Koolitants 2020 piirkondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
L, 07.03 Lääne-, Pärnu-, Saare- ja Harju- ja Hiiumaa/Haapsalu Kultuurikeskus, 07.03.20
Vanuseklassid:
(6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
18:00 - 20:47
Nimekirja viimati muudetud:
5. märts 2020 10:06:42

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 Sissejuhatus 15:00
18:15 - 18:30 1 Käina KK 3.klass Kiire elu Maigi Taelma 1..4 Käina vald, Hiiu maakond 1:52
2 Laine Mägi Tantsukool UNISTUSTE TÄHESÄRA MIA ORM 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:58
3 Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) TANTSUKINGAD Tiina Kaev 1..4 Kärdla, Hiiu maakond 3:22
4 JJ-Street Tantsukool Ütle mina Jessica Lainde 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:05
5 SaareSära Tantsukool Ekslevad hinged Laura Olesk-Sullakatko 1..4 Kuressaare, Saare maakond 3:57
18:30 - 18:45 6 Pärlike Vabad lapsed Jelena Vaganova 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:57
7 Laine Mägi Tantsukool TSIRKUS ELINA JANTSON 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:33
8 V.A.T Stuudio SAKU Avastusretk Maarja Eliisabet Roosalu 1..4 Saku vald, Harju maakond 3:00
9 Lola Kõik on omamoodi erilised Angelina Koch 1..4 Rae vald, Harju maakond 3:28
18:45 - 19:00 10 Tantsustuudio Dance Company Kuuhaldjad Angela Murumaa 1..4 Saku vald, Harju maakond 3:31
11 Pärlike Jakuti tüdruk Jelena Vaganova 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
12 Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira Mida täna mängime? Annette Rungi 1..4 Kuressaare, Saare maakond 2:50
13 Vääna Mõisakooli lasterühm II Koduküla teed Svea Sokka ja tantsijate ühislooming 1..4 Harku vald, Harju maakond 2:52
19:00 - 19:15 14 Laine Mägi Tantsukool ILMATÜDRUKUD EESTIST INGRID JASMIN 1..4 Pärnu, Pärnu maakond 2:53
15 Keeris1 "Kummituste jälil" Ene Mets 1..4 Viimsi vald, Harju maakond 2:05
16 Tantsukool SEMIIR Reisipalavik Iiri Morgun, Gretten Vaga, Anu Kull 1..4 Kuressaare, Saare maakond 3:46
19:10 VAHEAEG 15:00
19:15 - 19:30 17 Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) TARANTELLA Tiina Kaev 10..12 Kärdla, Hiiu maakond 2:53
18 Laine Mägi Tantsukool EBAMAINE SANDRA PÕLD 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:12
19:30 - 19:45 19 Ääsmäe Neiduderühm KIRIVÖÖ KRATID Piret Kunts ja tantsijad 10..12 Saue vald, Harju maakond 3:17
20 The Faceless Näotud Agnes Blank 10..12 Keila, Harju maakond 3:10
21 Tantsukool SEMIIR Elu Energia Kelly Kasjanenko 10..12 Kuressaare, Saare maakond 3:35
22 DanceAct Tantsutsuudio Suvetunne Teele Palts, Jane Kensap-Künnapas 10..12 Rae vald, Harju maakond 3:30
19:45 - 20:00 23 Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) AASANEITSI Tiina Kaev 10..12 Kärdla, Hiiu maakond 3:21
24 T-Stuudio Liikuvad mõtted Karoline Suhhov 10..12 Haapsalu, Lääne maakond 4:00
25 JJ-Street Pärnu Halastus Kerli Kiiler ning Jessica Lainde 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:00
26 Pärlike Vene tants Jelena Vaganova 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:02
20:00 - 20:15 27 Black and Brownie Tantsukool Väärtus Grete Kuusik 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
28 Laine Mägi Tantsukool NÄHTAMATUD AHELAD INGRID JASMIN 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:13
29 Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) IGATSUS Tiina Kaev 10..12 Kärdla, Hiiu maakond 2:10
30 T-Stuudio Õunaaia romanss juhendaja ja grupp 10..12 Haapsalu, Lääne maakond 3:52
20:15 - 20:30 31 Tantsukool WAF Dance Etüüd puuviljadele Karoline Suhhov 10..12 Pärnu, Pärnu maakond 3:41
20:22 TUNNUSTUSPREEMIATE JAGAMINE 25:00

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee