Koolitants 2020 piirkondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
L, 07.03 Lääne-, Pärnu-, Saare- ja Harju- ja Hiiumaa/Haapsalu Kultuurikeskus, 07.03.20
Vanuseklassid:
(6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
16:00 - 17:36
Nimekirja viimati muudetud:
27. veebr 2020 11:23:37

NB! Iga tantsu jaoks on eraldatud 3 minutit prooviaega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
16:00 - 16:15 1 T-Stuudio Liikuvad mõtted Karoline Suhhov 10..12 Haapsalu, Lääne maakond 4:00
2 T-Stuudio Õunaaia romanss juhendaja ja grupp 10..12 Haapsalu, Lääne maakond 3:52
3 Tantsustuudio Dance Company Kuuhaldjad Angela Murumaa 1..4 Saku vald, Harju maakond 3:31
4 V.A.T Stuudio SAKU Avastusretk Maarja Eliisabet Roosalu 1..4 Saku vald, Harju maakond 3:00
5 Ääsmäe Neiduderühm KIRIVÖÖ KRATID Piret Kunts ja tantsijad 10..12 Saue vald, Harju maakond 3:17
16:15 - 16:30 6 Vääna Mõisakooli lasterühm II Koduküla teed Svea Sokka ja tantsijate ühislooming 1..4 Harku vald, Harju maakond 2:52
7 The Faceless Näotud Agnes Blank 10..12 Keila, Harju maakond 3:10
8 Black and Brownie Tantsukool Väärtus Grete Kuusik 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
9 JJ-Street Pärnu Halastus Kerli Kiiler ning Jessica Lainde 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
10 JJ-Street Tantsukool Ütle mina Jessica Lainde 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:05
16:30 - 16:45 11 Laine Mägi Tantsukool UNISTUSTE TÄHESÄRA MIA ORM 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:58
12 Laine Mägi Tantsukool ILMATÜDRUKUD EESTIST INGRID JASMIN 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:53
13 Laine Mägi Tantsukool TSIRKUS ELINA JANTSON 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:33
14 Laine Mägi Tantsukool EBAMAINE SANDRA PÕLD 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:12
15 Laine Mägi Tantsukool NÄHTAMATUD AHELAD INGRID JASMIN 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
16:45 - 17:00 16 Tantsukool WAF Dance Etüüd puuviljadele Karoline Suhhov 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:41
16:48 paus 3:00
16:45 - 17:00 17 Pärlike Vene tants Jelena Vaganova 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:02
18 Pärlike Vabad lapsed Jelena Vaganova 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:57
19 Pärlike Jakuti tüdruk Jelena Vaganova 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
17:00 - 17:15 20 Lola Kõik on omamoodi erilised Angelina Koch 1..4 Rae vald, Harju maakond 3:28
21 DanceAct Tantsutsuudio Suvetunne Teele Palts, Jane Kensap-Künnapas 10..12 Rae vald, Harju maakond 3:30
22 Keeris1 "Kummituste jälil" Ene Mets 1..4 Viimsi vald, Harju maakond 2:05
23 Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira Mida täna mängime? Annette Rungi 1..4 Kuressaare, Saare maakond 2:50
24 SaareSära Tantsukool Ekslevad hinged Laura Olesk-Sullakatko 1..4 Kuressaare, Saare maakond 3:57
17:15 - 17:30 25 Tantsukool SEMIIR Elu Energia Kelly Kasjanenko 10..12 Kuressaare, Saare maakond 3:35
26 Tantsukool SEMIIR Reisipalavik Iiri Morgun, Gretten Vaga, Anu Kull 1..4 Kuressaare, Saare maakond 3:46
27 Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) TARANTELLA Tiina Kaev 10..12 Kärdla, Hiiu maakond 2:53
28 Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) AASANEITSI Tiina Kaev 10..12 Kärdla, Hiiu maakond 3:21
29 Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) IGATSUS Tiina Kaev 10..12 Kärdla, Hiiu maakond 2:10
17:30 - 17:45 30 Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) TANTSUKINGAD Tiina Kaev 1..4 Kärdla, Hiiu maakond 3:22
31 Käina KK 3.klass Kiire elu Maigi Taelma 1..4 Käina vald, Hiiu maakond 1:52

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee