Koolitants 2020 piirkondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
P, 08.03 Põlva-, Võru-, Valga- ja Tartumaa/Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus, 08.03.20
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass)
Kestus:
12:00 - 15:26
Nimekirja viimati muudetud:
5. märts 2020 10:07:27

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
12:00 Sissejuhatus 15:00
12:15 - 12:30 1 Tantsustuudio LYS Lumememmede saamislugu Ulvi Riitsalu mud Tõrva, Valga maakond 2:25
2 MEIE STUUDIO Lõbusad vihmaussid Andre Laine mud Põlva, Põlva maakond 2:55
3 SK Finess Tantsukool Lähte Tantsi kuni jaksad Helle-Riin mud Tartu, Tartu maakond 2:18
4 Tammeke Laste rõõmud Ewe-Ly Oja mud Elva, Tartu maakond 2:14
5 Midrimaa lasteaed Tantsuprintsesside tujud Marju Asarov mud Tartu, Tartu maakond 2:34
6 VÕRU TANTSUKESKUS Usinad sipelgad Andre Laine mud Võru, Võru maakond 2:23
12:30 - 12:45 7 Error Tantsukool Konnade kolmapäev Marianne Männi mud Tartu, Tartu maakond 2:09
8 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Pokud rännuteel Eliise Abel mud Võru, Võru maakond 3:20
9 Shaté Tantsukool KreisiStacy Irena Pauku 4..7 Tartu, Tartu maakond 3:12
10 RN Stuudio Poiste Jõud Christopher Meier 4..7 Elva, Tartu maakond 2:11
12:45 - 13:00 11 Tähtvere Tantsukeskus Teekond diivanile Dolores-Carina Sütt 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:30
12 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina Vaksalis Ly Berishvili 4..7 Võru, Võru maakond 2:49
13 MEIE STUUDIO Ärivaist Tiina Ilves 4..7 Põlva, Põlva maakond 2:20
14 Error Tantsukool Aloha friigid Jekaterina Semennikova 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:30
15 Merili Tantsustuudio Nullist kangelaseks Merili Sööt 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:20
13:00 - 13:15 16 Tähtvere Tantsukeskus Nukumaja Marit Männiste 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:05
17 Tantsukool HOP Dance Koopast välja! Kerli Vessin 4..7 Tõrva, Valga maakond 2:24
18 Shaté Tantsukool Tõuse püsti! Irena Pauku 6..9 Tartu, Tartu maakond 2:32
13:09 VAHEAEG 15:00
13:15 - 13:30 19 Tähtvere Tantsukeskus Automaatne, süsteemne, hüdromaatiline Maris Kahre 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:31
20 SK Finess Tantsukool Kohalolekukunst Marju Asarov 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:45
13:30 - 13:45 21 VÕRU TANTSUKESKUS Kaotatud mäng Andre Laine 4..7 Võru, Võru maakond 3:01
22 DanceAct Tartu - Urban I Uus avastab vana Kristiin Kulpson 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:35
23 Error Tantsukool 7 poissi Pal tänavalt Alar Orula 4..7 Tartu, Tartu maakond 3:30
24 Just Tantsukool Minek Ühislooming 4..7 Tartu, Tartu maakond 4:00
13:45 - 14:00 25 Tähtvere Tantsukeskus Laagri energilised Kerstin Lõhmus 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:40
26 MEIE STUUDIO Näljased haid Andre Laine 4..7 Põlva, Põlva maakond 3:00
27 VÕRU TANTSUKESKUS Patta tagasi Andre Laine 4..7 Võru, Võru maakond 3:10
28 Triiniks Takerdunud Ingrid Hamer 4..7 Nõo vald, Tartu maakond 3:09
29 MTÜ Tantsustuudio Tokra Aeg Valli Kisand 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:40
14:00 - 14:15 30 Võimlemisklubi Janika, Penelope Jaanituli Tuulika Mölder 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:35
31 Tähtvere Tantsukeskus Kunagi ammu Egiptuses Eleri Laanemets 4..7 Tartu, Tartu maakond 2:26
14:08 VAHEAEG 15:00
14:15 - 14:30 32 Shaté Tantsukool Vihmapiigad Sandra Look mud Tartu, Tartu maakond 2:13
33 Tantsuselts Pärliine Õnnetoojad Leili Väisa 6..9 Antsla, Võru maakond 3:30
14:30 - 14:45 34 SIJA /VK Sirutus ja VK Jaanika/ Une meeles Tea Kõrs 6..9 Võru, Võru maakond 3:19
35 DanceAct Tartu - Urban II Nemesis Kristiin Kulpson 6..9 Tartu, Tartu maakond 3:26
36 RN Stuudio DNA Mari-Liis Kurvits 6..9 Elva, Tartu maakond 2:45
37 Error Tantsukool Enigma murdmine Helen Kalberg ja tantsijad 6..9 Tartu, Tartu maakond 2:10
38 Tähtvere Tantsukeskus Vaikuse hääl Elina Gorelašvili 6..9 Tartu, Tartu maakond 2:45
14:45 - 15:00 39 Just Tantsukool Ülikondade tants kestab veel Helle Mari Toomel 6..9 Tartu, Tartu maakond 3:30
40 SK Finess Tantsukool Valu Eva Maria Hanson 6..9 Tartu, Tartu maakond 3:03
41 Tähtvere Tantsukeskus Seneca Efekt Berit Piir 6..9 Tartu, Tartu maakond 2:45
42 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina Sähvatus Janeli Sikaste 6..9 Võru, Võru maakond 2:55
15:01 TUNNUSTUSPREEMIATE JAGAMINE 25:00

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee