Koolitants 2020 piirkondliku tantsupäeva proovigraafik

Toimumiskoht:
15.03 Tallinna ja Lääne-Virumaa/Paide Muusika- ja Teatrimaja teine päev, 15.03.20
Vanuseklassid:
(6)7—11-aastased (ehk üldjuhul 1.—4. klass); (15)16—22-aastased (ehk üldjuhul 10.—12.klass)
Kestus:
15:40 - 17:36
Nimekirja viimati muudetud:
9. märts 2020 10:46:30

NB! Iga tantsu prooviaeg võrdub tantsu pikkusega.
Proovi- ja esinemisgraafikutes võib ette tulla muudatusi.
Lõplikult kinnitatakse graafikud nädal aega enne üritust.
Palume arvestada, et ürituse toimumise ajal võivad esinemis- ja prooviajad muutuda kuni 15 min varasemaks või hilisemaks.

Aeg Nr Trupi nimi Tantsu pealkiri Tantsu autor VA Aadress Kestus
15:30 - 15:45 1 Lõvikuningate rühm Lindude lahing Marleen Veerpõld 1..4 Tapa, Lääne-Viru maakond 2:08
2 Esteetika- ja Tantsukool Uinudes unistustesse Karolin Möllits 1..4 Rakvere, Lääne-Viru maakond 2:46
15:45 - 16:00 3 Väike-Maarja Gümnaasiumi 12. klass Vabadus tunda Väike-Maarja Gümnaasiumi 12. klass 10..12 Väike-Maarja vald, Lääne-Viru maakond 2:39
4 DanceAct Tantsustuudio Kirsiaed Teele Palts ja tantsijad 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:27
5 Danza Tantsukool - WAF Tantsukool mono Mark Monak, Annabel Piirma 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:28
6 Estraaditantsukool "Peppy-dance" Kullimäng Liisa Laine 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:10
7 JJ-Street Kuum päev Mehhikos Kreete Uustalu 10..12 Tallinn, Harju maakond 2:30
16:00 - 16:15 8 JJ-Street Popping Tehisinimesed Tauri Vosman 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:13
9 JJ-Street Tantsukool Kooritants Kätriin Kübar 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:00
10 ETA Tantsukool Rähkleja Karoline Suhhov 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:21
11 ETA Tantsukool Ma ei taha saada vihmaks Julia koneva 10..12 Tallinn, Harju maakond 4:00
16:15 - 16:30 12 ETA Tantsukool Sina, mina - MEIE Liisa Laine 10..12 Tallinn, Harju maakond 3:30
13 ETA Tantsukool Rullisin suvevaheajal otse voodist välja... Karoline Suhhov, Karolin Käärik 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:02
14 Dreamstudio obadus Julia Koneva ja Carolyn Veensalu 10..12 Tallinn, Harju maakond 4:00
15 Dreamstudio Õlekõrsik Julia Koneva 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:30
16:30 paus 3:00
16:30 - 16:45 16 Kullo KT Stuudio 1i Sandra Põld 10..12 Tallinn, Harju maakond 4:00
17 Kullo KT Stuudio Vihm paneb juuksed kasvama! Minnamari Murel 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:42
18 KOIT TANTSUKOOL iilid Kristin Tagam 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:46
19 KOIT TANTSUKOOL Tantsu lind Kristina Raja 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:00
16:45 - 17:00 20 4/8 Dance studio Amatsoonid 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:03
21 Rahukad 2B Metsahõik Tantsijad ja juhendaja 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:45
22 Rahumäe kooli tantsutrupp Keeruta, lennuta juhendaja, lapsed 1..4 Tallinn, Harju maakond 4:00
23 Stuudio dotE Unehaldjad Kertu Raja, Kätlin Raja, Gertrud Kuusmaa 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:40
17:00 - 17:15 24 Tallinna Nõmme Huvikooli liikumisrühm Vihmapidu Urve Keskküla 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:50
25 Tantsuansambel Neposedõ Meie unistame... Natalja Baranova 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:02
26 Tantsuteater Focus Vääriskivid. Ljudmila Verbitska 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:00
27 Tantsuteater Polly Maraton Kerstin Lõzlova 1..4 Tallinn, Harju maakond 2:07
28 VK Janika Tallinn Sõbraga Maris Kallus 1..4 Tallinn, Harju maakond 1:48
17:15 - 17:30 29 Studio JOY ja Läänemere Gümnaasium Araabia Ööd Alexander Makarov 1..4 Tallinn, Harju maakond 3:00
30 Carolina-Laagri Tahaks lennata Mari Ann Kaare 1..4 Saue, Harju maakond 3:10
31 JJ-Street Dance Company (Tartu) Müstiline India Kreete Uustalu 10..12 Tartu, Tartu maakond 2:30
32 JJ-Street Lockers Rikutud kohting Lenel Karu 10..12 Tartu, Tartu maakond 3:15
17:30 - 17:45 33 Varjud Uus tase Valeria Vetoskina 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 2:45
34 Varjud Ime Valeria Vetoškina 10..12 Narva, Ida-Viru maakond 3:11

Küsimuste korral palume kirjutada oma murest aadressile koolitants@koolitants.ee