Koolitants 2020 piirkondliku tantsupäeva esinemisgraafik

Toimumiskoht:
P, 08.03 Põlva-, Võru-, Valga- ja Tartumaa/Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus, 08.03.20
Vanuseklassid:
(6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
18:00 - 20:57
Nimekirja viimati muudetud:
29. veebr 2020 13:13:35

NB! Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
18:00 Sissejuhatus 15:00
18:15 - 18:30 1 Tähtvere Tantsukeskus Elastiktüdrukud Marit Männiste; Maris Kahre 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:34
2 TÜ spordikooli võimlejad Talvemuinasjutt Marju Asarov 1..4 Tartu, Tartu maakond 3:15
3 LULU Ilmatsalu Kool Kõik need arved! Bertram Sargla 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:30
4 Error Tantsukool Kadunud meloodia Richard Klamp 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:38
5 Tähtvere Tantsukeskus Unistades unistustest Marit Männiste 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:36
18:30 - 18:45 6 MEIE STUUDIO Mõni tuleb, mõni läheb Andre Laine 1..4 Põlva, Põlva maakond 3:00
7 VK Sirutus KUKELA Tea Kõrs 1..4 Võru, Võru maakond 2:15
8 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Maailma loomine Eliise Abel 1..4 Võru, Võru maakond 3:07
9 Tantsuselts Pärliine Seeneralli Leili Väisa 1..4 Antsla, Võru maakond 1:30
10 Tähtvere Tantsukeskus Krativägi Bertram Sargla 1..4 Tartu, Tartu maakond 3:00
18:45 - 19:00 11 Võimlemisklubi Janika Võru osakond Metsahaldjad Eliise Abel 1..4 Võru, Võru maakond 2:21
12 Tantsukool HOP Dance Nõidade öö Kerli Vessin 1..4 Tõrva, Valga maakond 3:12
13 Error Tantsukool Mõtisklus kaskedest Marianne Männi 1..4 Tartu, Tartu maakond 1:53
14 Tantsukool HOP Dance Rokime! Jelena Melts 1..4 Tõrva, Valga maakond 2:01
15 Tähtvere Tantsukeskus Kossuplatsil Marit Männiste; Maris Kahre 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:30
19:00 - 19:15 16 VK Sirutus Tüdrukud Tea Kõrs 1..4 Võru, Võru maakond 3:00
17 Triiniks Nirr-nurr Jelena Melts 1..4 Nõo vald, Tartu maakond 2:37
18 Shaté Tantsukool Tormi ja tuulega Triin Tamm 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:55
19 Error Tantsukool Keeris Alar Orula 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:40
20 Tähtvere Tantsukeskus Pätu külaskäik Kerstin Lõhmus 1..4 Tartu, Tartu maakond 2:00
19:15 - 19:30 21 VÕRU TANTSUKESKUS Laske sisse, andke kommi Egely Pruuli 1..4 Võru, Võru maakond 3:50
19:20 VAHEAEG 15:00
19:30 - 19:45 22 Tantsutrupp LP Sina ja taevas ja maa Egely Pruuli 10..12 Karula vald, Valga maakond 4:06
23 Error Tantsukool Ajastu lõksus Merli Laur ja tantsijad. 10..12 Tartu, Tartu maakond 2:38
24 VK Janika Tantsuline eliitrühm Nagu Boss Elina Gorelašvili 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:05
19:45 - 20:00 25 VK Sirutus Kuradipolka Tea Kõrs 10..12 Võru, Võru maakond 2:54
26 Shaté Tantsukool Hetk enne surma Mitja Popovski 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:48
27 Tantsukool HOP Dance Julge olla! Jelena Melts, Kerli Vessin ja tantsijad 10..12 Tõrva, Valga maakond 3:01
28 Tähtvere Tantsukeskus Missy Missy Kaspars Meilands 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:10
20:00 - 20:15 29 Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina Lootos Ly Berishvili, Janeli Sikaste 10..12 Võru, Võru maakond 4:00
30 Triiniks Õhtu pärast head teatrietendust Ingrid Hamer 10..12 Nõo vald, Tartu maakond 3:32
31 Ciara Tantsukool Võitlus iseendaga Eleri Laanemets ja tantsijad 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:47
32 VK Sirutus PROTOTÜÜP Kadi Voitka 10..12 Võru, Võru maakond 2:27
20:15 - 20:30 33 Tantsutrupp LP Itk Egely Pruuli 10..12 Karula vald, Valga maakond 3:30
34 Error Tantsukool Evima Kätlin Kim 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:05
35 VK Janika Tantsuline eliitrühm Notre-Dame Elina Gorelašvili 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:05
36 Tähtvere Tantsukeskus Metastaatiline Dolores-Carina Sütt; Maris Kahre 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:20
20:32 TUNNUSTUSPREEMIATE JAGAMINE 25:00

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee