Koolitants 2020 piirkondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
P, 08.03 Põlva-, Võru-, Valga- ja Tartumaa/Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus, 08.03.20
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass)
Kestus:
09:15 - 11:36
Nimekirja viimati muudetud:
29. veebr 2020 13:18:33

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
9:15 - 9:30 1 MEIE STUUDIO Näljased haid Andre Laine 4..7 Põlva, Põlva maakond 3:00
2 MEIE STUUDIO Ärivaist Tiina Ilves 4..7 Põlva, Põlva maakond 2:20
3 MEIE STUUDIO Lõbusad vihmaussid Andre Laine mud Põlva, Põlva maakond 2:55
4 VÕRU TANTSUKESKUS Kaotatud mäng Andre Laine 4..7 Võru, Võru maakond 3:01
5 VÕRU TANTSUKESKUS Patta tagasi Andre Laine 4..7 Võru, Võru maakond 3:10
9:30 - 9:45 6 VÕRU TANTSUKESKUS Usinad sipelgad Andre Laine mud Võru, Võru maakond 2:23
7 SIJA /VK Sirutus ja VK Jaanika/ Une meeles Tea Kõrs 6..9 Võru, Võru maakond 3:19
8 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Pokud rännuteel Eliise Abel mud Võru, Võru maakond 3:20
9 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina Vaksalis Ly Berishvili 4..7 Võru, Võru maakond 2:49
9:45 - 10:00 10 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina Sähvatus Janeli Sikaste 6..9 Võru, Võru maakond 2:55
11 Triiniks Takerdunud Ingrid Hamer 4..7 Nõo vald, Tartu maakond 3:09
12 RN Stuudio DNA Mari-Liis Kurvits 6..9 Elva, Tartu maakond 2:45
13 RN Stuudio Poiste Jõud Christopher Meier 4..7 Elva, Tartu maakond 2:11
14 Tantsuselts Pärliine Õnnetoojad Leili Väisa 6..9 Antsla, Võru maakond 3:30
10:00 - 10:15 15 DanceAct Tartu - Urban I Uus avastab vana Kristiin Kulpson 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:35
16 DanceAct Tartu - Urban II Nemesis Kristiin Kulpson 6..9 Tartu, Tartu maakond 3:26
17 Just Tantsukool Minek Ühislooming 4..7 Tartu, Tartu maakond 4:00
18 Just Tantsukool Ülikondade tants kestab veel Helle Mari Toomel 6..9 Tartu, Tartu maakond 3:30
10:15 - 10:30 19 Merili Tantsustuudio Nullist kangelaseks Merili Sööt 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:20
20 MTÜ Tantsustuudio Tokra Aeg Valli Kisand 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:40
21 SK Finess Tantsukool Kohalolekukunst Marju Asarov 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:45
22 SK Finess Tantsukool Valu Eva Maria Hanson 6..9 Tartu, Tartu maakond 3:03
10:30 - 10:45 23 SK Finess Tantsukool Lähte Tantsi kuni jaksad Helle-Riin mud Tartu, Tartu maakond 2:18
10:33 paus 5:00
10:30 - 10:45 24 Tähtvere Tantsukeskus Teekond diivanile Dolores-Carina Sütt 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:30
25 Tähtvere Tantsukeskus Kunagi ammu Egiptuses Eleri Laanemets 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:26
26 Tähtvere Tantsukeskus Nukumaja Marit Männiste 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:05
10:45 - 11:00 27 Tähtvere Tantsukeskus Automaatne, süsteemne, hüdromaatiline Maris Kahre 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:31
28 Tähtvere Tantsukeskus Laagri energilised Kerstin Lõhmus 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:40
29 Tähtvere Tantsukeskus Vaikuse hääl Elina Gorelašvili 6..9 Tartu, Tartu maakond 2:45
30 Tähtvere Tantsukeskus Seneca Efekt Berit Piir 6..9 Tartu, Tartu maakond 2:45
11:00 - 11:15 31 Võimlemisklubi Janika, Penelope Jaanituli Tuulika Mölder 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:35
32 Error Tantsukool 7 poissi Pal tänavalt Alar Orula 4..7 Tartu, Tartu maakond 3:30
33 Error Tantsukool Aloha friigid Jekaterina Semennikova 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:30
34 Error Tantsukool Enigma murdmine Helen Kalberg ja tantsijad 6..9 Tartu, Tartu maakond 2:10
35 Error Tantsukool Konnade kolmapäev Marianne Männi mud Tartu, Tartu maakond 2:09
11:15 - 11:30 36 Shaté Tantsukool KreisiStacy Irena Pauku 4..7 Tartu, Tartu maakond 3:12
37 Shaté Tantsukool Tõuse püsti! Irena Pauku 6..9 Tartu, Tartu maakond 2:32
38 Shaté Tantsukool Vihmapiigad Sandra Look mud Tartu, Tartu maakond 2:13
39 Midrimaa lasteaed Tantsuprintsesside tujud Marju Asarov mud Tartu, Tartu maakond 2:34
40 Tammeke Laste rõõmud Ewe-Ly Oja mud Elva, Tartu maakond 2:14
11:30 - 11:45 41 Tantsukool HOP Dance Koopast välja! Kerli Vessin 4..7 Tõrva, Valga maakond 2:24
42 Tantsustuudio LYS Lumememmede saamislugu Ulvi Riitsalu mud Tõrva, Valga maakond 2:25

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee