Koolitants 2020 piirkondliku tantsupäeva proovigraafik
- Toimumiskoht:
- P, 18.10 Tallinna ja Lääne-Virumaa / Paide Muusika- ja Teatrimaja teine päev, 18.10.20
- Vanuseklassid:
- (3)4—6-aastased (ehk mudilased); (8)9—14-aastased (ehk üldjuhul 4.—7.klass); (11)12—17-aastased (ehk üldjuhul 6.—9.klass)
- Kestus:
- 09:00 - 11:31
- Nimekirja viimati muudetud:
- 13. okt 2020 18:56:28
NB!
Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.
Aeg | Nr | Trupi nimi | Tantsu pealkiri | Tantsu autor | VA | Aadress | Kestus |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9:00 - 9:15 | 1 | Showgrupp Vikerkaar Saue | "Pesa" | Marilin Kongo | 6..9 | Saue, Harju maakond | 3:31 |
2 | Showgrupp Vikerkaar Saue | "Aeg" | Marilin Kongo | 6..9 | Saue, Harju maakond | 3:06 | |
3 | 4/8 Dance studio | "Eremiidid" | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 3:46 | ||
4 | Flamencostuudio Fiesta | "Mustlaspulmas" | Ana Maria Garcia, Anne Anderson | 6..9 | Tallinn, Harju maakond | 4:00 | |
9:15 - 9:30 | 5 | Flamencostuudio Fiesta | "Minu sombreero" | Anne Anderson | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 3:40 |
6 | DanceAct Tantsustuudio | "Senjoriitad" | Johanna-Maria Soone | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 2:30 | |
7 | ETA Tantsukool | "Hüpnotiseeritud" | Liisa Laine | 6..9 | Tallinn, Harju maakond | 2:30 | |
8 | ETA Tantsukool | "kosmosemutt" | Julia Koneva | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 3:30 | |
9:30 - 9:45 | 9 | Goltsman Ballet Studio | "Hullumeelne orkester" | Maria Goltsman | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 2:28 |
10 | Kullo KT Stuudio | "Öös on asju" | Sandra Põld | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 3:25 | |
11 | Kullo KT Stuudio | "!!!OHT!!!" | Sandra Põld | 6..9 | Tallinn, Harju maakond | 3:26 | |
12 | Kullo KT Stuudio | "Ära peida end!" | Mirjam Murel-Punder | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 2:52 | |
13 | Dreamstudio | "Rocklaam" | Ahto Pääsik | 6..9 | Tallinn, Harju maakond | 3:00 | |
9:45 - 10:00 | 14 | JJ-Street Dance Company | "Hüppa. Jookse. Kiirenda." | Kreete Uustalu | 6..9 | Tartu, Tartu maakond | 2:30 |
15 | MTT | "Elavad surnud" | Marleen Veerpõld | 6..9 | Tapa, Lääne-Viru maakond | 2:57 | |
16 | Tantsuteater Focus | "Tasane tulune pimeduses." | Ljudmila Verbitska | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 3:25 | |
17 | Tantsuteater Focus | "Tuul Juustes..." | Ljudmila Verbitska | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 3:05 | |
10:00 - 10:15 | 18 | Estraaditantsukool "Peppy-dance" | "Suur pesupäev" | O.Juśkova | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 3:15 |
10:05 | Paus | 5:00 | |||||
10:00 - 10:15 | 19 | Studio JOY ja Läänemere Gümnaasium | "Ninjad" | Alexander Makarov | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 3:00 |
20 | Studio Joy (Richard) | "Sebimine suures linnas" | Laura Gorodko | 4..7 | Valga, Valga maakond | 3:00 | |
10:15 - 10:30 | 21 | Studio Joy (Klaim) | "Impulss" | 6..9 | Valga, Valga maakond | 3:00 | |
22 | V.A.T Stuudio | "Vihmamets" | Maris Kahre | 6..9 | Tallinn, Harju maakond | 3:08 | |
23 | Carolina tantsustuudio | "Tule mulle järele..." | Kätlin Raja, Merle Kaare | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 3:20 | |
24 | Carolina Master | "Halloo" | Kristi Veskimäe | 6..9 | Tallinn, Harju maakond | 3:10 | |
10:30 - 10:45 | 25 | Carolina-Laagri | "Mustlaslaager läheb taevasse" | Mari Ann Kaare, Victoria Ossipova, Bonita Piipuu | 4..7 | Saue, Harju maakond | 3:40 |
26 | Carolina-Laagri | "Tahaks lennata" | Mari Ann Kaare | 1..4 | Saue, Harju maakond | 3:10 | |
27 | Carolina tantsustuudio | "Uppunud elutee" | Aleksandra Kantola | 6..9 | Tallinn, Harju maakond | 3:16 | |
28 | ArteFlamenco | "Rumba" | Maria Rääk | 6..9 | Tallinn, Harju maakond | 3:53 | |
10:45 - 11:00 | 29 | Stuudio dotE Tantsukool | "Hingelinnud" | Liisa Laine | 6..9 | Tallinn, Harju maakond | 3:35 |
30 | dotE Stuudio | "Südamest" | Kati Ly Koit ja Liisa Laine | 6..9 | Tallinn, Harju maakond | 2:50 | |
31 | Stuudio dotE Tantsukool | "Haige tänts" | Ahto Pääsik | 6..9 | Tallinn, Harju maakond | 4:00 | |
11:00 - 11:15 | 32 | Stuudio dotE Tantsukool | "Ringiga K" | Ahto Pääsik | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 2:40 |
33 | Stuudio dotE Tantsukool | "Kosmoseooper" | Ahto pääsik | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 1:45 | |
34 | Stuudio dotE Tantsukool | "Oh mina vaene..." | Kertu Raja, Kätlin Raja | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 4:00 | |
35 | Stuudio dotE Tantsukool | "Raha" | Kertu Raja ja Allar Valge | 4..7 | Tallinn, Harju maakond | 3:06 | |
36 | Stuudio dotE Tantsukool | "Ruttu tuttu" | Kätlin Raja, Mirjam Rõõmussaar, Diana Ossipova, Kati Ly Koit | mud | Tallinn, Harju maakond | 3:05 | |
11:15 - 11:30 | 37 | Triibuvurru tantsustuudio | "Asjadeotsijad" | Eveli Makko | mud | Tallinn, Harju maakond | 1:57 |
38 | Varjud | "India muinasjutt" | Natalja Jakovleva, Merilin Kruberg | 4..7 | Narva, Ida-Viru maakond | 3:16 | |
39 | Varjud | "Metsalised" | Natalja Jakovleva | 4..7 | Narva, Ida-Viru maakond | 3:24 | |
40 | Varjud | "Ilma sinuta" | Valeria Vetoškina | 6..9 | Narva, Ida-Viru maakond | 3:00 |
Küsimuste korral kirjuta koolitants@tantsuagentuur.ee