Koolitants 2020 piirkondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
14.03 Järva-, Rapla-, Jõgeva- ja Viljandimaa, Ida-Virumaa /Paide Muusika- ja Teatrimaja esimene päev, 14.03.20
Vanuseklassid:
(3)4—6-aastased (ehk mudilased); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass)
Kestus:
09:30 - 11:29
Nimekirja viimati muudetud:
9. märts 2020 10:37:33

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
9:30 - 9:45 1 Türi Tantsustuudio rühm Stiina Rock'n'rolli pidu 6..9 Türi, Järva maakond 2:18
2 Türi Tantsustuudio rühm Saara Valupuudutus 4..7 Türi, Järva maakond 2:52
3 Liblikad Hambapesu on vahva! Katrin Särkinen mud Türi vald, Järva maakond 2:21
4 Tantsustuudio Dance Dream Noored I Manhatteni tänaval Rita Muttel 6..9 Põltsamaa, Jõgeva maakond 2:35
5 Tantsustuudio Dance Dream noored Ränirahnud on tagasi Rita Muttel 4..7 Põltsamaa, Jõgeva maakond 2:30
9:45 - 10:00 6 JJ-Street Dance Company Teed mind tugevamaks! 6..9 Põltsamaa, Jõgeva maakond 2:36
7 Rapla Tantsustuudio Hispaania kuumas südames Andaluusias Liis Pärn 4..7 Rapla, Rapla maakond 2:50
8 Rapla Tantsustuudio Tuul viib kaasa mu Carolina Tagobert 4..7 Rapla, Rapla maakond 3:11
9 We Dance Tantsustuudio Tants varjuga Agnes Palandi 6..9 Rapla, Rapla maakond 2:32
10 Tantsukool Cestants Istutatud seemne jõud Kristel Saar, Liisbet Randjärv 6..9 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:35
10:00 - 10:15 11 Tantsukool Cestants VAIKUST, palun! Elina Gorelašvilli 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:51
12 Tantsukool Cestants Vihmamets Silver Soorsk 4..7 Jõgeva, Jõgeva maakond 2:39
13 Tantsukool Cestants Lasteias une ajal Marianne Allingu mud Jõgeva, Jõgeva maakond 2:13
14 Tantsukool Cestants Rongisõit Marianne Allingu mud Jõgeva, Jõgeva maakond 3:00
15 Jõgeva Muusikakool Monte Aurora Madli Teller 6..9 Jõgeva vald, Jõgeva maakond 4:00
10:15 - 10:30 16 FACE Moe- ja Tantsukool rotipesas Maarja Kukumägi 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:45
17 FACE Moe- ja Tantsukool Puldi võim Maarja Kukumägi, Veronika Sadkevitš 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:10
18 FACE Moe- ja Tantsukool Vahvad vandersellid Kadi Keskülla mud Viljandi, Viljandi maakond 2:30
10:29 paus 5:00
10:30 - 10:45 19 Bellezza I Võlurid Kristiina Noor 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 1:47
20 Bellezza Vabaks lastud lind Elina Gorelasvili 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 2:10
21 Tantsukool Maerobic Noored1 Ma Tulen Rahus! Kristi Veskimäe 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 3:19
22 Tantsukool Maerobic RM1 Konna ja toonekure lugu Egely Pruuli mud Viljandi, Viljandi maakond 3:10
10:45 - 11:00 23 Tantsukool Maerobic RM6 Must varandus 4..7 Viljandi, Viljandi maakond 3:46
24 Tantsustuudio Dance Dream lapsed Lõbusad värvid mud Viljandi, Viljandi maakond 2:10
25 Tantsustuudio Dance Dream noored1 Müristus Mari-Liis Martin 6..9 Viljandi, Viljandi maakond 2:57
26 Tantsutrupp Vou RIO Elle Agar 4..7 Abja-Paluoja, Viljandi maakond 3:18
11:00 - 11:15 27 "Tantsustuudio Treetan" - Viiratsi lasteaia vanem trupp Mida sina unes näed? Reelika Poroson mud Viiratsi vald, Viljandi maakond 2:20
28 Rapla Tantsustuudio Tüdrukud pika kleidiga Liis Pärn mud Rapla, Rapla maakond 3:08
29 Tantsukollektiiv Rütm Mõtted minu peas Asja Seletskaja 6..9 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 3:31
30 Tantsukollektiiv Rütm Dagestani tants "Kissu" Aleksander Topolev 6..9 Kohtla-Järve, Ida-Viru maakond 4:00
11:15 - 11:30 31 Stelle Soovide puu Natalja Abramova 4..7 Jõhvi, Ida-Viru maakond 2:12
32 ANTREE HIINA VISANDID Nadezhda Slyusarenko 6..9 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:49
33 ANTREE Ettekandjad Natalja Gonchar 6..9 Sillamäe, Ida-Viru maakond 2:39
34 ANTREE MOTTEID Nadezhda Slyusarenko 6..9 Sillamäe, Ida-Viru maakond 3:04

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee