Koolitants 2020 piirkondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
P, 08.03 Põlva-, Võru-, Valga- ja Tartumaa/Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus, 08.03.20
Vanuseklassid:
(6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
15:50 - 17:40
Nimekirja viimati muudetud:
29. veebr 2020 13:25:16

NB! Iga tantsu jaoks on eraldatud 3 minutit prooviaega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
15:45 - 16:00 1 MEIE STUUDIO Mõni tuleb, mõni läheb Andre Laine 1..4 Põlva, Põlva maakond 3:00
2 VK Sirutus Kuradipolka Tea Kõrs 10..12 Võru, Võru maakond 2:54
3 VK Sirutus PROTOTÜÜP Kadi Voitka 10..12 Võru, Võru maakond 2:27
4 VK Sirutus KUKELA Tea Kõrs 1..4 Võru, Võru maakond 2:15
16:00 - 16:15 5 VK Sirutus Tüdrukud Tea Kõrs 1..4 Võru, Võru maakond 3:00
6 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina Lootos Ly Berishvili, Janeli Sikaste 10..12 Võru, Võru maakond 4:00
7 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Maailma loomine Eliise Abel 1..4 Võru, Võru maakond 3:07
8 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Metsahaldjad Eliise Abel 1..4 Võru, Võru maakond 2:21
9 VÕRU TANTSUKESKUS Laske sisse, andke kommi Egely Pruuli 1..4 Võru, Võru maakond 3:50
16:15 - 16:30 10 Tantsuselts Pärliine Seeneralli Leili Väisa 1..4 Antsla, Võru maakond 1:30
11 Error Tantsukool Mõtisklus kaskedest Marianne Männi 1..4 Tartu, Tartu maakond 1:53
12 Error Tantsukool Keeris Alar Orula 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:40
13 Error Tantsukool Kadunud meloodia Richard Klamp 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:38
14 Error Tantsukool Ajastu lõksus Merli Laur ja tantsijad. 10..12 Tartu, Tartu maakond 2:38
16:30 - 16:45 15 Error Tantsukool Evima Kätlin Kim 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:05
16 Shaté Tantsukool Tormi ja tuulega Triin Tamm 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:55
17 VK Janika Tantsuline eliitrühm Notre-Dame Elina Gorelašvili 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:05
18 LULU Ilmatsalu Kool Kõik need arved! Bertram Sargla 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:30
19 VK Janika Tantsuline eliitrühm Nagu Boss Elina Gorelašvili 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:05
16:47 paus 5:00
16:45 - 17:00 20 Tähtvere Tantsukeskus Kossuplatsil Marit Männiste; Maris Kahre 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:30
21 Tähtvere Tantsukeskus Pätu külaskäik Kerstin Lõhmus 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:00
22 Tähtvere Tantsukeskus Elastiktüdrukud Marit Männiste; Maris Kahre 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:34
17:00 - 17:15 23 Tähtvere Tantsukeskus Unistades unistustest Marit Männiste 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:36
24 Tähtvere Tantsukeskus Krativägi Bertram Sargla 1..4 Tartu, Tartu maakond 3:00
25 Tähtvere Tantsukeskus Missy Missy Kaspars Meilands 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:10
26 Tähtvere Tantsukeskus Metastaatiline Dolores-Carina Sütt; Maris Kahre 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:20
27 Ciara Tantsukool Võitlus iseendaga Eleri Laanemets ja tantsijad 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:47
17:15 - 17:30 28 TÜ spordikooli võimlejad Talvemuinasjutt Marju Asarov 1..4 Tartu, Tartu maakond 3:15
29 Triiniks Õhtu pärast head teatrietendust Ingrid Hamer 10..12 Nõo vald, Tartu maakond 3:32
30 Triiniks Nirr-nurr Jelena Melts 1..4 Nõo vald, Tartu maakond 2:37
31 Tantsukool HOP Dance Nõidade öö Kerli Vessin 1..4 Tõrva, Valga maakond 3:12
32 Tantsukool HOP Dance Rokime! Jelena Melts 1..4 Tõrva, Valga maakond 2:01
17:30 - 17:45 33 Tantsukool HOP Dance Julge olla! Jelena Melts, Kerli Vessin ja tantsijad 10..12 Tõrva, Valga maakond 3:01
34 Tantsutrupp LP Itk Egely Pruuli 10..12 Karula vald, Valga maakond 3:30
35 Tantsutrupp LP Sina ja taevas ja maa Egely Pruuli 10..12 Karula vald, Valga maakond 4:06

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee