus minu sees Lisa Jennyfer Benita 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 3:00
13:22 VAHEAEG 15:00
13:30 - 13:45 20 Tallinna Kopli noortemaja tantsustuudio "FIREWORK DANCE COMPANY" "UUS PÕLVKOND TULEB" Olesja Kazeko 4..7 Tallinn, Harju maakond 2:54
21 Prodance Tantsustuudio Kuusalu Lõvikuningas Mia Vatsk 4..7 Kuusalu vald, Harju maakond 3:00
22 Keeris2 "Mäng" Ene Mets 4..7 Viimsi vald, Harju maakond 3:00
13:45 - 14:00 23 Saaremaa Ühisgümnaasiumi 103. lend maXimum Kelly Kasjanenko 10..12 Kuressaare, Saare maakond 2:28
24 Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) USSIPESA Tiina Kaev 6..9 Kärdla, Hiiu maakond 2:34
25 Collaborate 3,2,1… SUVI! Agnes Blank 6..9 Kuusalu vald, Harju maakond 2:55
26 T-Stuudio Maasikatest Karoline Suhhov 6..9 Haapsalu, Lääne maakond 3:00
14:00 - 14:15 27 Black and Brownie Tantsukool Teekond lavale Kristjan Ploomipuu 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:36
28 Sütevaka 7.a Istume aja maha Johanna Kivimäe ja Silvia Pärtelson 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:55
29 LC Ma vajan Sind Caroly Nigul ja Lisette Arminaits 6..9 Maardu, Harju maakond 3:03
30 Tantsukool WAF Dance Mäng Liina Ojatamm 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
14:15 - 14:30 31 Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira Mari Jürile Annette Rungi 6..9 Kuressaare, Saare maakond 2:44
14:19 VAHEAEG 15:00
14:30 - 14:45 32 Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) MUSTLASNEID Viiri Martin 6..9 Kärdla, Hiiu maakond 3:06
33 V.A.T Stuudio SAKU Kaart käes Maarja Eliisabet Roosalu 6..9 Saku vald, Harju maakond 2:53
34 DanceAct Tantsutsuudio Milline mina Teele Palts, Jane Kensap-Künnapas 6..9 Rae vald, Harju maakond 3:05
35 Tantsukool SEMIIR MEIE Anu Kull, Gretten Vaga 6..9 Kuressaare, Saare maakond 3:09
14:45 - 15:00 36 Studio Happy Dancers Põhjamaa puudutus Grete-Lisette Gulbis 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:51
37 Leesikad Padepolka Hedvig Haarde 6..9 Tallinn, Harju maakond 2:19
38 Hoop-side Tahaks jälle olla noor Angelina Koch 6..9 Rae vald, Harju maakond 4:00
39 Tantsukool WAF Dance Laul kurbadest lugudest Karoline Suhhov 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 2:26
15:00 - 15:15 40 Laine Mägi Tantsukool PUURILINNUD INGRID JASMIN 6..9 Pärnu, Pärnu maakond 3:16
41 Saue Street Võidukalt lõpuni Birgit Käsper 6..9 Saku vald, Harju maakond 3:03
42 Keeris4 " Vihmas" Lisa Jennyfer Benita 6..9 Viimsi vald, Harju maakond 2:45
15:12 TUNNUSTUSPREEMIATE JAGAMINE 25:00

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee