Koolitants 2020 piirkondliku tantsupäeva proovigraafik
- Toimumiskoht:
- P, 08.03 Põlva-, Võru-, Valga- ja Tartumaa/Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus, 08.03.20
- Vanuseklassid:
- (3)4—6-aastased (ehk mudilased); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass)
- Kestus:
- 09:15 - 11:36
- Nimekirja viimati muudetud:
- 29. veebr 2020 13:18:33
NB!
Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.
Aeg | Nr | Trupi nimi | Tantsu pealkiri | Tantsu autor | VA | Aadress | Kestus |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9:15 - 9:30 | 1 | MEIE STUUDIO | "Näljased haid" | Andre Laine | 4..7 | Põlva, Põlva maakond | 3:00 |
2 | MEIE STUUDIO | "Ärivaist" | Tiina Ilves | 4..7 | Põlva, Põlva maakond | 2:20 | |
3 | MEIE STUUDIO | "Lõbusad vihmaussid" | Andre Laine | mud | Põlva, Põlva maakond | 2:55 | |
4 | VÕRU TANTSUKESKUS | "Kaotatud mäng" | Andre Laine | 4..7 | Võru, Võru maakond | 3:01 | |
5 | VÕRU TANTSUKESKUS | "Patta tagasi" | Andre Laine | 4..7 | Võru, Võru maakond | 3:10 | |
9:30 - 9:45 | 6 | VÕRU TANTSUKESKUS | "Usinad sipelgad" | Andre Laine | mud | Võru, Võru maakond | 2:23 |
7 | SIJA | "Une meeles" | Tea Kõrs | 6..9 | Võru, Võru maakond | 3:19 | |
8 | Võimlemisklubi Janika Võru | "Pokud rännuteel" | Eliise Abel | mud | Võru, Võru maakond | 3:20 | |
9 | Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina | "Vaksalis" | Ly Berishvili | 4..7 | Võru, Võru maakond | 2:49 | |
9:45 - 10:00 | 10 | Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina | "Sähvatus" | Janeli Sikaste | 6..9 | Võru, Võru maakond | 2:55 |
11 | Triiniks | "Takerdunud" | Ingrid Hamer | 4..7 | Nõo vald, Tartu maakond | 3:09 | |
12 | RN Stuudio | "DNA" | Mari-Liis Kurvits | 6..9 | Elva, Tartu maakond | 2:45 | |
13 | RN Stuudio | "Poiste Jõud" | Christopher Meier | 4..7 | Elva, Tartu maakond | 2:11 | |
14 | Tantsuselts Pärliine | "Õnnetoojad" | Leili Väisa | 6..9 | Antsla, Võru maakond | 3:30 | |
10:00 - 10:15 | 15 | DanceAct Tartu - Urban I | "Uus avastab vana" | Kristiin Kulpson | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 2:35 |
16 | DanceAct Tartu - Urban II | "Nemesis" | Kristiin Kulpson | 6..9 | Tartu, Tartu maakond | 3:26 | |
17 | Just Tantsukool | "Minek" | Ühislooming | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 4:00 | |
18 | Just Tantsukool | "Ülikondade tants kestab veel" | Helle Mari Toomel | 6..9 | Tartu, Tartu maakond | 3:30 | |
10:15 - 10:30 | 19 | Merili Tantsustuudio | "Nullist kangelaseks" | Merili Sööt | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 2:20 |
20 | MTÜ Tantsustuudio Tokra | "Aeg" | Valli Kisand | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 2:40 | |
21 | SK Finess Tantsukool | "Kohalolekukunst" | Marju Asarov | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 2:45 | |
22 | SK Finess Tantsukool | "Valu" | Eva Maria Hanson | 6..9 | Tartu, Tartu maakond | 3:03 | |
10:30 - 10:45 | 23 | SK Finess Tantsukool Lähte | "Tantsi kuni jaksad" | Helle-Riin | mud | Tartu, Tartu maakond | 2:18 |
10:33 | paus | 5:00 | |||||
10:30 - 10:45 | 24 | Tähtvere Tantsukeskus | "Teekond diivanile" | Dolores-Carina Sütt | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 2:30 |
25 | Tähtvere Tantsukeskus | "Kunagi ammu Egiptuses" | Eleri Laanemets | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 2:26 | |
26 | Tähtvere Tantsukeskus | "Nukumaja" | Marit Männiste | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 2:05 | |
10:45 - 11:00 | 27 | Tähtvere Tantsukeskus | "Automaatne, süsteemne, hüdromaatiline" | Maris Kahre | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 2:31 |
28 | Tähtvere Tantsukeskus | "Laagri energilised" | Kerstin Lõhmus | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 2:40 | |
29 | Tähtvere Tantsukeskus | "Vaikuse hääl" | Elina Gorelašvili | 6..9 | Tartu, Tartu maakond | 2:45 | |
30 | Tähtvere Tantsukeskus | "Seneca Efekt" | Berit Piir | 6..9 | Tartu, Tartu maakond | 2:45 | |
11:00 - 11:15 | 31 | Võimlemisklubi Janika, Penelope | "Jaanituli" | Tuulika Mölder | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 2:35 |
32 | Error Tantsukool | "7 poissi Pal tänavalt" | Alar Orula | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 3:30 | |
33 | Error Tantsukool | "Aloha friigid" | Jekaterina Semennikova | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 2:30 | |
34 | Error Tantsukool | "Enigma murdmine" | Helen Kalberg ja tantsijad | 6..9 | Tartu, Tartu maakond | 2:10 | |
35 | Error Tantsukool | "Konnade kolmapäev" | Marianne Männi | mud | Tartu, Tartu maakond | 2:09 | |
11:15 - 11:30 | 36 | Shaté Tantsukool | "KreisiStacy" | Irena Pauku | 4..7 | Tartu, Tartu maakond | 3:12 |
37 | Shaté Tantsukool | "Tõuse püsti!" | Irena Pauku | 6..9 | Tartu, Tartu maakond | 2:32 | |
38 | Shaté Tantsukool | "Vihmapiigad " | Sandra Look | mud | Tartu, Tartu maakond | 2:13 | |
39 | Midrimaa lasteaed | "Tantsuprintsesside tujud" | Marju Asarov | mud | Tartu, Tartu maakond | 2:34 | |
40 | Rõngu Lasteaed Pihlakobar | "Laste rõõmud" | Ewe-Ly Oja | mud | Elva, Tartu maakond | 2:14 | |
11:30 - 11:45 | 41 | Tantsukool HOP Dance | "Koopast välja!" | Kerli Vessin | 4..7 | Tõrva, Valga maakond | 2:24 |
42 | Tantsustuudio LYS | "Lumememmede saamislugu" | Ulvi Riitsalu | mud | Tõrva, Valga maakond | 2:25 |
Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee